Assassin's Creed

+
No tylko jedynkę niestety. Podobała mi się, ale czytałem, że dwójka jest dużo lepsza. Niestety mam tyle zaległości growych, że seria AC na razie musi czekać w kolejce. Choć w końcu w lutym na urodziny dokupiłem Brotherhood i Revelations, których mi brakowało, więc może niedługo się z przygodami Ezia zapoznam :).
 

Attachments

  • tttttttttttttttttttttttt.jpg
    tttttttttttttttttttttttt.jpg
    50.6 KB · Views: 61
Specjalnie mnie to nie dziwi. Skoro tyle osób na świecie chce co roku grać w nową odsłonę cyklu mimo nieuchronnej pewnej powtarzalności rozgrywki, to firma chce na tym zarobić. Mimo krytyki ze strony części hardcorowych graczy, twierdzących, że to nic innego jak odcinanie kuponów.
 
Jako największa i najbardziej lojalna fanka serii, której nie zniechęca absolutnie żaden okres historyczny, w którym AC ma się toczyć; powiem tak: nie mogę się doczekać. ;p Będę głodować, a AC kupię. I nie wiem co macie akurat do Francji. Nie chcielibyście wspiąć się na Katedrę Notre-Dame? Serio?

Ja mam lęk wysokości. AC dostarcza mi więc niesamowitych wrażeń. Poważnie. Dla mnie wspinanie się w tej serii na co wyższy budynek jest dodatkowym przeżyciem, bo czasami włącza mi się "przestrzeń! niebezpiecznie!" i mam takie wrażenie ciężaru w płucach przez chwilę. Szczególnie jakoś w AC:B i w AC:R mi się tak robiło. Nie wiem, czy chodzi o najbardziej otwarte przestrzenie, czy wysokość budynków. W sumie jest to nieuzasadnione, bo grafika w żadnej części nie jest szczególnie... bliska realizmowi. Ale jednak. Tak mam. I tak, jak niektórzy lubują się w grach strasznych, bo lubią się bać; tak ja lubię AC, bo lubię wspinać się na wysokości, na których IRL umarłabym ze strachu. ;D
 
@bassiunia Może coś w tym jest...? To by wyjaśniało dlaczego lubię tak po statku skakać. :D Normalnie bym się nie odważył ale ile to razy widząc większą jednostkę myślałem sobie, że bym wszedł hen wysoko i obejrzał horyzont... A w AC mogę to zrobić. :)
 
O, gdzieś słyszałem o tym komiksie :) Dzięki :thumbup:

Ciekawe, czy możliwa byłaby jakaś egranizacja? :hmm:

BTW, okładka deluxe miodna:

Sprzedaż w Rosji biłaby wszelkie rekordy :harhar:
 
Wyciekł screen z AC:U.

View attachment 2603

Wygląda ładnie, ale do premiery jeszcze daleko, a grę robi UBI, więc....
Zapewne (czy raczej na pewno) na E3 (jeśli nie szybciej) zobaczymy konkretny gameplay.
 

Attachments

  • acunity_o.jpg
    acunity_o.jpg
    68.7 KB · Views: 62
Jako największa i najbardziej lojalna fanka serii, której nie zniechęca absolutnie żaden okres historyczny, w którym AC ma się toczyć; powiem tak: nie mogę się doczekać. ;p Będę głodować, a AC kupię. I nie wiem co macie akurat do Francji. Nie chcielibyście wspiąć się na Katedrę Notre-Dame? Serio?

Ja mam lęk wysokości. AC dostarcza mi więc niesamowitych wrażeń. Poważnie. Dla mnie wspinanie się w tej serii na co wyższy budynek jest dodatkowym przeżyciem, bo czasami włącza mi się "przestrzeń! niebezpiecznie!" i mam takie wrażenie ciężaru w płucach przez chwilę. Szczególnie jakoś w AC:B i w AC:R mi się tak robiło. Nie wiem, czy chodzi o najbardziej otwarte przestrzenie, czy wysokość budynków. W sumie jest to nieuzasadnione, bo grafika w żadnej części nie jest szczególnie... bliska realizmowi. Ale jednak. Tak mam. I tak, jak niektórzy lubują się w grach strasznych, bo lubią się bać; tak ja lubię AC, bo lubię wspinać się na wysokości, na których IRL umarłabym ze strachu. ;D

Tak jak ja - herbatka truskawkowa!
Na poważnie, to właśnie ta możliwość wspinania się, skakania, pływania, itp. najbardziej przypadła mi do gustu. Swojego pierwszego asasyna zakupiłam na steamie w jakiejś promocji i tak mnie urzekło planowanie niecnych, aczkolwiek społecznie sprawiedliwych morderstw, że jak po raz pierwszy zaczęłam grać, to zniknęła mi cała noc :)
Jestem nieco podłamana faktem, że nadal szlajam się po Wenecji, a na rynku za niedługo francuska rewolucja. Matko, nigdy tej serii nie dogonię tak, aby być na bieżąco. Ostatnio mam za mało czasu na wszystko. Nire mniej jednak - Ezzio forever! Uwielbiam jego włoski akcent.
PS. Czy Was również do białej gorączki doprowadzają te uliczne żebraki i muzykanci od siedmiu boleści? :fury:
 
Tak jak ja - herbatka truskawkowa!
PS. Czy Was również do białej gorączki doprowadzają te uliczne żebraki i muzykanci od siedmiu boleści? :fury:

Jeśli dobrze pamiętam w AC: Revelations będzie pewnego rodzaju "odwet" (malutki ale zawsze) na tych grajkach od siedmiu boleści.
Ale nic więcej nie powiem aby nie zdradzić tego smaczku ;D ...
 
Dobra wiadomość:
[h=1]Scenarzysta Wolverine'a już nie pracuje nad filmowym Assassin's Creed[/h]
http://gamezilla.komputerswiat.pl/n...-juz-nie-pracuje-nad-filmowym-assassins-creed

Bo ja wiem... podobno Wolverine jakimś dobrym filmem nie był, chociaż zapewne (nieco) lepszym niż X-Men Origins: Wolverine ale o to nie trudno ;) ...

@gregmastergruda, może masz rację, a może to zwykły bullshot - w końcu to UBI :harhar:.
Jednak nie obraziłbym się gdyby gra naprawdę tak wyglądała.
 
Bo ja wiem... podobno Wolverine jakimś dobrym filmem nie był, chociaż zapewne (nieco) lepszym niż X-Men Origins: Wolverine ale o to nie trudno ;) ...
Nienienienienie - NIE. Origins obejrzałem z przyjemnością jako fan Rosomaka (choć film za dobry nie jest), ale Wolverine jest strasznie marny :(
 
Wolverina z 2013 roku nie widziałem, ale widziałem i Origins był po prostu słaby (w mojej opinii - najsłabsza odsłona filmów o X-Men w ogóle).
Jednak tutaj nie temat tego typu dyskusje. Miejmy nadzieję, że tym razem scenarzysta nie będzie miał "gorszego dnia".
 
Top Bottom