Aerondight vs Księżycowe Ostrze

+
Aerondight vs Księżycowe Ostrze

Który miecz wolicie: Aerondight czy Księżycowe Ostrze?
[size=13pt]Aerondight:[/size]
Obrażenia +60%Atak +10%Szansa na efekt krytyczny: Ból, Oślepienie, Podpalenie i Precyzyjne trafienie +50%[size=13pt]Księżycowe Ostrze:[/size]
Obrażenia +100%​
Moim skromnym zdaniem lepsze jest Księżycowe Ostrze:1. Fajny wygląd2. Duże obrażenia kosztem efektów krytycznych co nie jest złe3.Zapłata za ciężką prace czyli łapanie potworów
 
Ja zawsze wyrzucam Aerondight'a i biorę od Wielkiego Łowczego Księżycowe Ostrze. Dlaczego?Są 3 powody:- 100% obrażenia robią wrażenie- podoba mi się jego oryginalny wygląd- żeby go zdobyć trzeba się troszkę napracować zbobywając wszystkie trofea (a Aerondight'a dostajemy zawsze od Pani Jeziora podczas pasowania na rycerza)
 
Oczywiście, że wolę Aerondight. Oprócz dużych obrażeń dodatkowych posiada szereg możliwych efektów krytycznych.Sekow: Nie dostajemy go zawsze, tylko wtedy, kiedy pogodzimy oba ludy.
 
Hmm... nie jestem pewny na 100%, ale o ile pamiętam to za pogodzenie mieszkańców wioski i ryboludzi Pani Jeziora przywraca nam fragment pamięci, a Aerondight'a daje niezależnie od naszych wyborów.
 
Dlaczego mi się zdaje, że nie... hmm, nigdy nie próbowałam innej opcji, może dlatego się mylę. Zobaczymy.EDIT: Przepraszam, mój błąd, zawsze dostajemy ten miecz.
 
Aerondight, ponieważ niezbyt podoba mi się taki srebrny miecz jak Księżycowe Ostrze (lubię proste kosy :))
 
A poza tym teraz podczas grania ze scabbard modem księżycowe ostrze będzie przypominało
Banana ;D
Chyba niestety na ten miecz jest najgorsza z pochew :-\A walory estetyczne też się liczą w końcu ;)
 
Vedymin said:
Aerondight, ponieważ niezbyt podoba mi się taki srebrny miecz jak Księżycowe Ostrze (lubię proste kosy :))
Mam tak samo ,Księżycowe Ostrze kojarzy mi się z piratami z Karaibów i księciem Persji :pWiedzmin z szabelką :hmmm:
 
Ja wolę księżycowe ostrze. 100% robi wrażenie. Poza tym jego oryginalny kształt sprawia wrażenie, że jest wyjątkowy. ;)
 
Taaa, wygląd... Księżycowe Ostrze podwaja obrażenia, i to jest świetne, bo jakieś tam efekty krytyczne według mnie niezbyt się przydają - jeśli Geralt dostanie Ból, to stoi w miejscu i płacze, a jeśli potwór, to zabierze mu parę obrażeń...Wygląd ma znaczenie drugorzędne, ale przyznaję, podoba mi się model Ostrza (zresztą, czy to nie jest jedyny srebrny miecz wyglądający inaczej?).
 
Księżycowe Ostrze. Duże obrażenia, nieustępujące Aerondight'owi, wygląd (zawsze kochałem miecze elfickie) i to że jest nagrodą za moją ciężką pracę... poza tym to jedyny srebrny miecz, który nie jest prosty.
 
Ja wole księżycowe ostrze- 100% robi wrażenie a i sam wygląd jest dość niespotykany.Chyba nie mam jużo czym dalej pisać... :D
 
jak powiedział w jednym z wątków kolega Nightbring3r "Aerondight jest IMO o wiele lepszym mieczem niż Księżycowe Ostrze, więc widzę sensu, żeby wybierać go jako nagrodę.Wezmę jako nagrodę Księżycowe Ostrze, a i tak będę nosił Aerondight."
Ja się nie zgodzę z tym ponieważ wg. mnie księżycowe ostrze jest lepsze.
 
Przy porządnie rozwiniętych stylach walki mieczem, te 40% obrażeń więcej jakoś mnie nadal nie przekonuje.
mieszny said:
Ja się nie zgodzę z tym ponieważ wg. mnie kśiężycowe osrtze jest lepsze.
Naprawdę wyczerpujące uargumentowanie.
 
Gdy grałem za Scoia'tel wybrałem księżycowe ostrze (w końcu to elficka brzytwa). Aerondith jest świetny ale chciałem by Geralt nosił na plecach coś hmm... oryginalnego. Wiem, że to nie w jego stylu, ale podarunek Pani Jeziora wygląda w 99% tak samo jak miecz, !SPOILER! [size=6pt]który dostajemy na początku II aktu[/size]. Twórcy gry się do tej kwestii nie przyłożyli, tak więc wybieram Księżycowe Ostrze ( Świetnie komponuje się ze stalowym Diabłem, szkoda że to taki śmieć w statystykach (już meteorytowy z 3 czerwonych jest lepszy :whatthe:)
 
Hubmaz said:
Gdy grałem za Scoia'tel wybrałem księżycowe ostrze (w końcu to elficka brzytwa). Aerondith jest świetny ale chciałem by Geralt nosił na plecach coś hmm... oryginalnego. Wiem, że to nie w jego stylu, ale podarunek Pani Jeziora wygląda w 99% tak samo jak miecz, !SPOILER! [size=6pt]który dostajemy na początku II aktu[/size]. Twórcy gry się do tej kwestii nie przyłożyli, tak więc wybieram Księżycowe Ostrze ( Świetnie komponuje się ze stalowym Diabłem, szkoda że to taki śmieć w statystykach (już meteorytowy z 3 czerwonych jest lepszy :whatthe:)
Miecz który dostajemy na początku 2 aktu jest koloru srebrnego, a miecz który dostajemy od Pani Jeziora jest lekko zielony.
 
Tu mam dla was ciekawostkę. Że w plikach jest wersja tekstury z zieloną stalą (bryła nadal ta sama co podstawowy srebrny). Jednak wyglada dośc kiepsko i pewnie na sam koniec postanowili podczepić model z podstawowego srebrnego.
 
Mi się wydaje, że Aerondight jakby był tak ładniej wygładzony, ale pewnie tylko wydaje :p.Mnie księżycowe ostrze nie odpowiada. IMHO brzydko wygląda, ma jedynie dopał do DMG. A Aerondight ma dopał i szanse na trafienie krytyczne, co jest o wiele lepsze od większego DMG. Także mówcie co chcecie, ja wiem swoje, nie przekonacie mnie :p.
 
Top Bottom