Błąd gry tragiczny po aktualizacji

+
Po dzisiejszej aktualizacji na PC na Steam nagle mam grę na konsolę o_O
Jak to przełączyć na PC?
Od razu po włączeniu gry i przywołaniu pojazdu, pojazd znalazł się do połowy pod asfaltem. Same błędy ratunku!
 
Po dzisiejszej aktualizacji na PC na Steam nagle mam grę na konsolę o_O
Jak to przełączyć na PC?
Od razu po włączeniu gry i przywołaniu pojazdu, pojazd znalazł się do połowy pod asfaltem. Same błędy ratunku!
Instalka na czysto? Modów brak?
 
Niczego nie zmieniałem. Po przejściu całej gry x czasu temu ostatnio znowu ją zainstalowałem tworząc nową postać. Po grałem może kilka godzin, a tu aktualizacja. Tak, korzystałem z modów ale jako zewnętrzny program uruchamiający grę przez Steam. Jednakże po aktualizacji nie chciał się włączyć pisząc, że mody nie będą pasować do obecnej aktualizacji. Czyli było dobrze.
 
Niczego nie zmieniałem. Po przejściu całej gry x czasu temu ostatnio znowu ją zainstalowałem tworząc nową postać. Po grałem może kilka godzin, a tu aktualizacja. Tak, korzystałem z modów ale jako zewnętrzny program uruchamiający grę przez Steam. Jednakże po aktualizacji nie chciał się włączyć pisząc, że mody nie będą pasować do obecnej aktualizacji. Czyli było dobrze.
No to wszystkie mody i zewnętrzny soft ingerujący w grę siup do kosza, czysta instalacja + nowe sterowniki. I najlepiej zacząć przy tym nową grę, jeżeli ten zapis, który miałeś nie jest bardzo posunięty w progresie fabuły.
 
Po dzisiejszej aktualizacji na PC na Steam nagle mam grę na konsolę o_O
Jak to przełączyć na PC?
Jeśli chodzi o to, że po uruchomieniu gry hud dostawał znaczki z konsolowego pada, zamiast klawiszy z klawiatury, to dziś już wiadomo, że to był bug z 2.0 i łatka 2.01 to poprawiła. Sam miałem to na PC i pomagało tylko wyjście do pulpitu i ponowne uruchomienie gry, czasem drugi czy trzeci raz.
 
Top Bottom