Djinni i lokacje z Wiedźmina

+
Djinni i lokacje z Wiedźmina

Cześć,
nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale mam nadzieję, że jednak nie zaśmiecam, aż tak bardzo, forum;p
Mam problem z uruchomieniem Djinni. Mam W1, wersję GOG, gdy próbuję uruchomić djinni, pokazuje się błąd mówiący o tym, że powinienem włożyć płytę(której nie mam), próbowałem zrobić ISO z foldera wiedźmina, odpalić laucher z iso, lecz błąd nadal pozostaje. Pytanie brzmi, czy ktoś ma na to jakieś rozwiązanie? Płytę będę miał dopiero po nowym roku, jak wrócę z domu, gdzie ją zostawiłem, a chciałbym jeszcze przed wyjazdem popracować nad czymś;p

Druga część pytania, jeśli nikt nie wie jak naprawić powyższy błąd, to czy ktoś byłby tak miły i wstawił mi kilka lokacji z W1, nadających się do importu do maxa(tzn. w formacie mdl, w moich folderach znajdują się tylko .set)? Dokładniej chodzi mi o:
-GL09
-GL12
-GL18
Byłby dozgonnie wdzięczny, pozdrawiam.
 
Mam problem z uruchomieniem Djinni. Mam W1, wersję GOG, gdy próbuję uruchomić djinni, pokazuje się błąd mówiący o tym, że powinienem włożyć płytę(której nie mam), próbowałem zrobić ISO z foldera wiedźmina, odpalić laucher z iso, lecz błąd nadal pozostaje. Pytanie brzmi, czy ktoś ma na to jakieś rozwiązanie?
W pudełkowej wersji jest tak, że Djinni musisz doinstalować osobno, to znaczy podczas instalacji gry dodatkowo wybrać odpowiednią opcję. Jeśli się przeklikujesz przez instalator i wybierasz wszystko na "domyślnie", to edytora nie zainstalujesz. Nie wiem natomiast, czy Djinni jest zawarty w instalce z GOGa. Spróbuj uruchomić instalator raz jeszcze i tym razem na spokojnie przejść się przez każdego okienko, wybierając w każdym możliwym miejscu "użytkownik zaawansowany", "instalacja niestandardowa" itp.
 
Pobrałem jeszcze i instalacja w GOG przebiega automatycznie po pobraniu plików, można wybrać tylko miejsce instalacji;/


edit:
Problem rozwiązany, niepotrzebnie zakładałem temat;p Djinni był do pobrania osobno, lecz nie w ,,Backup & Extras" tylko na stronie wiedźmina w bibliotece, w sumie przypadkiem to kliknąłem i zaczęło się pobierać i już wszystko działa jak należy.
 
Last edited:
Top Bottom