ftp://netwatch.gov/spotkanie_spolecznosci_CP77.rar

+
Że ja dowiaduje się po tak długim czasie... Ehh te lagi w matrixie...

No ale jak w każdym projekcie dead Line się liczy :D

W związku z tym zgłaszam swoją kandydaturę bym i ja mógł odwiedzić ten zacny prsybytek zwany New Meta Bar w ten weekend i przybić piątki z całą tą społecznością która sapie na monitory z niecierpliwością na jakiejkolwiek ochlapy informacji o nowym niszczycielu kart graficznych, łączy internetowych i związków międzyludzkich :D

CYBERPUNK 2077 nadchodzi :)
 
W związku z tym, że wiem jak działają korporacje, przepracowanemu marketingowcowi który to zapewne czyta po godzinach życzę miłego wieczoru i nie rozpisując się dalej by nie dodawać zbędnej pracy, zwracam się z prośbą o wejściówkę

Pozdrawiam :)
 
Zaproście mnie, bo potrzebuję kontaktu z ludźmi. Od kiedy padł mój Ono-Sendai nie wiem, co ze sobą zrobić. Próbowałem oglądać TV dla zabicia czasu, ale po tygodniu oglądania Angie także i ten sprzęt odmówił współpracy i wygląda, jakby był nastrojony na nieistniejący kanał. Wiem, że po tym, jak ostatnia dziewczyna pocięła mnie ostrzami spod paznokci, nie wyglądam wyjściowo, ale z tego, co widzę, towarzystwo, które się chce pojawić, nie takie rzeczy widziało.
 
Miałem wczoraj 25 urodziny, zróbcie mi prezent, haha :D! A tak na poważnie, musicie mnie mieć, jestem z wami od początku, od 2007 roku, kiedy w dalekim Lwowie mama kupiła mi grę Wiedźmin po rosyjsku. Zakochałem się wtedy w Wieśka, gry wideo i twórczość Sapkowskiego. W tej właśnie kolejności :D Byłem na spotkaniu dla niezależnych dziennikarzy/ blogerów w 2013 roku reprezentując wówczas kaermorhen.ru. Oddałem wam książkę mojej św. p. babci Folk Tales from Russia po to, abyście mogli zaczerpnąć inspiracji dla Trójki, po tym spotkaniu przyniosłem ją ówczesnemu Community manager! Nie wiem czy została w jakikolwiek sposób wykorzystana, ale czy to ważne :) Lubię was i byłbym wniebowzięty, gdyby udało się spotkać :D
 
run skaner.exe
Autoryzacja…podaj identyfikator NetWatch: JY659K7
Podaj hasło: ********
Autoryzacja przebiegła pomyślnie.
Użytkownik: agent Bryce Mosley
Skanowanie adresów...gotowe.
Skanowanie portów...gotowe.
Wykryto wiadomość! Odszyfrowywanie…

Hej Choomby!

Dostaliśmy cynk, że NetWatch zaczął interesować się spotkaniem, więc zamykamy listę zaproszeń. Dzięki za wszystkie zgłoszenia - z wybranymi osobami skontaktowaliśmy się poprzez Prywatne Wiadomości na forum, że wpisujemy ich na listę gości.

Jeśli jesteście na liście - pamiętajcie, żeby zabrać dokument! Nie chcemy, żeby żaden z agentów NetWatch się wślizgnął, nie?


Czy dodać wiadomość do archiwum? (y/n): Y
Dodawanie wiadomości do archiwum "spotkanie_spolecznosci_cp77.rar"...gotowe.
 
Ja też chciałem podziękować za zaproszenie i (kolejne już!) spotkanie, jak zawsze było mega :D To zawsze wielki zaszczyt i ogromna przyjemność móc z Wami porozmawiać, zawsze macie mój miecz, a sama gra wygląda na żywo naprawdę niesamowicie :D Do następnego (oby najrychlej) eventu! :)

Pozdrowienia dla grupy Rebelsów (widzimy się w przyszłą sobotę w Krakowie)! :cool:
20191123_233136.jpg
 
Last edited:
Przyłączam się do podziękowań za wspólnie spędzony czas i świetną zabawę! Było naprawdę super .
Jeśli ktoś miał możliwości by się pojawić, ale się nie odezwał w tym temacie to niech żałuje! O samej grze dowiedziałem się naprawdę sporo, nietylko z gameplaya, sesji Q&A, ale i z rozmów z twórcami, którzy byli wśród nas i otwarcie z nami rozmawiali na przeróżne tematy. Atmosfera była naprawdę świetna.
Sporo osób zostało zaproszonych. Niestety, nie ze wszystkimi udało mi się porozmawiać, czy pograć ( @Lotherien może przy jakimś kolejnym spotkaniu... ? :) ). Na wszystko po prostu zabrakło czasu, choć nie było go wcale mało.
A i dzięki za Cyberpunkową czapkę, przydaje się na te ostatnie chłodne dni, a i na mieście robi wrażenie. Wracając następnego dnia na dworzec zdążyłem usłyszeć niezły komentarz na jej temat od jakiejś pozytywnie zakręconej osoby.

Do zobaczenia Rebelsi ;)
 
I ja, i ja!

Było świetnie. Jak zawsze zresztą. Nie wiem jak się mają inne społeczności, ale nasze jest naj i już. Rzekłem.

Chciałbym podziękować wszystkim przybyłym. Z niektórymi udało się zamienić parę słów, z innymi nie (czego niezmiernie żałuję), ale po raz kolejny okazuje się, że ludzie z internetów nie gryzą i można w ich towarzystwie spędzić miło czas, zarówno na oficjalnym spotkaniu, jak i poza.

Szczególne podziękowania należą się REDom, bo jak zwykle musieli użerać się z naszymi trudnymi i głupimi pytaniami, zarówno na sesji Q&A jak i po.

Na specjalne wyróżnienie zasługuje @Lotherien, która swoimi Cyberpunkowymi okularami zrobiła nam dzień :)


Koniec i bomba, a kto nie był (a mógł) ten trąba.

Do następnego!

 
Przyłączam się do podziękowań za wspólnie spędzony czas i świetną zabawę! Było naprawdę super .
Jeśli ktoś miał możliwości by się pojawić, ale się nie odezwał w tym temacie to niech żałuje! O samej grze dowiedziałem się naprawdę sporo, nietylko z gameplaya, sesji Q&A, ale i z rozmów z twórcami, którzy byli wśród nas i otwarcie z nami rozmawiali na przeróżne tematy. Atmosfera była naprawdę świetna.
Sporo osób zostało zaproszonych. Niestety, nie ze wszystkimi udało mi się porozmawiać, czy pograć ( @Lotherien może przy jakimś kolejnym spotkaniu... ? :) ). Na wszystko po prostu zabrakło czasu, choć nie było go wcale mało.
A i dzięki za Cyberpunkową czapkę, przydaje się na te ostatnie chłodne dni, a i na mieście robi wrażenie. Wracając następnego dnia na dworzec zdążyłem usłyszeć niezły komentarz na jej temat od jakiejś pozytywnie zakręconej osoby.

Do zobaczenia Rebelsi ;)

I szansa na spotkanie po latach ;) Pozdrowienia i dzięki!
 
Top Bottom