Wygraj wejściówki na Wiedźmin Fest, 24-25 czerwca w Łodzi!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Już wkrótce będziemy świętować wszystko co wiedźmińskie — od powieści, poprzez gry, aż po serial Netflix — w kolebce Wiedźmina! Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, Wiedźmin Fest, odbędzie się w dniach 24-25 czerwca w kompleksie EC1 w Łodzi.

Na miejscu czeka na Was wiele atrakcji, m.in. interaktywne wystawy wiedźmińskiej historii, potwory, z którymi mierzył się Geralt, tawerna, w której będziecie mogli odpocząć oraz pograć w kościanego pokera i Wiedźmina, a także przedpremierowy pokaz pierwszych odcinków 3. sezonu serialu “Wiedźmin” Netflixa. Kto wie, może uda Wam się nawet spotkać aktorów wcielających się w główne role w serialu…

Chcecie wpaść i świętować razem z nami nasze ulubione uniwersum? Mamy do rozdania kilkadziesiąt wejściówek na Wiedźmin Fest! Jeśli chcecie je zdobyć zróbcie zrzut ekranu w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon i opublikujcie go w wątku na forum pod tym artykułem. Na zrzucie musi znajdować się Geralt w zbroi inspirowanej serialem Netflixa, którą dodaliśmy do gry jako darmowe DLC.

Najciekawsze screenshoty zostaną nagrodzone wejściówkami na wydarzenie dla dwóch osób na jedną turę wydarzenia (ok. 4 godzin) w sobotę lub niedzielę. Liczba wejściówek na każdą turę jest ograniczona. Nagroda nie zawiera transportu ani noclegu. Pełen regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Powodzenia i do zobaczenia w Łodzi!
 
screenshot_19434.png

"Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
 
WITAM JAK ZA DARMO TO POPROSZĘ DWA BILETY. GERALT MA ZBROJĘ ALE NIE WIDAĆ POZDRAWIAM

screenshot_21114.png


TAMTO ZAPEWNE SIĘ DO KONKURSU ŚREDNIO ZALICZA, WIĘC OPRÓCZ ŻARTOBLIWEGO, PONIŻEJ, DAJE POWAŻNE. NAZWAŁEM JE:​

"BILETA DAJ WIEDŹMINOWI"​


Swoją drogą musiałem nieźle się napocić, by uchwycić takie coś!


daj bilet.png

 
Last edited:
Legancki Wiesiunio Wiesław w zapomnianej zbroi, z mieczykami do kompletu. Bo jak już zjeżdżać ze stromej góry na pewną śmierć, to przynajmniej ze stylem
screenshot_104044.png
:coolstory:
Post automatically merged:

Gerwancik w zapomnianej zbrojce i aksji na skelligijskim wzgórzu
screenshot_114411.png
 
Last edited:
Top Bottom