Giermasz 2011 już w najbliższą sobotę!

+
Giermasz 2011 już w najbliższą sobotę!

http://www.cdprojekt.pl/news/5752/Giermasz_2011_juz_w_najblizsza_sobote

"CD PROJEKT informuje, że już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia, w godzinach 10:00 - 17:00 w biurze firmy przy ulicy Jagiellońskiej 74 odbędzie się Giermasz 2011. Rodziców z dziećmi zapraszamy w godzinach 14-17. Dla pierwszych klientów przygotowaliśmy specjalne niespodzianki!
Giermasz to niepowtarzalna okazja do nabycia gier w skandalicznie niskich cenach: gry na PC już od 5 zł, gry na konsole od 20 zł, a gadżety z gier już od 5 zł. W ofercie pojawią się również gry dla dzieci oraz filmy na Blu-ray i DVD w bardzo atrakcyjnych cenach.
Uczestnicy Giermaszu będą mieli szansę zakupić wiele unikatowych towarów, takich jak trudno dostępne gry, wydania premierowe, które zniknęły już z oficjalnej sprzedaży, edycje specjalne i kolekcjonerskie oraz niedostępne nigdzie indziej gadżety z gier.
Giermasz 2011 to wydarzenie, którego nie można przegapić! Więcej informacji już wkrótce."

Wybiera się ktoś? Ja mam 300km, jak by było w Krakowie to bym pewnie był;)
 
Ja z zasady nie uczęszczam na nic odbywającego się w Stolycy

bo jestem z prowicji i nie orientuję się w planie miasta
 
No dzięki za info, aż się przejdę ;) Daleko nie mam a może coś wesołego się trafi... Naści orena za fatygę ;)
 
Gdyby odbył się też w Gdańsku, to bym może zajrzał ;P Do Warszawki jechać za bardzo mi się nie chce ;)
 
Howgh, właśnie wróciłem z tej imprezki, jak na tak starego dziadka jakim jestem to powiem że nawet zadowolony jestem. duży wybór gier, wcale nie najstarszych, za przystępne ceny,
Z tego co na tym forum powinno nas interesować najbardziej, to jakiejś wielkiej rewelacji nie było, trochę pierwszych osób dostało gadżety z ES Empiku w gustownych reklamówkach wiedźmińskich, do kupienia były własnie edycje Empiku (z notesem, ołówkiem i breloczkiem) w cenie 80 zł, edycje premium po 60 zł, dodatkowo jako gratis przy kasie dostawało się taki ołówek, jak ktoś chciał więcej to po 5 zł, plakat też można było zdobyć. Koszulek nie było w ogóle, co potwierdzało moje przekonanie że tym to już gram.pl się zajmowało.
Kolejka jak stąd do wieczności:


Ale wybór towaru i ceny rekompensowały czas oczekiwania.
 
O, jestem na Twoim zdjęciu :p (prawy dolny róg, kawałek ręki :) ) Na Giermasz zdecydowanie warto było się wybrać, nawet pomimo 4 godzin czekania. Wybór nawet pod koniec imprezy był całkiem spory, wyszedłem z większą ilością gier niż zamierzałem - np głupio było nie wziąć F.E.A.R. 2 za 10 zł :)

Dodatkowo stanie w kolejce umilały dyskusje, pewnie słyszałeś tą o komforcie strzelania do cywili na lotnisku w CoD: MW2 :p
 
Cahir, Ty koło mnie stałeś chyba, i ze mną rozmawiałeś ;) To stare z długimi włosami, w czarnej koszulce, W2 z wilkiem to byłem ja ;)
 
Hm, wybacz, nie widziałem żebyś wyciągał telefon i zdjęcia robił :) Dlatego myślałem, że to ktoś z tyłu. A dyskutowało się naprawdę nieźle, trzeba się i za rok na Giermasz wybrać.
 
Bo to było jeszcze przed rozpoczęciem dyskusji, po pierwszym "skręcie kolejki", btw, to Ty tak marzłeś ? Bo próbuję teraz wyczaić który to Ty z rozmówców.
 
Nie, ja to ten mniejszy rozmówca :) Zielona koszulka, okulary. Ogólnie ciężko zidentyfikować bo i "marznący" ma długie włosy i okulary, ale chyba pamiętasz?
EDIT: I Nie, to nie ja ciągle pytałem się o plakaty :)
 
Omg... tamten to kuriozum było, szczególnie już w środku, "wiedźminką" mnie dobił xD Dobra, juz wiem ktoś zacz, to Ty zostałeś ze mną pod bramką bo "jeden koszyk, jeden ludź", a potem zostałes napadnięty finansowo, bo sie zdecydować nie mogliście co brać ;)
 
Ja chciałem popracować podczas tego Giermaszu to wysłali mnie na GC:( Do zobaczenia przy następnej okazji!
 
Top Bottom