Najnowszy patch (EAX + blur)

+
Najnowszy patch (EAX + blur)

Po zapodaniu patcha w intrze rozwala się synchro dźwięku z obrazem. Wcześniej nie było z tym problemu. I bynajmniej nie jest to odosobniony przypadek.
 
upi00r Też mam z tym problem, po instalacji patcha. Mówią że za słaba karta dźwiękowa, ale przecież przed instalacją patcha dźwięk w intrze działa jak należy. Poprawkę muszę mieć zainstalowaną bo będzie rozmazany obraz.
 
Andrew said:
upi00r Też mam z tym problem, po instalacji patcha. Mówią że za słaba karta dźwiękowa, ale przecież przed instalacją patcha dźwięk w intrze działa jak należy. Poprawkę muszę mieć zainstalowaną bo będzie rozmazany obraz.
Mówią, bo chcą zabłysnąć inteligencją jak gość powyżej. Intro działało jak należy bez patcha - po instalacji dźwięk się kaszani. Pod RAD Video Tools też jest wszystko ok. Nie trzeba być wielkim mędrcem, żeby stwierdzić winę patcha.
 
Ja nic nie mogę na to poradzić, próbowałem wielu rzeczy: przeinstalowywanie sterowników do karty dźwiękowej, reinstalacja gry, patcha. Nic nie pomaga. Martwi mnie to. A to nie tylko intro się kaszani, filmik łącznik między prologiem, a pierwszym aktem i outro też nie działają jak należy, też dźwięk się psuje.
 
Porażką producenta jest to, że wydając kolejny patch, który teoretycznie powinien usuwać wszelkie niedociągnięcia w grze.... ich nie usuwa, a wręcz zwiększa ich ilość... I w ten sposób mamy łatki na łatki i czekamy na kolejne łatki łatek.... Jedynie pozostaje nadzieja, że wyjdzie (może) Jakiś patch 1.5 który nie będzie dodawać kolejnej funkcjonalności, ale ustabilizuje grę w takiej formie w jakiej już jest. Pozdrawiam wszystkich Wiedźminowiczów
 
Czy wiadomo jak rozwiązać ten problem, o którym mowa w pierwszym poście ? Niczego nie znalazłem na forum dlatego pytam tu.
 
Panowie Andrew i upi00r - zacznijcie może od zarejestrowania gry, potem możemy spróbować pomóc, hmmm ?
 
Beltusek said:
Panowie Andrew i upi00r - zacznijcie może od zarejestrowania gry, potem możemy spróbować pomóc, hmmm ?
Z całym szacunkiem, ale po co mam rejestrować grę? Żeby otrzymać radę typu: spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki albo przeinstalować grę? Ludzie pytali o poważniejsze rzeczy, jak problemy z czarnym ekranem, a nie widziałem, żeby otrzymali jakieś cudowne porady, rozwiązujące ich problem. Zresztą, nigdzie nie napisałem, że oczekuję pomocy, tylko stwierdziłem, jak jest. Szkoda że wypuszczacie patcha, który niby ma robić to samo, co już dawno robił nieoficjalny FIX, z tym że tam wszytko działało bez problemów, a tutaj jest inaczej. Nie wiem nawet czy podczas samej gry, wszystko jest ok, bo nie przechodziłem kolejny raz po zainstalowaniu tej poprawki (?). I jeśli jesteśmy już przy dźwięku, to w oficjalnej przygodzie (tej rozgrywającej się w pobliżu Kaer Morhen) występuje chamskie echo, kiedy postaci wypowiadają kwestie. To było jeszcze przed patchem - moglibyście coś z tym zrobić - no chyba że to zamierzony efekt, bo akcja rozgrywa się w górach, ale to nie zmienia faktu, że to strasznie denerwuje.
 
Ale tu chodzi o sam fakt, że jak ktoś ma niezarejestrowaną grę, to może mieć pirata, który się np. źle pobrał i stąd wynikają problemy.A jak ktoś zarejestruje to pomaga i sobie i nam ;-).
 
undomiel9 said:
Rejestracja gry pomoże wyeliminować jedną z możliwości: że szwankuje nielegalna kopia :)
Właśnie o tego typu mądrościach pisałem powyżej. Szkoda, że nie idzie wam równie dobrze z rozwiązywaniem konkretnych problemów.I czy ktoś może mnie oświecić do czego służy klucz na odwrocie instrukcji do gry?
 
Szkoda, że wyjmujesz zdanie z kontekstu całej rozmowy powyżej.Uparłeś się nie rejestrować - nie rejestruj.Tylko się nie dziw, proszę, że w którymś momencie powstaje przypuszczenie, że to być może scrackowana wersja nawala...Nie jest scrackowana? To w takim razie coś innego. A co? Trudno powiedzieć. A czemu trudno powiedzieć? Bo dział ten nie jest oficjalnym działem pomocy technicznej, tylko naszym społecznościowym :)Jestem moderatorem forum, z REDem nie mam nic wspólnego, bądź uprzejmy zauważyć :)A klucz ten służy do rejestracji gry...
 
undomiel9 said:
A klucz ten służy do rejestracji gry...
Rejestracji gdzie? Bo na gram.pl nie działał - za to inny z jakiejś karty, tak. Pytam więc: na kij jest ten drugi z instrukcji?A jeśli idzie o rejestrację - to zarejestrowałem, skoro was to zbawi, tylko nie wiem co mi to niby da, skoro i tak pomocy nie otrzymam.
 
upi00r said:
upi00r said:
A klucz ten służy do rejestracji gry...
Rejestracji gdzie? Bo na gram.pl nie działał - za to inny z jakiejś karty, tak. Pytam więc: na kij jest ten drugi z instrukcji?A jeśli idzie o rejestrację - to zarejestrowałem, skoro was to zbawi, tylko nie wiem co mi to niby da, skoro i tak pomocy nie otrzymam.
Jak miło pomagać takim sympatycznym użytkownikom :)Rejestracja z kartonika = rejestracja na gram.pl.Rejestracja z instrukcji = rejestracja w launcherze gry przy uruchomieniu (wybrać opcję - zarejestruj grę) => znaczek pod awatarem informujący, że jesteś właścicielem legalnej kopiiO oficjalnej pomocy technicznej gry Wiedźmin - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=3174.0Forumowa wyszukiwarka - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?action=searchForumowy savoir-vivre - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=20282.msg441407#msg441407Pozdrawiam :)
 
undomiel9 said:
Jak miło pomagać takim sympatycznym użytkownikom :)
Zapewne podobnie miło, jak czytanie uwag dotyczących kwestii kopi pirackiej oraz innych wyrafinowanych porad :DI nie jestem niemiły, tylko sarkastyczny :)Greetz.
 
A czego właściwie oczekujesz po forum prawdziwych fanów gry, jak nie tego, że właściciele pirackich kopii będą tutaj piętnowani?Żeby była jasność - nikt nie twierdził, że Ty taką masz :)Inne wyrafinowane porady, cóż... jak wspomniano - to nie jest oficjalna pomoc techniczna i każdy pomaga, jak umie.Nie wiem, jak Ty, ale ja doceniam fakt, że komuś się w ogóle chce pomóc.A sarkazm naprawdę zbędny.Chyba, że lubisz być traktowany podobnie - to wtedy nie miej pretensji :)I chyba tyle w temacie?Jeśli masz dalsze uwagi, zapraszam na PW.
 
upi00r said:
Właśnie o tego typu mądrościach pisałem powyżej. Szkoda, że nie idzie wam równie dobrze z rozwiązywaniem konkretnych problemów.
[Sarkazm=ON]Odezwij sie na PW - powiem ci gdzie wysłać kompa. Podłubię troche w bebechach i samym systemie, może uda mi sie coś znaleść :p[Sarkazm=OFF]Zawsze możesz poczekać na:Nowa wersja 1.5 już wkrótce!Może integracja patcha EAX pomoże:
upi00r said:
upi00r said:
Czy jest szansa na udostępnienie listy poprawek w patchu 1.5 ?
Patch 1.5 posiada jedynie 2 hotfixy - rozmycie grafiki i likwidujący problemy z systemem EAX.Zamysł patcha 1.5 dotyczy głównie próśb graczy związanych z możliwością gry bez płytki oraz usunięciu wszystkich zabezpieczeń. Nowa wersja jest też ukłonem w stronę naszego community modderskiego - zawiera 5 dodatkowych przygód oraz wiele bonusów stworzonych przez fanów. Między innymi ogromną modyfikację stworzoną przez Flasha, która wywraca do góry nogami poziomy trudności :)
 
Top Bottom