Aktualizacja wymagań systemowych

+
U mnie Cyberpunk 2077 na Najnowszej Aktualizacji zatytułowanej Update 2.0 trzyma Stabilne Wysokie Ustawienia Graficzne w 60 FPS-ach xDDD

Nie wiem jakim cudem ale trzyma! xD
 
U mnie Cyberpunk 2077 na Najnowszej Aktualizacji zatytułowanej Update 2.0 trzyma Stabilne Wysokie Ustawienia Graficzne w 60 FPS-ach xDDD

Nie wiem jakim cudem ale trzyma! xD
Tylko się cieszyć. Ja też miałem obawy przed aktualizacją, ale mój I7-4790 3.6GHz daje rade nawet na Ultra z Ray Tracing (~40FPS)
 
Mam zagwozdkę, patrząc na tablicę nowych wymagań ogarnął mnie blady strach, ale po aktualizacji 2,0 gra chodzi mi na wysokich, i to mi się podoba, ale czy 26 września przy premierze Widma Wolności wymagania znów zostaną podwyższone?
 
Mam zagwozdkę, patrząc na tablicę nowych wymagań ogarnął mnie blady strach, ale po aktualizacji 2,0 gra chodzi mi na wysokich, i to mi się podoba, ale czy 26 września przy premierze Widma Wolności wymagania znów zostaną podwyższone?
To by nie miało sensu.
 
Mam taką nadzieję że nic nie będą już grzebać przy wymaganiach, chociaż dziwię się że mi chodzi na wysokie-ultra + podstawowy RT bo patrząc na tablicę wymagań maksymalnie na średnich powinno mi chodzić :think:
Ale niech zostanie tak jak jest :D
 
Zastanawia mnie jak to możliwe, że @Barti30 ma "stabilne" 60 fpsów przy wysyokich ustawieniach na swojej konfirguracji, jak ja mam spadnki do 25 fpsów w centrum podczas jazdy autem...
Mam i5 13400, RTX 3060, 32gb ramu, dysk ssd...
Gram na ustawieniach wysokich+, z DLSS na zrównoważony.

Osobiście uważam, że optymalizacyjnie jest dużo gorzej niż było. Przed 2.0 miałem stabilne 70 fpsów na ultra, teraz przy tych ustawieniach mam ~55 ze spadkami jak cholera...
 
Zastanawia mnie jak to możliwe, że @Barti30 ma "stabilne" 60 fpsów przy wysyokich ustawieniach na swojej konfirguracji, jak ja mam spadnki do 25 fpsów w centrum podczas jazdy autem...
Mam i5 13400, RTX 3060, 32gb ramu, dysk ssd...
Gram na ustawieniach wysokich+, z DLSS na zrównoważony.

Osobiście uważam, że optymalizacyjnie jest dużo gorzej niż było. Przed 2.0 miałem stabilne 70 fpsów na ultra, teraz przy tych ustawieniach mam ~55 ze spadkami jak cholera...
Bo to też jest (Najprawdopodobniej) kwestia również i samego Ekranu Gamingowego.

Ja mam Ekran : ASUS TUF Gaming VG279QL1A 27" dostosowany pod Natywną Rozdzielczość Full HD 1920x1080p z technologią HDR i ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz.

A Ekran Gamingowy ASUS-a sparowałem z Kartą Graficzną (Wprawdzie z Kartą bez RT ale nic to) z Kartą Graficzną : ASUS GeForce GTX 1660 SUPER Phoenix OC 6GB GDDR6 - 1530 MHz (1830 MHz w Trybie Boost) + Wprawdzie ze starym Prockiem : Intel Core i7-4790 3,60 GHz. Turbo : 4,00 GHz (4/8) + Chłodzenie Procka : SilentiumPC Fortis 3 140mm

(Na Procku który mimo, że jest stary, to naprawdę nadal daje radę w większości dzisiejszych gier)

Na Pamięci RAM : Kingston HyperX 10th Year Anniversary Edition DDR III SDRAM 1600 MHz CL9 (4x4GB) 16 GB RAM-u.

W połączeniu z Dyskiem Systemowym SSD : Crucial BX500 960GB 2,5" na OS-ie : Windows 10 Home oraz z Hybrydą SSHD (Do gier) : Seagate FireCuda 2TB 3,5"

Obydwa Dyski czyli zarówno Dysk SSD jak i Hybrydę SSHD połączyłem z Zasilaczem : beQuiet! System Power 10 650W 80 PLUS Bronze oraz z Płytą Główną która wiem, że przez niektórych jest określana "Kastratem" tylko dlatego bo jest stara, z Płytą Główną : Gigabyte B85M-D3H (R.E.V. 2.0) Socket 1150.

No i zmieniłem w Maszynie na koniec też i sam Zasilacz z wcześniejszego Corsaira VS450 450W 80PLUS na Zasilacz : beQuiet! System Power 10 650W 80 PLUS Bronze.

Zmiana Zasilacza również zrobiła swoje.

No i finalnie łącznie z Ekranem Gamingowym wyszło mi z tej Maszyny, właśnie coś takiego! xD
 
Last edited:
Też się obawiałem, że wymagania wzrosną, ale nie zauważyłem jakiegoś większego spadku wydajności przy 2.0, system trzyma się stabilnie. W benchmarku średnio 61 klatek na sek. Dobra konfiguracja komputera robi swoje :love: .
PS. monitor 27" IIyama B2776HDS oraz najnowsze sterowniki nVidii r537_41.
2023-09-23_2047_1.png
 
Last edited:
Też się obawiałem, że wymagania wzrosną, ale nie zauważyłem jakiegoś większego spadku wydajności przy 2.0, system trzyma się stabilnie. W benchmarku średnio 61 klatek na sek. Dobra konfiguracja komputera robi swoje :love: .
PS. monitor 27" IIyama B2776HDS oraz najnowsze sterowniki nVidii r537_41.
View attachment 11363050
Jakbym nadal siedział na Starej Konfiguracji : i5-4460 3,20 GHz (4/4) + 10 GB RAM-u + GTX 1650S 4GB (Na takiej kiedyś siedziałem) to wiem, że bym Cyberpunka 2077 na tym Updacie 2.0 na tamtej poprzedniej Konfiguracji, za cholerę bym nie odpalił! xD

A na obecnym : i7-4790 3,60 GHz (4/8) + 16GB RAM-u + GeForce GTX 1660S 6GB przynajmniej da się grać na Wysokich.
 
Mi po wciśnięciu przycisku "Domyślne" ustawia na Wymagania z Trybu Ray-Tracing: Niski

Co jest w sumie zabawne (No przynajmniej dla mnie to jest zabawne) Zabawne dlatego, bo ja przecież wcale nie mam Karty Graficznej z RT tylko : ASUS-a GeForce'a GTX-a 1660 SUPER Phoenixa OC 6GB GDDR6! xD

Ani nie mam i7-9700 (8/8) tylko i7-4790 (4/8) a mimo to, mi ustawia na Wymagania z Tabeli z Trybu: Ray Tracing: Niski na Ustawieniach Graficznych łączonych : Wysokie + Ultra w 60 FPS-ach.

A w Intrze z Głosem Spikera Stanleya : "Dzień Dobry Night City" to mi łapie w przybliżeniu : 300-400 FPS-ów.

Ja się zastanawiam czemu REDzi w Najnowszej Aktualizacji 2.1 za przeproszeniem, przepraszam, że przeklnę : Czemu REDzi nie zostawili *** tych Wymagań z poprzedniej Wersji? Tych w zalecanych z Prockiem i7-4790? XD
 
Last edited by a moderator:
Widziałem na YouTubie jak niektórzy Gracze również testowali Dodatek : Widmo Wolności na Procku i7-4790 3,60 GHz (4/8) + 16 GB RAM-u + GTX-ie 1660S OC 6GB, i większość z tych graczy sama była mocno pozytywnie zdziwiona, jak to naprawdę bardzo dobrze na tej Konfiguracji chodzi! xD

Ta i7-4790 może i jest stara, ale to jednak nadal jest Bestia.
 
Top Bottom