Aktualizacja 1.63 – lista zmian

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 1.63 dla Cyberpunka 2077 wychodzi na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Zawiera szereg poprawek związanych z rozgrywką oraz zadaniami. By poznać szczegóły, zajrzyj do listy poniżej.

Zadania
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego po wybraniu niebieskiej opcji dialogowej i dwukrotnym wezwaniu Mitcha akcja dzwonienia nie znikała z ekranu.
  • Nowy początek – naprawiono błąd, w wyniku którego V umierał po przekroczeniu granicy.
  • Gdzie jest Johnny? – teraz powinno być możliwe zbadanie wszystkich wskazówek na Ebunike bez zostania wykrytym.
  • Koty w ciemności – naprawiono błąd, w wyniku którego w dzienniku nie było żadnych celów.
  • Rozpoznanie wzorca – naprawiono błąd, który mógł powodować spontaniczną śmierć V podczas zadania.
  • Ostatni gasi światło – naprawiono błąd, w wyniku którego Panam nie było przed garażem, a zamiast tego pojawiała się w motelu.
  • Pistolet niepowtarzalny – naprawiono błąd, w wyniku którego dialog ze Skippy'm nie aktywował się po wykonaniu 50 zabójstw i nie można go było także odłożyć.
  • Never Fade Away – naprawiono błąd, w wyniku którego Rogue znikała z kanapy w Atlantis, blokując postępy.
  • Ciemna alejka – naprawiono błąd, w wyniku którego nie można było ukończyć celu „Pozbądź się policjantów”, bo policjantów nie było w określonym miejscu.
  • Przerwane milczenie – naprawiono błąd, w wyniku którego hologramy i platformy znikały z parady, jeśli wczytano zapis automatyczny.
  • Przerwane milczenie – naprawiono błąd, w wyniku którego Takemura nie dzwonił, by zacząć misję na paradzie.
  • W topieli – naprawiono błąd, który sprawiał, że Judy teleportowała się pod ziemię po wejściu do kościoła.
  • Mieszkanie nr 303 – Takemura przejdzie teraz do swojej kryjówki, zamiast stać na środku pokoju podczas ataku Arasaki.
  • Quadro, gdzie jesteś? – naprawiono błąd, który sprawiał, że Quadra Turbo-R V-Tech pojawiała się pod ziemią, blokując postępy.
  • Na skróty – wrogowie i furgonetka będą się teraz poprawnie pojawiać.
  • Skok na głęboką wodę – naprawiono błąd, w wyniku którego Jackie nie był obecny w Afterlife.
  • Nie mów Saulowi – naprawiono błąd, w wyniku którego nomadów nie było na stacji kolejowej.
Otwarty świat
  • Naprawiono błędy, w wyniku których pewne kontrakty blokowały się na etapie „nieodkryte” i nie rozpoczynały się po wejściu na określony obszar.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego podczas wypowiedzi niektórych NPC-ów na Rancho Coronado zamiast tekstu nad głowami wyświetlały się zwykłe napisy.
  • Kontrakt: Krwawy sport – V już nie będzie się odbijać tyłem, gdy spojrzy w lustro w łazience w dojo.
  • Kontrakt: Ostatnie logowanie – naprawiono błąd, w wyniku którego można było podnieść przedmiot związany z zadaniem, zanim zadanie zostało aktywowane, co burzyło porządek misji.
  • Kontrakt: Impreza pożegnalna – naprawiono błąd, w wyniku którego nie można było wsiąść do samochodu z Flavio.
  • Kontrakt: Króliki doświadczalne – wszystkie androidy strażnicze w hotelu będą teraz poprawnie angażować się w walkę.
  • Kontrakt: Na smyczy – naprawiono błąd, który mógł powodować, że kontrakt zablokuje się bez żadnego celu po jego zakończeniu.
  • Kontrakt: Seryjny samobójca – naprawiono błąd, w wyniku którego zadanie mogło aktywować się ponownie po jego ukończeniu i zablokować się na celu „Wykradnij dane”.
  • Zgłoszenie przestępstwa: Krwawa pogoda – naprawiono błąd, w wyniku którego zadanie mogło zablokować się na celu „Przeszukaj skrzynię” mimo że akcja ta została wykonana.
  • Zgłoszenie przestępstwa: Czerwony towarzysz – naprawiono błąd, w wyniku którego nie można było przeszukać skrytki.
Interfejs
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego podczas transferu pieniędzy lub danych interfejs wyświetlał tekst: „Hakowanie wroga”.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego urządzenia mogły nie nadawać się do użytku po otwarciu mapy.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego przełączenie FSR nie powodowało wyszarzenia funkcji po restarcie gry z włączoną opcją dynamicznego skalowania rozdzielczości.
Efekty wizualne
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego na niektórych powierzchniach pojawiały się artefakty koloru przy włączonym Path Tracingu.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego na krawędziach niektórych obiektów pojawiały się jasne, kolorowe błyski przy włączonej opcji DLSS.
PC
  • Usunięto błąd, który występował podczas uruchamiania gry podczas używania Razer Chroma.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego zrzuty ekranu z trybu fotograficznego mogły być wyświetlane jako puste pliki i zostały przywrócone do oryginalnej lokalizacji folderu.
  • Poprawiono wydajność generowania klatek z użyciem DLSS na procesorach AMD.
Konsole
  • Zmieniono liczbę dostępnych miejsc zapisu na Xbox do 20 na napis ręczny i 10 na zapis z punktu bez powrotu. Gracze, których liczba zapisów przekracza nowy limit, będą musieli usunąć niektóre zapisy, aby móc utworzyć nowe.
  • Usunięto błąd, który wpływał na wydajność na konsolach Xbox Series X|S po dłuższym czasie grania.
Różne
  • Naklejki i ramki trybu fotograficznego będą teraz poprawnie pojawiać się na zrzutach ekranu.
  • Padre będzie teraz rozpoznawał V korposa lub nomada we wstępnym holocallu.
REDmod
  • Umożliwiono wdrażanie modów z pliku z listą.
  • Zaktualizowano teksty pomocnicze dla komend.
Chcecie więcej Cyberpunka?

Pamiętajcie, że możecie zamówić przedpremierowo Widmo Wolności – dodatek do Cyberpunka 2077 w klimacie thrillera szpiegowskiego, który pojawi się 26 września na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC! Zwiastun oraz więcej informacji znajdziecie tutaj.
 
Dzięki ze nie mogę włączyć gry bo pojawia się błąd że jakiegoś skryptu nie ma DZIĘKI MEGA AKTUALIZACJA
 

Attachments

  • obraz_2023-06-20_171225852.png
    obraz_2023-06-20_171225852.png
    255.7 KB · Views: 412
Ogólnie się zapytam, jest opcja żeby wprowadzić new game plus czy to już umarło?
Post automatically merged:

Dzięki ze nie mogę włączyć gry bo pojawia się błąd że jakiegoś skryptu nie ma DZIĘKI MEGA AKTUALIZACJA
W sumie wiesz że pliki mogły się spieprzyć nawet jak nie miałeś aktualizacji?
 
Mam pytanie do użytkowników PS5. Czy podczas jazdy również występuje u Was zjawisko ghostingu za pojazdem? Zauważyłem to grając po najnowszym patchu, wydaje mi się, że wcześniej tego nie było. Paskudnie to wygląda.
 
najlepsze gry zawsze oferują "nowa gra+" bez tego gra to crap
Post automatically merged:

w cp77 nie da się zagrać od zera z najlepszymi wszczepami(jakieś durne ograniczenia) i ustawienia przeciwników maja stanowczo za niski poziom trudności. powinna istnieć wersja fabularna tak jak teraz i wersja dowolna czyli zaczynasz grę z dowolnym poziomem i skilami i wszczepami i możesz ustawić poziom trudności na absurdalny.... TEGO BRAK. umrę ze starości zanim pojawi się gra godna mnie. jak czwarty raz przejdę tą grę w standardowy sposób to się zrzygam normalnie. ile k... można?
 
Last edited:
najlepsze gry zawsze oferują "nowa gra+" bez tego gra to crap
Post automatically merged:

w cp77 nie da się zagrać od zera z najlepszymi wszczepami(jakieś durne ograniczenia) i ustawienia przeciwników maja stanowczo za niski poziom trudności. powinna istnieć wersja fabularna tak jak teraz i wersja dowolna czyli zaczynasz grę z dowolnym poziomem i skilami i wszczepami i możesz ustawić poziom trudności na absurdalny.... TEGO BRAK. umrę ze starości zanim pojawi się gra godna mnie. jak czwarty raz przejdę tą grę w standardowy sposób to się zrzygam normalnie. ile k... można?
Ano, nie da się też znaczników wyłączyć, nie mogę sobie sama celu znaleźć, muszę być prowadzona... na dodatek gra się mega szybko kończy, kompletnie nie ma co robić, a jeżdżąc na siłę po mieście coraz bardziej mnie kłują w oczy wszystkie niedokończone "sprawy". Momentami mam wrażenie, że całe wielkie obszary, tematy zostały po prostu porzucone. Jak Czarnobyl po awarii. Działali, tworzyli, pewnego dnia ktoś wyłączył korki, krzyknął "koniec!" i w takiej formie to dostaliśmy. Mam 430h w tej grze, z czego jakieś 330 było mi przykro, że tak dobra, dobrze rokująca gra została tak potraktowana. Mogliście mieć nawet polskie, lepsze gtav online przynoszące ciągłe zyski.
Ja sobie sama rozrywki wymyślam w grach, umiem się sobą zająć, tylko dlatego mam tu tyle godzin. Ale nigdy nie było mi przykro tak bardzo, grając w cokolwiek, że nie dali twórcom dokończyć dzieła.
Nagadali się, naobiecywali i po co? Mam o was bardzo złe zdanie (o zarządzających, bo Ci co faktycznie grę tworzyli odwalili arcydzieło, coś pięknego... no, mogło być, byłoby).
Mogę się też mylić i może to miała być krótka przygoda z założenia, ale po co otwarty świat w takim razie, RPG i nadzieja, że po 1000h w Red Dead 2 i 650h w Wiedźminie 3 z dodatkami, oraz około 3000h w Skyrim w końcu znalazłam ich następce... a tu ... rozczarowanie, niedowierzanie...
Nieszczęśliwa miłość. Pokochałam tą grę, a ona mnie oszukała. Wykorzystała i wykopała za drzwi. Bez powrotu. Szybka przygoda, po której pozostaje mi tylko wyobrażenie jak mogło być nam dobrze.
Mam obawy, że kolejne spotkanie to tylko szybka kawa na mieście, że będzie jeszcze gorzej.
Poza tym jeden z konkursów foto zakończyliście sobie o 12:00 (jeden z pierwszych), mimo, że była tylko data podana do kiedy prace wysyłać. Skoro jest data i nie ma godziny- w domyśle cały dzień można wysłać zgłoszenie, do 23:59. A tu nagle konkurs przerwany, kartę wypełnioną mam, ale nie mogę wysłać, piszę, że coś jest nie tak, a wy sobie rano zamknęliście zgłoszenia i mam spadać.
Tydzień robiłam zdjęcia na ten konkurs. Serio. Mega się ucieszyłam, bo często przerabiam dla siebie i robię screeny w grach. Nie wzięłam udziału w kolejnych edycjach i nie mam zamiaru. Źle traktujecie swoich klientów, ogólnie ludzi.

Sorry, kontakcik, byłeś iskrą, która odpaliła moje skrywane żale do tej gry i firmy.
Może przesadzam i podchodzę do tego zbyt emocjonalnie. Trudno. To wasza wina. Zachowujecie się jak duże call center, w którym sprzedajecie ludziom marzenia, nieważny jest produkt, nieważny jest klient. Ważne, że kupił, dalsza część to już jego problem. Wasza premia jest wyrobiona, a to czy produkt spełnia oczekiwania, czy nadaje się do sprzedaży, czy serio jest taki jak opisywaliście... kogo to obchodzi?
Jak możecie wykopywać ludzi z tak niby rozbudowanej gry, z otwartego świata od razu po zakończeniu głównej linii fabularnej?
Dzięki, pomarzę sobie jak mogłoby być bez was, za darmo ;)
Albo dam kasę tym, co chociaż udają, że im na graczach (ludziach) zależy.
 
Top Bottom