Gra nie uruchamia się, włącza się tylko proces.

+

Guest 3858053

Guest
Gra nie uruchamia się, włącza się tylko proces.

Witam, napotkałem dziś trudność podczas uruchamiania Wiedźmina. Na początek informuje, że posiadam oryginalną wersję pudełkową zakupioną kilka dni temu w Media Markt, a mój komputer spełnia wymagania gry (i5 4690K, GeForce GTX 970, 8GB RAM). Przez pierwsze kilka dni nie miałem z grą żadnych problemów, grałem na ustawieniach ultra bez najmniejszej zawieszki, aż do dzisiaj. Gdy około godziny 14 spróbowałem uruchomić grę, włączył się jej proces w menedżerze zadań lecz sama gra - nie, ani czarnego ekranu, ani ikonki z medalionem wilka, nic. Męczyłem się z problemem prawie cały dzień, aktualizowałem sterowniki karty graficznej, próbowałem naprawić grę przez GOG Galaxy, C:\GOG Games\The Witcher 3 Wild Hunt\__redist\MSVC2012_x64\vcredist_x64 również nie pomaga. Resetowałem komputer, wciąż nic. Przeinstalowałem grę - nic. Uruchamiałem grę bez użycia GOG Galaxy, dalej to samo. Dodam jeszcze że proces gry samoczynnie wyłącza się po około 30 sekundach. Posiadam system Windows 8.1. Proszę o w miarę szybką pomoc w rozwiązaniu problemu.

@edit Próbowałem również dodać GOG Galaxy i Wiedźmina do wyjątków w antywirusie(Norton) a nawet go wyłączyłem lecz to również nie zadziałało.
 
Last edited by a moderator:

Ukash

Forum veteran
Nie zainstalowały się w między czasie jakieś aktualizacje systemu ?

1. Spróbuj ponownie zainstalować patch startowy : http://play.thewitcher.com > Spróbuj odpalić grę poprzez GOG lub z folderu gry z pliku witcher3.exe

2. Odinstaluj Gog Galaxy , następnie uruchom wiersz polecenia poprzez prawy klik > uruchom jako administrator > w okno wklej :
Code:
sc delete GalaxyClientService
Kliknij Enter
Code:
sc delete GalaxyCommunication
Enter
Przejdź do folderu gry bin\x64 i zmień nazwę pliku galaxy.dll na galaxy.dl. Uruchom ponownie system i spróbuj odpalić Wieśka z folderu gry z pliku witcher3.exe.
 
Top Bottom