Save

+
Save

To mój pierwszy post na tym forum ,wiec witam wszystkich Wiedźminów;).Oto moje pytanie.Kolejny raz przechodze Wiedzmina wiec postanowiłem urozmaicić sobie rozgrywkę i zaistalowałem mody.I mam nastepujące pytanie czy da sie tak podzielić save by w jednym katalogu były te na których jadę na modach a w drugim normalna gra bez modów.Zrobiłem 2 katalogi w folderze z save ale w tym wypadku nie czyta save-y.Zmienie nazwy savów w tym katologu ale tez nic nie dało.Czy da sie coś zrobic czy nie?
 
Witamy na forum.Musisz ręcznie przenosić save'y jeśli chcesz je sortować wg własnych potrzeb.
 
Aha.Na wszelki wypadek zrobiłem kopie savów.A z tym przenoszeniem to chodzi o te ze np: savy z modem są u góry a bez u dołu czy jakoś inaczej bo nie zakumałem.Czy da sie zrobic oddzielne katalogi.??
 
Chodzi o to, że jak chcesz grać na saveach z modami to je masz w katalogu, jeśli chcesz przejść do gry bez modów to save z modami usuwasz/przenosisz i wklejasz save bez modów.W grze czyta save zawsze chronologicznie, od najstarszych do najświeższych.
 
OK.Czyli jestem skazany na wieczne przenoszenie.Dobra najpierw pojade na modach a potem bez.Thx za pomoc.
 
Top Bottom