INfo o Wiedźmaku w bestariuszu

+
Status
Not open for further replies.
INfo o Wiedźmaku w bestariuszu

gdzie moge zdobyc informacje o wiedźmaku w bestiariuszu? kupiłem wszystkie ksiązki i nie ma. jakies rady??
 
Jeśli sie nie mylę to nie jest to książka o potworach. Taka jak np. o potworach z bagien. Tylko jakaś inna. Poszukaj książek o Wiedźminach.
 
Czy mi się wydaje, czy Ty już o to gdzieś pytałeś?Info o Wiedźmaku powinno Ci się pojawić po przeczytaniu książki Psychologicus ( nie wiem, czy tak się to pisze). Można ją dostać od losowego mieszczanina z Wyzimy Handlowej w III akcie.
 

Jimp

Forum veteran
kopniak90 said:
chlopie ja wszystkie bestiariusze kupilem i nic
No to nic ... jeśli wykupiłeś i nic to na cholerę się pytasz , znaczy się nie ma . Chyba żebyś z kimś rozmawiał o wiedźminach .
 
JIMP - jest.KKopniak - Tak, ja zawsze dostawałem od takiego typa niedaleko domu Triss. Pewniakiem był to mężczyzna, więc połowa już odpada :p
 
Ja z informacjami o wiedźmakach spotkałem się w pierwszym rozdziale gadając z jakąś staruszką w wiosce (kazała przynieść sobie coś do jedzenia) najlepszy był tekst "wiedźmak chutliwy ponad wszelką miarę jest"
 
Ja też info o wiedźmakach miałem nie z książki, tylko jakiegoś zwoju, (ale ręki nie dam uciąć).I to na początku gry :)
 
Jeszcze w Kaer Morhen w zbrojowni, w skrzyni jest książka ,,Monstrum czyli wiedźmina opisanie" czy jakoś tak, tam są informacje o wiedźminach.
 
Filo93 said:
Jeszcze w Kaer Morhen w zbrojowni, w skrzyni jest książka ,,Monstrum czyli wiedźmina opisanie" czy jakoś tak, tam są informacje o wiedźminach.
Masz rację, ale ta księga dodaje wpis w Glosariuszu, a nie w Bestariuszu ;).
 
Ja Psychologicus dostałem od mieszczanina w różowej koszuli i z kozią bródką rankiem po przyjęciu u Leuvardena ( stał niedaleko domu Triss).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom