Dekokt Raffarda Białego - Serce nekkera

+
Dekokt Raffarda Białego - Serce nekkera

Siemanko, potrzebuje kilku serc nekkera, żeby uwarzyć Dekokt Raffarda Białego - zabiłem już chyba z 50 nekkerów biegając jak kretyn po lasach, a w ekwipunku wciąż mam tylko jedno serce. One wypadają tylko z jakichś silniejszych nekkerów (jeśli tak to gdzie ich szukać) czy po prostu mam mega pecha?
 
Pewnie chodzi o wojowników, jest cała jaskinia tych drani na zachód od drzewa wisielców jeżeli mnie pamięć nie myli. Gdzieś w tamtych rejonach północno zachodnich.
 
Siemanko, potrzebuje kilku serc nekkera, żeby uwarzyć Dekokt Raffarda Białego - zabiłem już chyba z 50 nekkerów biegając jak kretyn po lasach, a w ekwipunku wciąż mam tylko jedno serce. One wypadają tylko z jakichś silniejszych nekkerów (jeśli tak to gdzie ich szukać) czy po prostu mam mega pecha?

Ja z kolei mam zapytanie. Gdzie znalazłeś podstawową wersje tego eliksiru ?
 
Podpinam się. Nigdzie nie mogę znaleźć serca nekkera, lokacja na zachód od drzewa wisielców wyczyszczona (?) już dawno, jak tam zajrzałem, to spotkałem dwa trolle. Gdzie jeszcze można spotkać nekkery - wojowników? Biegam po jakichś lasach, czasem jeden wojownik się pojawi, ale nie dropnie serce. Może można to gdzieś kupić?
 
serca nekkerow dostaniesz jak wysadzisz gniazdo nekkerow, po wysadzeniu podejdz do gniazda i zbierz co wyrzuci
 
Tu właśnie jest problem. Mam 33 poziom i lokacje w Velen i Białym Sadzie są "wyczyszczone". Czy na Skellige albo Kaer Morhen są te gniazda?
 
Miałem ten sam problem jak byłem przy zakończeniu gry ;)
Między wsią Benek, a folwarkiem Reardonów w Velen są 4 gniazda nekkerów, a przy 3 z nich respanują się potwory- tj jeden nekker wojownik i kilka zwyczajnych nekkerów. Więc farme serc robiłem na nich- oblecieć 3 gniazda, pozabijać nekkery, mieć nadzieje, że tym razem dropnie mi serce, podróż do wyzimy i znowu oblecieć te 3 gniazda. Upierdliwe to niesamowicie (jakoś nigdy nie byłem fanem tego typu farmy), ale to jest najlepszy sposób jaki ja znalazłem na zdobycie tych serc. Powodzenia
 
Nie mówie o respawnie gniazd, tylko o respawnie potworów przy gniazdach. Przy 3 respawnują się potwory, w tym właśnie po jednym nekkerze wojowniku
 
Top Bottom