Bug Report (miecz srebrny Lazurowy Gniew)

+
Bug Report (miecz srebrny Lazurowy Gniew)

Miecz posiada 12% szans na ogłuszenie aczkolwiek co uderzenie ogłusza potwory. Nawet bossy z Zleceń wiedźmińskich stoją całą walkę ogłuszone i nie walczą. Prosiłbym o naprawienie bo zbyt ułatwia to grę i psuje zabawę.

Dołączam film z zabicia potwora ze zlecenia "barciowe widziadło"

Pozdrawiam, Lord Cardwell​
 
Last edited:
Poszło. Swoją drogą szybka reakcja jak na tak popularną grę na całym świecie. Mam nadzieję, że tym postem przyczynię się do poprawy gry.

---------- Zaktualizowano 16:24 ----------

Sprawa jakby sama się naprawiła. Zabiłem kilka bagienników i żaden nie był choćby na chwilę ogłuszony.

---------- Zaktualizowano 22:05 ----------

Skoro bug został naprawiony to temat do zamknięcia.

---------- Zaktualizowano 22:05 ----------

Skoro bug został naprawiony to temat do zamknięcia.

---------- Zaktualizowano 22:05 ----------

Skoro bug został naprawiony to temat do zamknięcia.
 
lazurowy gniew

W wersji na konsole ps4 tez jest ten bug, dzisiaj go odkrylem. Prozba o naprawe bo pozbawia zabawy.
W tym momencie na konsoli moge byc obrzydliwie bogaty dzieki bugowi muszelek (wiem ze w wersji 1.04 na pc juz go nie ma) no i niezniszczalny dzieki temu mieczowi. Oczywiscie moglbym nie wykorzystywać tych bugow ale nie moge sie oprzec... Chociaz ten miecz to chyba wymienie na gorszy bez bugu bo troche tak pogralem i przestalem klnać przed tv co znaczy ze rozgrywka przestala mnie wciagac. Prosze rozwiazcie ten problem w miare szybko.

---------- Updated at 05:04 PM ----------

W wersji na konsole ps4 tez jest ten bug, dzisiaj go odkrylem. Prozba o naprawe bo pozbawia zabawy

---------- Updated at 09:59 PM ----------

Jestescie szybsi od wiatru... po napisaniu tego posta wlaczylem konsolke, wiedzmina i prosze, aktualizacja do wersji 1.04 hehe oczywiscie przypadek ale milo sie zlozylo. Obydwa bugi naprawione, dzieki bardzo.

---------- Updated at 09:59 PM ----------

Jestescie szybsi od wiatru... po napisaniu tego posta wlaczylem konsolke, wiedzmina i prosze, aktualizacja do wersji 1.04 hehe oczywiscie przypadek ale milo sie zlozylo. Obydwa bugi naprawione, dzieki bardzo.
 
Last edited:
Top Bottom