Wygraj wejściówki na Wiedźmin Fest, 24-25 czerwca w Łodzi!

+
Super sprawa! Dzięki za wrzucenie fot. Na korzyść mojego wypadu w sumie pora dnia - było klimatycznie bo wieczór, co do zdjęć czy autografów w 2019 Geralt jak na Supermana przystało naprawdę chciał poświęcić czas swoim fanom i nie żałował ręki do autografów, twarzy do fotek, czy uśmiechu do fanów chociaż chyba nawet harmonogram wydarzenia go gonil i za to mam ogromny szacunek do tego Pana!
 
Tutaj za to Pan Andrzej wytrzymał do końca i twardo wytrzymał cierpliwie do końca długiej kolejki ( 1 -2h) aby nikt z zainteresowanych nie doszedł bez podpisu. Nawet jak ktoś nie miał przy sobie książek czy gadżetów można było nabyć za free Czas Pogardy w tym celu.
 
Z AS'em polskiej fantastyki obcowałem na Comic Con w 2018 roku. Tam też ustawiła się niemiłosierna kolejka po autografy. Stwierdzilem, że jak tak to ja wcale takiego wystanego autografu nie chce i nie potrzebuje :) po założonym czasie, Pan Andrzej trochę odpocząl i wraz z organizatorami znaleźli inną salkę aby więcej osób moglo stworzyć artefakty ze swoich skarbów po magicznym dotyku ojca białowłosego rzeźnika. Tam już tłumów nie było i mój egzemplarz Narrenturm stał się unikatem! :)
 
Last edited:
Top Bottom