Głosuj na wiedźmina!

+
jakby ktoś przypadkiem usunął z przypadkowego folderu "cookies" przypadkiem wszystkie pliki z nazwą "gamespot" mogłby zaglosowac jeszcze raz, a jakby znow ... ;)
 
Brysiu said:
Nominacja ta jest o tyle ważna, że Wiedźmin jest nie tylko jedyną polską grą nominowaną do tej nagrody, lecz także jest to jedyna gra PC. Zapraszamy do głosowania!
Powinno być PC-WINDOWS :-*
 
No to niech jakiś informatyk napisze macro kasujące ciasteczka, przeładowujące stronę i klikające na wiedźmina :>Jakby co - 3 moje głosy poszły i będą kolejne :)
 
Lol... Jakby każdy użytkownik forum zagłosowal kilka razy dziennie, to spokojnie byśmy dali radę :p Ale komu się chce? Ja tam się dołączę do akcji.Może to głupie, ale proponuję to, co pisał kolega powyżej: raz na jakiś czas wyczyścić historię i głosować od nowa.
 
No, coraz ładniej idziemy. Jeszcze nam trochę brakuje ale w ciągu kilku godzin ok. 800 głosów:)
 
Dziadu said:
No, coraz ładniej idziemy. Jeszcze nam trochę brakuje ale w ciągu kilku godzin ok. 800 głosów:)
To akurat nie Twoja zasługa :p Widać, jest odzew na apel ;)A do kiedy to głosowanie trwa?
 
A nie wiem do kiedy to... W każdym razie - nie ma szans, zeby to wygrać, w końcu nie tylko my głosujemy w taki sposob na wiedźmina. Na M.E. pewnie oddają głosy w takim sam sposób, a nas jest mniej.
 
Ale ile tych głosów będzie? Kilkadziesiąt tysięcy. Tu nie chodzi o to kogo jest mniej, a kogo więcej. Po prostu która społeczność bardziej zmobilizowana ;)
 
Też kilka razy głosowałem... chociaż to trochę nie fair :/PS: Jest jakiś szybko sposób na skasowanie tylko ciasteczek w mozilli firefox ???
 
A ja zagłosowalem z 30 razy i czy to nie fair? Nie... Ponieważ jest taka możliwość i każdy może z niej skorzystać. Gdyby wszyscy patrzyli na sprawę pod takim kątem, to wygrałby super mario... A tego wolelibyśmy tego uniknać ;)
 
Mi chodziło o jakiś jeden przycisk... ;DŻebym mógł naciskać jakiś przycisk F5 i głosowanie :)Panowie. Mamy 28% :) Zawsze coś...
 
Głosowanie jest do środy (26 grudnia, ichnia 10 rano) -> http://www.gamespot.com/best-of/yearinreview/index.html?page=1Schedule of EventsMon, Dec 24 -- 10 a.m. Special Achievement winners revealedTue, Dec 25 -- 10 a.m. Dubious Honors winners revealedWed, Dec 26 -- 10 a.m. Genre winners revealedThu, Dec 27 -- 10 a.m. Platform winners revealedFri, Dec 28 -- 10 a.m. Best Game of 2007 revealed
 
Top Bottom