Aktualizacja 2.01

+
Po
śmierci Alex
drzwi do jej knajpy są zamknięte , jednak można wejść od tyłu ( wejściem do kryjówki ), w lokalu są ludzie - drzwi od wewnątrz również zamknięte - w sumie całkiem sympatyczne więzienie ;)
To nie jest wątek spoilerowy - na przyszłość takie rzeczy proszę chować w tag [spoiler ] [/ spoiler].
 
Cyberpunk 2.01 zadanie słuszna sprawa (z telefonem od Ashlay). Wskakuję na ciężarówkę i nie wykryty docieram do wewnętrznego garażu. Nie ma samochodu z zadania. Stoi sporo samochodów, do których można wsiąść - ale tego właściwego nie ma. Miejsce na samochód jest puste.
 
Szybkie pytanie - gdzie najlepiej podyslac sugestie jesli chodzi o bledy / braki w grze?
Jest utworzony np. taki wątek:


Ze względu na złożoność projektu itp. chyba nie ma sensu zgłaszać tego na własną rękę wjakiś inny sposób.
 
Jest utworzony np. taki wątek:


Ze względu na złożoność projektu itp. chyba nie ma sensu zgłaszać tego na własną rękę wjakiś inny sposób.
Ten wątek, oraz Forum jako takie, służy raczej do wymiany doświadczeń między użytkownikami.
Zgłaszanie tutaj błędów może mieć sens o tyle, że można zweryfikować, czy pojawia się on u innych i sprawdzić przy tym, czy można mu jakoś zaradzić.

Forum NIE JEST jednak oficjalnym kanałem zgłaszania błędów.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Wsparcia Technicznego.

@ElMartinez83 poniżej link:

Wsparcie techniczne — CD PROJEKT RED
 
1.png

Po spotkaniu Brendana takie coś mi się w Databasie pojawiło.
Do tego sklonował mi się wpis z Wakako, i mam ją zarówno w Ważnych Postaciach jak i fixerach.
 
Tego w ogóle nie ma sensu aktualizować, bo po każdej aktualizacji, gra konfliktuje z save'ami. Aby wszystko sprawnie działało zawsze trzeba zaczynać nową grę. Ale ja się pytam ile razy można klepać te same misje gdy po tygodniu wychodzi kolejna łatka i znowu to samo w nieskończoność. Żeby to były łatki 100MB. ale nie po 60GB.
Chyba poczekam 5 lat na wersje 12.0.

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów – powiedział kiedyś Albert Einstein.

Update.
Zaryzykowałem i zaktualizowałem. Teraz gra w ogóle sie nie uruchamia. CTD po 2 min. mielenia, nawet żadnego logo czy grafiki nie ujrzałem, ciach i powrót do pulpitu.
Najzabawniejsze jest to, że teraz gra się synchronizuje od ponad 25 min(33%) pomimo, że nawet się nie uruchomiła.
Niech mnie teraz ktoś przekona do kupna "Widma Wolności"
Wróciłem do Skyrim SE mam ponad 150 modów zwłaszcza graficznych, i gra śmiga aż miło, a tutaj nie mogę nawet wczytać "gołej" gry.
Pisanie o sterownikach, reinstalacji gry lub całego systemu to bzdury, ta gra jest zbugowana do granic możliwości.
Przed chwilą sprawdziłem na pirackich stronach czy piraci też mają takie problemy. Odpowiedź brzmi - TAK. A to są ripy tylko do rozpakowania i grania bez ingerencji w system.
To chyba jedyny plus, bo piractwo wam nie grozi.:D


Update 2.0.
Uruchomiła się po przejściu w tryb offline.
Włączyłem synchronizacje, ale i tak otrzymałem zapytanie czy synchronizować z chmurą czy PC - Zignoruj.
Wymagane SDD okazały się bzdurą. HDD wystarczy.
Rozpocząłem nową grę - niestety po raz kolejny.
Na razie przerwałem gre, bo spodziewam się aktualizacji 2.02, więc dalsze granie nie ma sensu, bo pewnie znowu będę zaczynał od nowa.


CDN.
 

Attachments

  • dupaniegra.jpg
    dupaniegra.jpg
    174 KB · Views: 33
  • dupaniegra1.jpg
    dupaniegra1.jpg
    146.6 KB · Views: 30
Last edited:
Bill zapomniał otworzyć lokalu ;)

Niestety, potwierdzam. Jestem gdzieś niedaleko przed finałem Widma Wolności i poza tym wątkiem oraz wątkiem finałowym podstawowej wersji, wisi mi cały czas Bill z parówkami w zamkniętym lokalu. Aktualizacja 2.01 nic nie zmieniła.
 
Jeden z bardziej irytujących mnie błędów to skalowanie wymagań do wykonania opcjonalnego rozwiązania w queście. Gra podnosi wciąż wymagania, jeśli podnosi się poziom postaci. W queście Delamina, Brandona czy zadanku z Nomadami i Kosiarzami. W praktyce trzeba by mieć atrybut na poziomie 20, by skorzystać z dodatkowej opcji. W przypadku Brandona da się obejść korzystając z pięści goryla, ale chyba nie o to chodziło? Do poprawy i to szybko, bo psuje to questy.
 
Z tego co wiem, to 2.01 zepsuł też pasywne umiejętności. Chodzi o te, które levelujemy wykonując określone czynności, jak np. shinobi, netrunner czy solo. Możemy zdobywać kolejne poziomy, ale bonusy zwyczajnie nie działają.
 
Z tego co wiem, to 2.01 zepsuł też pasywne umiejętności. Chodzi o te, które levelujemy wykonując określone czynności, jak np. shinobi, netrunner czy solo. Możemy zdobywać kolejne poziomy, ale bonusy zwyczajnie nie działają.

A atuty dostawane z tych umiejętności działają? Bo mam wrażenie, że ich nie dostaję.

PS. Dodam, że te problemy zgłosiłam do pomocy technicznej. Mam nadzieję, że w przyszłych łatkach zostaną uwzględnione.
 
Last edited:
A atuty dostawane z tych umiejętności działają? Bo mam wrażenie, że ich nie dostaję.

PS. Dodam, że te problemy zgłosiłam do pomocy technicznej. Mam nadzieję, że w przyszłych łatkach zostaną uwzględnione.
Ciężko mi powiedzieć, wcześniej widziałem, że je dostawałem, ale być może było to jeszcze przed patchem 2.01. A teraz jestem na takim etapie rozwoju postaci, że od jakiegoś czasu mogłem po prostu tych konkretnych poziomów zwyczajnie nie wbijać i dostawały mi się jedynie te procentowe bonusy, których działanie jest raczej trudne do zauważenia.
 
Ciężko mi powiedzieć, wcześniej widziałem, że je dostawałem, ale być może było to jeszcze przed patchem 2.01. A teraz jestem na takim etapie rozwoju postaci, że od jakiegoś czasu mogłem po prostu tych konkretnych poziomów zwyczajnie nie wbijać i dostawały mi się jedynie te procentowe bonusy, których działanie jest raczej trudne do zauważenia.

Niektóre są dość widoczne, choćby działanie kamuflażu, gdy się trzyma schwytanego przeciwnika lub kołysanie broni. Też mam postać na wysokim poziomie, ale od aktualizacji 2.01 nie zauważam, żebym dostawała te dodatkowe perki z umiejętności.
 
Nie wspominając że upgradowanie niektórych wszczepów z 4 na 5 nie ma teraz sensu, bo bonusy po upgradzie są mniejsze niż przed.
 
witam. Czy tylko u mnie nie można ulepszać broni po patchu ,prócz tych co widać ?
Nie wspomnę już ze połowa rzeczy legendarnych znikła (do lv1 się cofały) jak i tych przed zdobytych 2.0 jak i po 2.0.1 patchu wytworzonych/ulepszonych
Nie wiem czy już znalazłeś rozwiązanie, ale może moja odpowiedź przyda się innym. Od patcha 2.0 zmieniono system craftingu. Obecnie ulepszać można jedynie ikoniczne przedmioty, pozostałych nie można ulepszać - dlatego też nie pokazuje Ci ich na liście. Inna sprawa, że ze względu na sposób zdobywania materiałów do craftingu nie opłaca się ulepszać broni nieikonicznych.
 
Top Bottom