Forumowy RPG

+
no więc koniu miał rację, night przeszedł do drugiego etapu z matematyki fizyki i polskiego. Więc jest zawalony nauką.
 
hehe a poprowadził na waszą sesję z forum, to tak BTW. Bardzo fajna:p Troszkę na warhammera przerobiona ale fabuła chyba ta sama. Ciekaw jestem jak wy to rozegracie, nam się udało
 
Ja akurat za tydzień rozpoczynam nową sesje z kolegami (w D&D), no i niestety jestem MG.Esgaroth jeszcze ci Gofer zostaje , potem jeszcze jedna osoba i możecie grać. Ja mam niestety trochę za daleko
 
Ja rozważam właśnie przerzucenie się z W:GW na Wampira: Maskaradę. Tyle tylko, że bez czytania podręcznika i rozegrania chociażby jednej przygody w Wampira nie mogę ocenić, co jest lepsze... Jak myślicie, warto zmienić system
 
Zappytałem Nighta na GG czy będzie prowadził nam jeszcze tą sesję. Odpowiedział: "Wiedziałem że o czymś zapomniałem"xDPowiedział też że za tydzień znowu sesja ruszy Radujmy się!
 
Nie chciałem edytować posta, żeby zainteresowani go nie przeoczyli. A więc: Night kazał przekazać że sesja rusza od poniedziałku.Tyle. Jak wróci Koniu to niech wykasuje te posty
 
Fakt mogłem to gdzie indziej wrzucić. Ale w temacie jest RPG? Jest. A Two Worlds to RPG. Na przyszłość będę wiedział że ten temat nie dotyczy RPG-ów. Sorx.
 
Top Bottom