Aerondight vs Księżycowe Ostrze

+
mieszny said:
mieszny said:
Gdy grałem za Scoia'tel wybrałem księżycowe ostrze (w końcu to elficka brzytwa). Aerondith jest świetny ale chciałem by Geralt nosił na plecach coś hmm... oryginalnego. Wiem, że to nie w jego stylu, ale podarunek Pani Jeziora wygląda w 99% tak samo jak miecz, !SPOILER! [size=6pt]który dostajemy na początku II aktu[/size]. Twórcy gry się do tej kwestii nie przyłożyli, tak więc wybieram Księżycowe Ostrze ( Świetnie komponuje się ze stalowym Diabłem, szkoda że to taki śmieć w statystykach (już meteorytowy z 3 czerwonych jest lepszy :whatthe:)
Miecz który dostajemy na początku 2 aktu jest koloru srebrnego, a miecz który dostajemy od Pani Jeziora jest lekko zielony.
Być może nie zauważyłem tego bo nie gram na max detalach
 
Zielonkawa jest tylko miniatura w ekwipunku. "Na żywo" Aerondight rzeczywiście wygląda jak zwykły srebrny miecz.
 
Księżycowe ostrze jest lepsze nie mówiąc jeszcze o orginalnym wyglądzie i nagrodą za ciężką pracę a co do koloru to tylko w ekwipunku inaczej wygląda a podczas walki wygląda jak zwyczajny srebrny miecz.Oczywiście wiście Księżycowe Ostrze lepsze ^^
 
Top Bottom