[BŁĄD] GOG Galaxy nieprawidłowo przyznane osiągnięcia

+
[BŁĄD] GOG Galaxy nieprawidłowo przyznane osiągnięcia

Witam,

Moja przygoda w Wiedźminie (wciąż nie ukończona, trwająca od dnia premiery) według GOG Galaxy to 99h 3m, mam 20 poziom i nie odwiedziłem jeszcze Skellige - nie spieszy mi się i uwielbiam odwiedzać każde pobliskie zabudowanie w okolicy widoczne na mapie świata podczas wykonywania lub zmierzania do miejsca wyznaczonego przez zadania.

To tyle jeśli chodzi o określenie w jakim miejscu jestem. Niestety GOG Galaxy nie wiedzieć czemu w odróżnieniu od innych osób które nie dostają osiągnieć obdarował mnie takimi na które dopiero pracuję a mianowicie 3 dni temu otrzymałem: Passed the Trial - Finish the game on any difficulty oraz Ran the Gauntlet - Finish the game on the "Blood and Broken Bones!" or "Death March!" difficulty levels.

Czy ktoś kto nie ukończył jeszcze gry spotkał się z podobną sytuacją? Gram obecnie na Windows 10 i nigdy nie grzebałem w plikach konfiguracyjnych gry.

Pozdrawiam,
Paweł
 
Osiągnięcie za przejście gry otrzymał każdy - przynajmniej tak mi się zdaje - bo sam doświadczyłem takiej sytuacji, tyle że ja grałem na normalnym poziomie trudności. Prawdopodobnie grasz na którymś poziomie trudności wymienionym w opisie osiągnięcia Ran the Gauntlet i GOG Galaxy zaliczył ci również te osiągnięcie.
 
Last edited:
To samo, osiągnięcia za ukończenie gry wpadły same bez powodu. Poza tym mam wrażenie że gra ogólnie przestała naliczać jakiekolwiek pozostałe, wydaje mi się że spełniłem niektóre wymagania ale acziki nie wpadają :(
 
U mnie odwrotnie: pokonałem wszystkich na pięści (łącznie z tymi dwoma uber-przeciwnikami), a "pucharu" na GOG za pokonanie Olafa nie mam.

W ogóle od jakiegoś czasu żadne nowe osiągnięcie się nie pojawia, a poza Olafem chyba jeszcze parę innych powinienem dostać. Niby detal, ale trochę przykro ;)
 
Top Bottom