Wesołych Świąt!

+
Szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku (wszystkich nowych dwunastu miesięcy, a nie tylko Nowego Roku :p) życzy Wroobelek z rodziną. Oby ostatni znany termin premiery okazał się również ostatecznym.

PS.: Nie spijcie się za bardzo, ale też zbytnio sobie nie żałujcie. Trzeba przecież mieć coś z życia ;)

 
Oby nadchodzący 2015 był TYM rokiem, rokiem premiery TEJ GRY! A nadchodzący SOON rok 2016 - rokiem premiery Cyberpunka. A rok 2017, który nadejdzie na dniach niech będzie rokiem premiery CRPG z Ciri jako główną bohaterką. Takie Moje dla WAS i dla SIEBIE - noworoczne!
 
To ja tak nowo-rocznie...

Życzę wam wszystkim (forumowiczom, gościom, Redom) dużo zdrowia. By wasze plany miały się jak najszybciej na ukończeniu. Oraz dla nas wszystkich oraz całej rzeszy obecnych i przyszłych graczy jak największej radości z rozgrywki w Wiedźmina 3. By miał jak najmniej bugów i by spełnił jak najwięcej oczekiwań (by miał dużo opcji ;) ).

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego w nowym roku 2015 :cheers:
 
Ależ u mnie na osiedlu cicho! Chyba wszystkie petardy wczoraj, a w zasadzie już dzisiaj, poszły. ;) Jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :)
 
Top Bottom