Brak questów do Serca z kamienia i Krew i wino

+
Brak questów do Serca z kamienia i Krew i wino

Hej mam mały problem, mam wersje GOTY, (wersja 1.31 obecnie) wbity level 40, skończyłem właśnie główny wątek, ale wciąż nie mam questów do dodatków, w menu głównym mam napisane że obydwa dodatki dostępne, ale questy się nie pojawiaja. Chciałbym zacząć od serca z kamienia ale nie ma tego questa na tablicy koło karczmy Siedem kotów, nie wiem jak to uruchomić. Ta sama kwestia tyczy się Krew i wino. Mógłby mi ktoś pomóc?

Nawiasem mówiąc to zauważyłem że nowe dialogi miłosne z Triss i Yennefer są "nieme" wygląda to tak jakby rozmawiali w myślach. Lecą dialogi ale nic nie słychać usta się nie poruszają. Także cutscenki kończące ważne poboczne misje takie jak np. kwestia romansu Keiry Metz i Lamberta, zacinają się i nic nie widać. Można to przewinąć ale nie można obejrzeć. Taka mała uwaga do REDów aby się temu przyjrzeli.
 
Zaczął bym od kilkukrotnego sprawdzenia spójności plików gry (gra pobierze jeśli zajdzie taka potrzeba uszkodzone pliki).


GOG.com:1. Uruchom GOG Galaxy i zaloguj się na swoje konto GOG.com
2. Przejdź do zakładki The Witcher 3: Wild Hunt
3. Kliknij kolejno MORE > Manage installation > Verify / Repair > VERIFY GAME
4. GOG Galaxy sprawdzi spójność plików gry


Steam:
1. Uruchom Steam
2. W sekcji „Biblioteka” kliknij prawym przyciskiem myszy na grę The Witcher 3: Wild Hunt i wybierz z menu opcję „Właściwości”
3. Wybierz zakładkę „Pliki lokalne” i kliknij w przycisk „Sprawdź spójność plików gry…”
4. Steam zweryfikuje pliki gry – proces może potrwać kilka minut
5. Po zakończeniu operacji okno sprawdzania automatycznie się zamknie


Origin:
1. Przejdź do zakładki „Moje gry” na stronie Origin.
2. Kliknij PPM ikonę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
3. Wybierz „Napraw instalację”.

Gdyby to nic nie dało należny usunąć pliki z C:\Users\user\Documents\The Witcher 3 (zostawiając zawartość oraz folder gamesaves) oraz zawartość folderów EP1 i bob (C:\GOG Games\The Witcher 3 Wild Hunt\DLC) i ponownie przeprowadzić kilkukrotne sprawdzenie spójności plików (gra pobierze brakujące pliki).
 
Top Bottom