Rocznica w pigułce

+
Rocznica w pigułce

Jak pewnie część z Was pamięta, jakiś czas temu miało miejsce ważne dla całego REDa wydarzenie – pierwsza rocznica wydania Wiedźmina! Z tego też powodu, postanowiliśmy zorganizować małą imprezę, aby uczcić tą jakże niepowtarzalną okazję we ‘właściwy’ sposób. Co to oznacza? Oczywiście to co misie lubią najbardziej, czyli jedzenie, tańczenie, granie oraz inne przyjemne rzeczy połączone z odrobiną napojów o charakterze wyskokowym :)Ponieważ niektórzy z Was byli zainteresowani jak wyglądają takie imprezy, postanowiliśmy nagrać materiał video, który by wam naświetlił sprawę. Niestety, w trosce o wasz kręgosłup moralny, musieliśmy wykonać małą post-produkcję i usunąć kilka scen, które mogłyby negatywnie wpłynąć na Waszą psychikę.Dzisiaj jednak film jest już gotowy, dlatego zapraszam do oglądania i komentowania !Można go obejrzeć TUTAJ
 
Eeeeeeee ... dlaczego ten filmik skończył się zanim się zdążył zacząć ? :pImpreza niczego sobie :)
 
Fakt, muzyczka w tle za szybko się kończy ;) Ciekawe jak wyglądała nie ocenzurowana wersja tego filmiku? Z pewnością miała by większą wartość dokumentalną. Eh ta troska o psychikę...
 
DLACZEGO NAS NIE ZAPROSILIŚCIE? Wiem, że dla wszytkich nie starczyłoby tam miejsca, ale urządzcie w końcu jakąś wielką imprezę dla całego forum, może w ruinach jakiegoś podwarszawskiego zamku?
 
Faktycznie, niesamowicie długi ten filmik^^Keth - mówiłam już, że masz świetną fryzurę? :teeth:
Wallace said:
akrobacji na rurze
To mogłoby być nawet interesujące :evil:
 
godblessfiji said:
godblessfiji said:
Keth - mówiłam już, że masz świetną fryzurę? :teeth:
godblessfiji said:
akrobacji na rurze
To mogłoby być nawet interesujące :evil:
Sugerujesz, że Keth jest akrobatą? ;D
No wiesz, to nie ja to powiedziałam :whistle: ja o niczym takim nie wiem :pJa tylko stwierdziłam, że nowy frez ketha jest lepszy niż poprzedni ;DZa to Wallace chyba jest w tym całkiem niezły :wave:
 
Iwona said:
Za to Wallace chyba jest w tym całkiem niezły :wave:
Znaczy się też mam świetny fryz ? :D A może wywijam cuda na rurze ? :D[size=10pt]Jedno i drugie ;DIwona.[/size]O rurze miałaś nikomu nie mówić :p Wysłałem Ci filmik w tajemnicy :p[size=10pt]Ołć, nic nie zastrzegałeś... mogłeś coś blondynce napisać :pIwona.[/size]
 
"sztywna atmosfera" - impreza z kamerą - o matko :)ludzie, dajcie pokój! świętujcie - ale po co pod publiczkę... my tu czekamy na nowe info o dodatku, TW2 i VS.
 
Top Bottom