Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
http://www.allegro.pl/item382813957_nowy_bezprzewodowy_pad_do_xbox_360_najtaniej.html83zł u pewnego sprzedawcy to drogo?
 
Riddle-Rumble Pad to "zrzynka" z PlayStation,a nie z Xklocka... No własnie-Devil,Resident...sporadycznie pad może się przydać-dlatego uważam,że można go sobie kupić,ale nie ma co się szarpać na jakieś "kosmosy" za dwie stówy... Chociaż jak Kogoś stać i tak lubi,to czemu nie?-Czasem go użyje... ;) Genesis-"wypas" nie oznaczał ironii,tylko "tu wstaw odpowiedni (wypasiony-drogi) model"...
 
Dzięki ludziska za rady. Wracając do kwestii klawiatury to, faktycznie nie gram w siećiówki. Układ klawiszy i skok nie jest dla mnie ważny. ;)Sprzęt sprzętem, a jaka macie obudowę do peceta? http://www.thermaltake.com/product/Chassis/midtower/aguila/05enlargedViewbw.htm taką mam
 
Je też Thermaltake - Armor Jr. Teraz wygląda troszkę inaczej, ale zdjęc obecnego stanu nie dam - aparat mi się spalił:)Gienek1 : No i co z tego? Ważne, że dobry.
 
Mam pytanie:Czy ktoś z was spotkał się z taką sytułacją, że Windows XP (32-bit) zwolnił, przy wymianie dysku twardego na dużo większy (przejście z 40GB na 750 GB). Cały system postawiłem oczywiście na nowo i zastanawiam się co mogło spowodować wydłużenie czasu potrzebnego na logowanie, i ogólne operacje na plikach. defragmentacja zrobiona. :-\
 
Maxraj said:
To Intel 82850E.Pytanie tylko, czy ktoś z was robił podobny przeskok w dyskach i jakie ma wrażenia ???
Ja przeskoczyłem z maxtora 7.200 ata 120Gb na WD350 SATA i także nie zauwazyłem żadnego przyspieszenia.Dysk chodzi normalnie tylko mniej miejsca zajmuja kable.
 
Bym se kupił :) jakiegoś Geforce 8800 GT ale nie wiem jakiego wybrac ?Chodzi mi o producenta ,pomożecie ?
 
Psyhe said:
Bym se kupił :) jakiegoś Geforce 8800 GT ale nie wiem jakiego wybrac ?Chodzi mi o producenta ,pomożecie ?
Nie bierz 8800 GTAlbo 9600 GT (taniocha), albo rzuć te 500 zł na Radka 4850, który jest sporo wydajniejszy od 8800 GT...
 
Psyhe said:
I znowu dylemat ! hehehe a 9600 dużo słabszy jest od 8800 ?,bo tańszy to wiem że jest.
W niektórych grach nawet równy :)Ja bynajmniej proponuję kupić Radka 4850. Nawet stery są w porządku.4850=9800GTX>8800 GTS>9600GT
Radek referencyjny, 9800 GTX kręcony.
 
No uwielbiam takie akcje ! pytałem o co innego a "wkręcono" mi całkiem coś z innej półki :-\ :D
 
Psyhe said:
Bym se kupił :) jakiegoś Geforce 8800 GT ale nie wiem jakiego wybrac ?Chodzi mi o producenta ,pomożecie ?
Żem się sam siebie zacytował ,ja wiem co ja chcę kupic ale nie wiem jakiego producenta ?Palita ? a może Gainward ?hmmm... no nie wiem który dobry :-\
 
Psyhe said:
Psyhe said:
Bym se kupił :) jakiegoś Geforce 8800 GT ale nie wiem jakiego wybrac ?Chodzi mi o producenta ,pomożecie ?
Żem się sam siebie zacytował ,ja wiem co ja chcę kupic ale nie wiem jakiego producenta ?Palita ? a może Gainward ?hmmm... no nie wiem który dobry :-\
Aha, nie doczytałem.Gainward został przejęty przez Palita, i serwis praktycznie nie istnieje.Palit poza palącymi się TV-outami jest ok, chociaż jest... absolutnie przeciętny :pPolecam którąś z "prestiżowych" firm raczej: EVGA, BFG... może są droższe, za to lepsze chłodzenie i dłuższa gwarancja. Może Gigabyte z lepszym chłodzeniem, np. od Zalmana?Co do wyboru modelu... cóż, Twoja strata ;)Żeby nie było, sam mam 8800 GT :p
 
koziek said:
Co do wyboru modelu... cóż, Twoja strata ;)Żeby nie było, sam mam 8800 GT :p
Nie no spoko ! ATI w końcu górą :p ale prawie sześc stów to jak dla mnie za drogo na ten czas.
 
Top Bottom