A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

+
Jestem ciekaw ile osób z forum ściągnie Wiedźmina z nielegalnych źródeł , tego tyczy się tez opcja ostatnia czyli "nie jestem zainteresowany...".Niestety wątpie ,żeby ktoś się przyznał ::)
 
Biorę podstawową. Grę kupuje by pograć, a edycja podstawowa jest już wystarczająco bogata i to w te elementy na których mi zależy. Nie jestem skłonny płacić dwa razy tyle za koszulkę, 2 książki i medalik. Zwyczajnie mnie to nie bawi. Ponadto zależy mi trochę na pieniądzach, gdyż zamierzam kupować nowy komputer.
 
Kolekcjonerka oczywiście :)Jeśli mam się cieszyć grą, to z wszystkimi wodotryskami(czyt. bestiariusz, artbook) ;)Btw. Zbieram nma nią od stycznia, głupio by było nie kupić.
 
Razem z bratem od roku kupujemy wyłącznie EK, albo jak jest jakaś promocja to wtedy dodaje do koszyka uboższe wydanie. Dlatego podtrzymam tą tradycję i kupię EK. NWN2, Gothic 3, S.T.A.L.K.E.R, Heroes V, Fable i.... The Witcher
 
Ja kupuje EK. Z forsą nie ma problemu, przezornie od paru latek oszczędzałem kieszonkowe na jakiś większy lub nieco mniejszy zakup ^^ Wymagania też nie stanowią problemu, zresztą na gwiazdkę pewnie na nowego kompa się fundnie.Zresztą jako maniak Wiedźmina muszę mieć te bajery!
 
Ja bym kupił EK, ale jeszcze upgrade kompa czeka, póki co zbieram na EP, ale myślę, że w ciągu tych 2 mieś. jeszcze to zdążę może uzbierać na EK to sobie kupię, ale jeszcze nie wiem.Jeśli kupię EP to może wypatrzę kiedyś na allegro art book, bestiariusz i koszulke to sobie kupie :). Pożyjemy - zobaczymy.
 
Mimo że na tą chwilę mam zdecydowanie za słabego, kompa, to zaznaczyłem EK, bo kompa wkrótce nowegg 'mam mieć' ;)
 
EK na 100%, obok całej serii książek ładnie będzie się prezentował, a do tego jest kilka gadżetów których oczekiwałem :p
 
PioTRaS said:
EK na 100%, obok całej serii książek ładnie będzie się prezentował, a do tego jest kilka gadżetów których oczekiwałem :p
Prezentował z zewnątrz to on się nie będzie bo pudełko to jeden wielki szajs...;/PzdrPs: I tak kupuje EK
 
Ja jeszcze nie wiem, ale jak będzie demo, to ściągnę i zobaczę. Jak będę kupował to wersję podstawową.
 
EP, w EK nie ma nic co by mnie bylo w stanie skusic do jej kupna. Artbook - nic nadzwyczajnego, przejrzec i tyle.Bestariusz -j.wMedalion - niby fajne ale co z tym zrobic.Koszulka - moze jedyny plus, ale sadzac po jakosci koszulki jaka kiedys byla dodawana do PT to szkoda gadac, po jednym praniu kolorow nie bylo.Gra karciana - nigdy mnie to nie bawilo.A reszta jest juz w zwyklej edycji, moze troche gorzej wydane ale bedzie.
 

ento

Forum veteran
Meciuk said:
EP, w EK nie ma nic co by mnie bylo w stanie skusic do jej kupna. Artbook - nic nadzwyczajnego, przejrzec i tyle.Bestariusz -j.wMedalion - niby fajne ale co z tym zrobic.Koszulka - moze jedyny plus, ale sadzac po jakosci koszulki jaka kiedys byla dodawana do PT to szkoda gadac, po jednym praniu kolorow nie bylo.Gra karciana - nigdy mnie to nie bawilo.A reszta jest juz w zwyklej edycji, moze troche gorzej wydane ale bedzie.
No właśnie, gra - pograć, soundtrack - posłuchać... nedza ::)
 
ento said:
ento said:
EP, w EK nie ma nic co by mnie bylo w stanie skusic do jej kupna. Artbook - nic nadzwyczajnego, przejrzec i tyle.Bestariusz -j.wMedalion - niby fajne ale co z tym zrobic.Koszulka - moze jedyny plus, ale sadzac po jakosci koszulki jaka kiedys byla dodawana do PT to szkoda gadac, po jednym praniu kolorow nie bylo.Gra karciana - nigdy mnie to nie bawilo.A reszta jest juz w zwyklej edycji, moze troche gorzej wydane ale bedzie.
No właśnie, gra - pograć, soundtrack - posłuchać... nedza ::)
To poprostu moje zdanie, sledze poczynania tworcow od czasu jak jeszcze pracowali na swoim autorskim silniku. Poprostu jedyne co sie dla mnie liczy w tej chwili to gra. reszta jest poprostu zbedna. Nie mowie ze jesli ktos chce kupic EK to jest cos zle, w karcianki gra duzo ludzi wiec prosze bardzo. Jedyne co mnie kusi to koszulka ale nie jest to dla mnie az taka pokusa zeby zaplacic 100 zl wiecej.
 
Piechoo said:
Piechoo said:
EK na 100%, obok całej serii książek ładnie będzie się prezentował, a do tego jest kilka gadżetów których oczekiwałem :p
Prezentował z zewnątrz to on się nie będzie bo pudełko to jeden wielki szajs...;/PzdrPs: I tak kupuje EK
Fakt pudełko jest niegustowne i niestylowe, a przy pudełku zwykłej edycji po prostu wymięka. EK powinna być matowo czarna z jednym srebrnym tłoczonym nadrukiem i ew. jakimś małym obrazkiem, bez żadnych dodatkowych znaczków.Zadziwię was, ale mój komputer na 100% nie wyrobi na wiedźminie, a i tak kupię EK. Inaczej nie miałbym fan'em :p. Dwa - to taki medalion na streetfightera jest jak znalazł :) Trzy - kompa prędzej czy później zmienię, ale EK mogę już nie dostać :) CDP uczciwie zapracował na te 199 zł i zamierzam im je zapłacić, żeby wynagrodzić pracę.TYLKO NIECH ZMIENIĄ TO PUDEŁKO !!! na litość boską...PozdrawiamEdycja:
Piechoo said:
Piechoo sam jesteś szajs...!!!
Nie można być bezkrytycznym. Pudełko EP jest lepsze od pudełka EK i Piechoo ma rację, sprawę z pudełkiem EK CDP spieprzyło...
 
fan said:
Zadziwię was, ale mój komputer na 100% nie wyrobi na wiedźminie, a i tak kupię EK. Inaczej nie miałbym fan'em :p. Dwa - to taki medalion na streetfightera jest jak znalazł :) Trzy - kompa prędzej czy później zmienię, ale EK mogę już nie dostać :) CDP uczciwie zapracował na te 199 zł i zamierzam im je zapłacić, żeby wynagrodzić pracę.TYLKO NIECH ZMIENIĄ TO PUDEŁKO !!! na litość boską...Pozdrawiam
Witaj w klubie - mam podobną sytuację i w 100% się z Tobą zgadzam, dlatego też nie zamierzam przepisywać powyższych wersów - a wedle ostatnich informacji w EK będzie etui takie same jak w wersji standardowej.
 
BlizarizRivii said:
BlizarizRivii said:
a i tak kupię EK. Inaczej nie miałbym fan'em :p
Bycie fanem nie zawsze oznacza posiadanie 200zł , więc bez takich tekstów proszę bardzo.
Może i masz racje, ale moja wypowiedź odnosiła się do tego tematu i źle ja zinterpretowałeś. To było uzasadnienie do wyboru EK zamiast EP.Co myślicie o pudełku EK?
 
LoL ludzie przecież była mowa ze do EK w zwiazku z glosami graczy bedzie dodana podstawowa wersja pudelka czyli w boxie znajdziemy pudelko ze standartowa wersja :/...co wy tu dajecie...
CD Projekt zdecydował się również przychylić do próśb graczy i zmienić pudełko na płyty z digipacka na pojedyncze opakowania we wspólnym etui, takie same jak w podstawowej edycji gry.
Chyba, że wam sie box nie podba, bo mi tez sie nie podb, ale co ztego jak bede mial standard w nim i to on ma sie prezentowac na płce, a box jak to czesto bywa ląduje w szafie...
 
Top Bottom