Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
@Keth Jest 2,5 letnia

---------- Zaktualizowano 15:17 ----------

Planuję pograć w Gta i Wiedźmina i przez wakacje odsprzedać ją.

---------- Zaktualizowano 15:32 ----------

Ciul, kupiłem ;)
 
Nie muszą go polepszać póki kasa się zgadza. Niefajną sytuację w prockach już mamy bo AMD odstaje od Intela to Intelek narzuca wysokie ceny a do tego dolar skoczył to już jest masakra - 1 kafel za i5. Jak AMD nie odpowie z przytupem na Maxwelle to w kartach graficznych będzie gorzej niż jest bo ceny też mamy z kosmosu.
 
Pytanie odnośnie monitorów, otóż ojciec potrzebuje nowego monitora głównie do pracy w edytorze tekstu, exelu itd a także do przeglądanie internetu nie większy niż 21,5 cala, rozdzielczość nieistotna w sumie, monitor w cenie 300-500 zł ale bliżej 400 byłoby lepiej, taki żeby w jak najmniejszym stopniu męczył oczy - to jest zdecydowany priorytet. Nieważne w sumie kolory i wszystko inne najważniejsze żeby jak najmniej męczył oczy. A i dobrze by było żeby miał jedno wejście na D SUB ale nie koniecznie. Z góry dzięki.
 
@Keth wszystko śmiga na tym windforsie jak należy, ale gość nie wysłał mi żadnej książeczki gw. ani dowodu zakupu... Czy w kartach gr. gwarancja jest na innej zasadzie? Czy mam cisnąć gościa?
 
Gość na razie milczy. Skoro ma napisane "gwarancja" na aukcji to mam nadzieję, że jestem bezpieczny. Jeżeli się okaże, że nie ma dowodu zakupu to mam mu ją odesłać na jego koszt tak? A jeśli nie będzie chciał przyjąć to mu wytoczę sprawę na allegro...
 
And now their Watch has ended...

Zupełnie ot tak, bez powodu lewa słuchawka postanowiła nagle wyzionąć ducha. Niestety nie mam żadnych zastępczych, a tych, oprócz obowiązkowej muzyki z telefonu, używałem grając nawet w FPS'y takie jak CS czy BF (jak na taki sprzęt sprawdzały się naprawdę rewelacyjnie) gdyż od dłuższego czasu pozostaję bez bardziej ku temu odpowiednich nausznych. Czy jest ktoś w stanie polecić jakieś słuchaweczki, które nie odstawałyby technicznie od tych a jednocześnie byłyby w przystępnej cenie? Chciałbym żeby ostatecznie stanęło na jakiejś rozsądnej kwocie, gdyż jak wiadomo valar morghulis a ja wyjątkowo nie mam szczęścia do słuchawek...
 
Czy jest ktoś w stanie polecić jakieś słuchaweczki, które nie odstawałyby technicznie od tych a jednocześnie byłyby w przystępnej cenie?
Możesz spróbować Vedia SRS-300, na allegro widzę jeszcze jakieś niedobitki sprzedają. Jak na tą cenę bardzo dobra jakość dźwięku, na minus symetryczny kabel i - moim zdaniem - dużo gorsza powłoka kabla niż w poprzedniej generacji. Chcieli zrobić gumowatą, żeby kabel się nie plątał, a efekt moim zdaniem jest w zupełnie drugą stronę :teeth:
 
Cholera i teraz mam dwie 780 :D Zapomniałem o jednej licytacji i wygrałem asusa 780 za 1150. Chce ktoś? :-D

Niereferent na gwarancji? Jak tak, to niezła cena. Skontaktuj się z kolesiem od Gigabyte w sprawie tego dowodu zakupu. Jak nie będzie chciał dosłać, to mu zagroź negatywem na Allegro.
 
Tak, niereferent, gwarancja do listopada 2016:p Chętnie odsprzedam( ale to chyba zakazane tu na forum)
gość z Gigabyte'a napisał mi tak
Witaj. Dowód zakupu znajduje się w naszym archiwum. Gwarancja musi być realizowana przez sklep w którym dokonałem zakupu. w razie jakichkolwiek problemów technicznych w kartą załatwimy to ze sklepem. Postaram się na dniach znaleźć kwit i przesłać Ci kopię abyś miał namiary na sklep/gwaranta.
 
Owszem, zakazane :)

Ja bym na Twoim miejscu (jak koleś znajdzie fakturę), zostawił Asusa i sprzedał Gigabyte ;)
Ale rób SLI :D
 
Może tak zrobię, ale jak sprzedam Gigabyte to przyszły nabywca mnie nie bedzie ganiał za tę fakturę?:D
SLI? A co ja milioner?:p Poza tym na tym gigabycie mam 300 fpsów na diablo, to mi naprawdę wystarczy:D
 
To dlatego pisałem, że jak Ci sprzedający przyśle fakturę ;) bo bez faktury = brak gwarancji = 1000zł max.
 
Top Bottom