Gry komputerowe

+
Polecano ;)Mnie sie osobiscie WOGOLE nie podoba, polega praktycznie tylko na jednym :p Swoja droga D II i DS tez :p Ale jakos duzo bardziej mi przypadly ;)
 
Dla tych co to jakimś trafem umknęło ich uwadze info o konkursie Fable Jeśli jesteście zainteresowani to na Elkander w tym miejscu jest możliwość wygrania dwu egzemplarzy Fable + kilka gier z serii NXK. Sponsorem jest oczywiście nasz kochany CD Projekt
 
Lord Koniu said:
Polecano ;)Mnie sie osobiscie WOGOLE nie podoba, polega praktycznie tylko na jednym :p Swoja droga D II i DS tez :p Ale jakos duzo bardziej mi przypadly ;)
Cóż nie bedę sie kłócił, bo przcież są gusta i guściki. Mimo wszystko jednak gra wciąga.
 
Jeśli chcecie wpadać mieczem w środek walki i odrąbać głowy potworem, krótko mówiąc hack&slash to Diablo 2 jest najlepsze, poprzez swoje multi. Gram także w DS2 i jest takie sobie, mimo że ładna grafa, muza, "fabuła" może z dodatkiem nabierze ta gra pełnej wartości.
 
Oj Vermin to na tym forum nieco kontrowersyjny pogląd ,ale ja tez te gierke(Diablo 2) uwielbiam...W tym zakresie jestem nieco podobny do Woja-przy całej tej rzeżni trzymały mnie unikaty,grałem w to około 2 lat obiecawszy sobie ze wszystkie znajde co w dodatku było własciwie niemozliwe;)DS2 wogóle mi nie pasuje.Grafika mocno archaiczna,słaby rozwój postaci ale i takie wady bym olał gdyby nie fakt iż gra zwyczajnie przynudza.
 
Nowy said:
Nie grałem
Hehe Człowieku gdybyś grał na BN to od razu byś zmienił zdanie. Singiel wieje nudą, prawdziwa gra zaczyna sięna BN, rywalizacja na rankingach, uber tristy, diablo clone, walki między sobą ( pvp ) to jest prawdziwe Diablo 2 to nawalanka i kładzie nacisk na nawalanie się.Serio Ci mówie, prawdziwa zabawa zaczyna się właśnie na zamkniętym BN.
 
Sęk w tym że na otwartym nie ma legit playerów :) Najzabawniejsi są Ci którzy przychodzą na legit duela z 99 lvlem i jakąś dziwną aurą wokół siebie :] i twierdzą że grają legalnie itp...
 
Znam ten ból.... POza tym, CHeaty strasznie obciążają serwery.... Zwłaszcza, jeśli ktoś, kto założył grę ma niewielką moc obliczeniową procesora....
 
Top Bottom