Aktualizacja 2.02

+
Ale przecież wystarczy użyć hacku "Szok dźwiękowy" (czy jakoś tak) i wtedy przeciwnik jest całkiem odcięty od sieci. Można wtedy wgrywać na niego dowolne hacki i nikt nas nie wykryje (chyba że znajdzie ciało).
Wersja 2.01 i nadal leci pasek wykrycia po zaaplikowaniu Szoku. Może to działa na późniejszych tierach hacków, bo na zielonych nie.
 
Wersja 2.01 i nadal leci pasek wykrycia po zaaplikowaniu Szoku. Może to działa na późniejszych tierach hacków, bo na zielonych nie.
To jest dziwna sprawa, bo gram od kilku dni już na 2.02 i zauważyłem właśnie, że coś się z tym Szokiem zepsuło. I to nie zależy od tieru hacka, bo mam obecnie piąty. Ale jeśli piszesz, że miałeś już taki problem na 2.01, to się zastanawiam, czy to nie ma związku stricte z przeciwnikami w Dogtown, bo tam właśnie to zauważylem — wcześniej działało, jak należy. Chyba, że to też ma związek z poziomem przeciwnika, ale to raczej by było idiotyczne. Ten hack w cyberdecku jest z definicji opisany jako niewykrywalny, więc strzelam, że to musi być bug.
 
To jest dziwna sprawa, bo gram od kilku dni już na 2.02 i zauważyłem właśnie, że coś się z tym Szokiem zepsuło. I to nie zależy od tieru hacka, bo mam obecnie piąty. Ale jeśli piszesz, że miałeś już taki problem na 2.01, to się zastanawiam, czy to nie ma związku stricte z przeciwnikami w Dogtown, bo tam właśnie to zauważylem — wcześniej działało, jak należy. Chyba, że to też ma związek z poziomem przeciwnika, ale to raczej by było idiotyczne. Ten hack w cyberdecku jest z definicji opisany jako niewykrywalny, więc strzelam, że to musi być bug.
Gram od nowa nomadem, i na nastym levelu z zielonym tierem mi wyskakiwał pasek namierzania. Według wikipedii dopiero legendarna wersja ma dodatkowy perk że niby nie wykryją.
 
Gram od nowa nomadem, i na nastym levelu z zielonym tierem mi wyskakiwał pasek namierzania. Według wikipedii dopiero legendarna wersja ma dodatkowy perk że niby nie wykryją.
Ano tak, zapomniałem, że niższych tierach nie ma tej zdolności, która uniemożliwia celowi komunikację z sojusznikami. I widzę też właśnie na tej stronce wiki wzmiankę o bugu, który sprawia, że pasywna zdolność piątego tieru nie działa prawidłowo.

1699033997670.png
 
Ano tak, zapomniałem, że niższych tierach nie ma tej zdolności, która uniemożliwia celowi komunikację z sojusznikami. I widzę też właśnie na tej stronce wiki wzmiankę o bugu, który sprawia, że pasywna zdolność piątego tieru nie działa prawidłowo.

View attachment 11372602
Teraz spróbowałem niebieskim hackiem, i już nie zaczęło namierzać.
 
Mam Widmo Wolności, Aktualizacja 2.02, czysta instalacja, gram Nomadem od samego początku.

1. Przez jakiś czas rozwiązywanie Przestępstw zgłaszanych przez NCPD działało normalnie, ale teraz, pomimo, że wskaźnik pokazuje mi skrzynkę, którą trzeba opróżnić aby ukończyć zadanie - nic nie mogę z nią zrobić, wykonać żadnej interakcji (4 takie przypadki z rzędu) - czyli nie można ukończyć żadnych z tych misji.
2. Podobnie - przestałem móc odczytywać niektóre drzazgi. Np. w misji "Zlecenie na potwora" przy komputerze Jotaro na piętrze połyskuje drzazga ale nie mogę z nią nic zrobić.
3. Powyższe stanowi szczególny problem, bo również nie da się odpalić drzazgi przy kontenerze w misji z Cyberpsychozą "Where the Bodies Hit the Floor" - jest ona kluczowa, więc całkowicie uniemożliwia ukończenie misji!
4. Podobnie w "przysięga Hipokratesa" Lucy prosi o podanie syntetycznej krwi, ale takowej nie ma na stole! Na biurku jest skrzynka - ale ponownie - nieaktywna.
5. Z tego samego powodu nie można ukończyć misji "Widzimy się w Afterlife" - przesyłka od pani Welles leży sobie przy drzwiach V, ale nic z nią nie mogę zrobić - czyli znowu - nie da się ukończyć tej misji.
6. W misji z "Ostatnia taka robota: znajdź Sandrę Dorsett" pomimo zabicia szefa Kosiarzy i wykonania misji - cały czas pojawiało mi się zadanie jego zabicia (nawet po tym jak Trauma Team zabrał Sandrę oraz podczas całej drogi powrotnej z Jackiem do domu)
7. Zdarzyło się też, że V zgarniał od zabitego wroga przedmiot wyższego levelu - a ten po prostu nie pojawiał się w plecaku.

Do wszystkich tych problemów mam save'y, screeny oraz nagrane ostatnie 30 sekund gry. Ww. błędy są w 100% reprodukowalne.
Gdzie i komu te błędy można zgłosić?
 
Do wszystkich tych problemów mam save'y, screeny oraz nagrane ostatnie 30 sekund gry. Ww. błędy są w 100% reprodukowalne.
Gdzie i komu te błędy można zgłosić?
 
Problem z kontraktem "Pamiątka Rodzinna " , zadanie nie pojawia się pomimo bycie we wskazanym miejscu.
 
Top Bottom