Bug blokujący fabyłę/rozgrywkę.

+
Witam, zakupiłem grę "Wiedźmin 3: Dziki Gon" i mam problem z główną misją fabularną "Panie Lasu". Gdy mam znaleźć trop Janka jest tam do ubicie kilka "Utopców" i "Baba Wodna".
Ta "Baba Wodna" jest prawdopodobnie zbugowana. Nie da jej się zabić, ani nawet zranić.
Brak możliwość zadania jej jakichkolwiek obrażeń, od miecza, petard, znaków i olejów.
Ponownie rozpoczęcie rozgrywki i przeinstalowanie gry również nie pomaga.
Proszę o pomoc.

P.S. W łączniku zamieszczam screeny.
Baba wodna przed walką.jpg
baba wodna 1.png
baba wodna 1.png
Baba wodna przed walką.jpg
 
Weryfikowałeś pliki przez platformę cyfrową? Czasami kilkukrotne powtórzenie tego procesu pomaga.

Co rozumiesz przez ponowne rozpoczęcie rozgrywki? Zaczynałeś grę od nowa i w tym punkcie zawsze pojawia się nieśmiertelna baba wodna? Jeżeli tak, to nie będę sugerował wczytania wcześniejszego zapisu, skoro nawet reinstalacja nie pomaga możesz spróbować konsoli deweloperskiej i cheatu „killall”.
 
Weryfikowałem tylko raz.
Zacząłem grę od nowa i zawsze jest nieśmiertelna.
próbowałem też konsoli developerskiej, nie działa - Baba dalej żyje.
 
Weryfikowałem tylko raz.
Zacząłem grę od nowa i zawsze jest nieśmiertelna.
próbowałem też konsoli developerskiej, nie działa - Baba dalej żyje.
A używasz jakieś mody? Bo to aż dziwne, że na Vanilli i to po reinstalce takie rzeczy się dzieją.
 
No nie mam pomysłów co może być nie tak...zweryfikowanie plików powinno naprawić...zrozumiałbym zbugowany save ale skoro NG była to nie wiem...może na nexusie są savy mniej więcej w miejscu gdzie jesteś...zawsze można sprawdzić czy i w takim savie u Ciebie będzie bug.
 
Top Bottom