Gry komputerowe

+
Koni przypomne ci co napisałeś"owszem, BG 1/2 to klasyka, podobnie jak P:T czy ID 1/2 czy Arcanum. Ale co do Falloutow to bym polemizowal ;)"
 
No dla mnie Fallout to b. fajna, ale nie wybitna giera (choć szanuję ją za to, że zmieniła oblicze RPG)...Mass -> załóż okulary, to dostrzeżesz... Eeeech, tylu ludzi w dzisiejszych czasach ma jakieś wady wzroku
 
MasPingon said:
Koni przypomne ci co napisałeś"owszem, BG 1/2 to klasyka, podobnie jak P:T czy ID 1/2 czy Arcanum. Ale co do Falloutow to bym polemizowal ;)"
Hmm... jesli tak do odebrales to oki. Fakt, zle sformulowalem. W kazdym razie mi chodzilo o to ze dla mnie nie jest. Aha, ja Twojego nicka nie przekrecam, miloby bylo gdybys Ty robil to samo.
 
Czym dla ciebie jest wybitna gra?? Bo dla mnie gra, która zmieniła oblicze cRPG i ma, pomimo dobrych paru lat. najbardziej oddane i zwariowane na jej punkcie community jest wybitnaKoniu- połknąłem ostatnią litere, nie zrobiłem tego ze złośluiwą premedytacją, zaręczam ;] A może chodzi ci o to że nie dodaje słowa Lord?
 
Dla mnie wybitną grą jest Arcanum i Torment. Ale może nie zaczynajmy znowu tej dyskusji o Falloucie, bo każdy ma tu swoje zdanie i go raczej nie zmieni...EDIT: Mass, jak śmiesz pomijać tytuł szlachecki?
 
MasPingon said:
Czym dla ciebie jest wybitna gra?? Bo dla mnie gra, która zmieniła oblicze cRPG i ma, pomimo dobrych paru lat. najbardziej oddane i zwariowane na jej punkcie community jest wybitna
Aha, wiec jesli Ty uwazasz F za gry wybitne to wszyscy inni tez tak musza ? Rozczaruje Cie ale nie. Dla mnie wybitna gra cRPG ma takie cechy jak Ty mowisz, ale bardziej jest nia np BG. Tym bardziej, ze powtorze Ci jeszcze raz, przeczytaj uwaznie : dla mnie F nie jest gra wybitna. Ja tam w gry wybitne gram troche dluzej niz 1 godzine. A skoro Fallout zdolal mnie na taki czas wciagnac to trudno zebym uwazal go za Arcydzielo wzorujac sie tylko i wylacznie na opini innych. No nie wiem, moze Ty tak robisz, ale ja posiadam wlasne zdanie. A jakie ono jest pisalem pare postow wyzej. Edit: wyobraz sobie ze nie o to chodzi. Chodzilo o literowke w nicku, miejze jakis szacunek dla innych uzytkownikow
 
Nie chce cie nawracać na Fallouta, jestem tylko ciekawy czy potrafisz jakoś wybrnąć z tego co napisałeś. Mała dyskusja jeszcze nikogo nie zabiła(chociaż głowy nie dam)U mnie niestety Wasza Wysokość przed nickiem się nie zmieściło EDIT
koniu said:
Tym bardziej, ze powtorze Ci jeszcze raz, przeczytaj uwaznie : dla mnie F nie jest gra wybitna. Ja tam w gry wybitne gram troche dluzej niz 1 godzine. A skoro Fallout zdolal mnie na taki czas wciagnac to trudno zebym uwazal go za Arcydzielo wzorujac sie tylko i wylacznie na opini innych. No nie wiem, moze Ty tak robisz, ale ja posiadam wlasne zdanie. A jakie ono jest pisalem pare postow wyzej.
Tak Koniu, widze wyraźnie że tym razem dodałes "dla mnie".To już jakieś postępy. Druga sprawa-nie pograłeś w Fallouta nawet godzinke i starasz się go oceniać? Chłopie, mógłbyś pisać recki w CDA :] Nie sugeruj, że oceniam gry wzorując się na opiniach innych graczy, bo ja nie ide twoim tokiem myślenia. Wytłumacz mi co literówka ma wspólnego z szacunkiem do innych forumowiczów( na który ty notabene musiałbyś sobie zasłużyc;])
 
MasPingon said:
Nie chce cie nawracać na Fallouta, jestem tylko ciekawy czy potrafisz jakoś wybrnąć z tego co napisałeś. Mała dyskusja jeszcze nikogo nie zabiła(chociaż głowy nie dam)U mnie niestety Wasza Wysokość przed nickiem się nie zmieściło
Rotfl, i co ? Zdalem Wasza Wysokosc ?
 
Don Sosneone1 said:
RPGi w 2D mają jakąś niesamowitą moc przyciągania (saga BG, Toment, IWD, Fallouty, Arcanum, Divine Divinity, Diablo 2 - choć wielu może się ze mną co do jego RPGowości nie zgodzić... I jeszcze kilka innych).
Zdaje się, że jak ogłoszono, że ma powstać Baldur 3 i ma być w 3d to spora część fanów mocno protestowała i chciała żeby gra była w 2d. Nawet były w tej sprawie jakieś dyskusje.
 
mi sie zdaje, ze nic takiego nie ogloszono,tylko plotki. BG3 to tylko niespelniony sen fanow na calym swiecie...
 
eee tam ja tam w tym roku tylko na Wiedźmina czekam Bg 3 może poczekać :p byle tylko wiedźmin gniotem się nie okazał bo inaczej jego twórcy umrą śmiercią bynajmniej nie naturalną
 
No nie przesadzajmy Jak narazie nic nie wskazuje na to, że Wiedźmin będzie gniotem Mass, znowu chcesz nas indoktrynować? Nie polecam.... A poza tym, to kto jak kto, ale Ty, któryś się potrafił do jednego wyrazu przyczepić, powinieneś bardziej uważać...
 
MasPingon said:
Wytłumacz mi co literówka ma wspólnego z szacunkiem do innych forumowiczów( na który ty notabene musiałbyś sobie zasłużyc;])
Mass, nie obraź się ale nie będziesz tu na forum okreslał kto zasłużył na szacunek a kto nie Znowu zaczynaja się kręcić wokół Twojej osoby konflikty niepotrzebne... Wiem, że zaraz mi priva napiszesz że to nie ty zacząłeś itd. itp. Ale fakt jest faktem - generalnie starasz się prowokować innych userów dość często i nie zawsze robisz to w odpowiedni sposób. Proszę Cie byś zważał na to jak odnosisz sie do innych uzytkowników tego forum. Rozumiemy się?Nie mam nic do Ciebie personalnie i cieszę się, że takie barwne osoby jak ty są na naszym forum, ale z drugiej strony zaczyna mnie juz wkurzać to że tyle osób (również na privie) skarży się na Ciebie.
 
MasPingon said:
Nie chce cie nawracać na Fallouta
Twoje jedyne "madre" zdanie napisane na tym forum. A gdyby jeszcze tylko "Cie" bylo napisana z duzej litery to juz wogole byloby cudownie...
MasPingon said:
Druga sprawa-nie pograłeś w Fallouta nawet godzinke i starasz się go oceniać?
Zabawny jestes Najpierw chcesz dyskutowac z kims a pozniej nie umiesz nawet przeczytac jego postow ze zrozumieniem. Mala podpowiedz: przeczytaj jeszcze raz mojego posta, ktorego na dodatek zacytowales...
MasPingon said:
Wytłumacz mi co literówka ma wspólnego z szacunkiem do innych forumowiczów
Nie wiesz co ma do szacunku ? To, ze jak sie do kogos bezposrednio zwracam to chociaz jego nicka staram sie napisac bez literowek...
MasPingon said:
na który ty notabene musiałbyś sobie zasłużyc;])
Hehe, nie zasluzylem na szacunek Wilkiego Masa. Straszne. I jak ja teraz bede z tym zyl ? Nic tylko sie powiesic.
 
Najpierw chcesz dyskutowac z kims a pozniej nie umiesz nawet przeczytac jego postow ze zrozumieniem. Mala podpowiedz: przeczytaj jeszcze raz mojego posta, ktorego na dodatek zacytowales...
Co czepiasz sie tego, ze napisal ze nie grales godzine? To szczegol ktory nic nie zmiania, grajac tak krotko(okolo godziny)mogles przeoczyc rzeczy ktore sa naprawde swietne co ci sie nie podobalo w falloucie?Dark disciples to fajna gra mozecie ja pobrac za free, fajna fabula i niektore questy, gra posiada duzo zagadek.
 
Wiesz, Kraszu, Lord Koniu mógł parę razy przysiąść i pograć mniej niż godzinę. A to, że mu się niezbyt podobała, to już jego sprawa. Mnie się na ten przykład nie podobało to postnuklearne zad***e (mimo, że momentami miało swój urok), na którym działa się akcja Fallouta. Wolę typowe fantasy. Cooo? Że to grzech śmiertelny? Zbrodnia i sromota? Trudno! Jakoś się tym nie przejmuję! Dlaczego? Jam inkwizytor i Sędzia, Tyś nędzny proch! Na kolana i słuchaj mego wyroku!
 
koniu said:
Twoje jedyne "madre" zdanie napisane na tym forum
Wątpie żebyś był w stanie ocenić czy coś jest mądre czy nie Koniu ;]
koniu said:
Zabawny jestes Najpierw chcesz dyskutowac z kims a pozniej nie umiesz nawet przeczytac jego postow ze zrozumieniem. Mala podpowiedz: przeczytaj jeszcze raz mojego posta, ktorego na dodatek zacytowales...
Nastąpiła ogromna pomyłka z mojej strony, faktycznie grałeś TROCHE WIĘCEJ NIŻ GODZINE. Ja mam inną propozycje- naucz się wyrażać swoje myśli słowem pisanym, albo przemilcz pare faktów ze swojej kariery zatwardziałego crpgowca, bo to jest żałosne ;] A co do szacunku-nie rozśmieszaj mnie, moge cie co najwyżej tolerować. EOTDziadu, bardzo mi przykro że poskarżyło się na mnie kilku 16 latnich oldschoolowych crpgowców skupionych wokół elklandera;]. Przecież to oni są siłą napędową tego forum i skoro jest ich więcej to napewno mają racje :] O ja niedobry, już nie będe
 
A żebyś wiedział, że mamy rację! Ale jak chcesz o tym pogadać, to zapraszamy na nasze forum! I co masz do 16-latków? My (tzn, ja nie mam jeszcze 15 lat, ale to taki drobny szczegół) też możemy się znać na cRPG, mimo tego, że mamy po naście lat. Co, nie dopuszczasz takiej możliwości? Aż taki stary i stetryczały jesteś? A to, że nie potrafisz nikomu okazywać szacunku, to bardzo źle świadczy o Tobie... Jednak Geno chyba miał rację... As pig... I to niestety jest żałosne...
 
MasPingon said:
Dziadu, bardzo mi przykro że poskarżyło się na mnie kilku 16 latnich oldschoolowych crpgowców skupionych wokół elklandera;]. Przecież to oni są siłą napędową tego forum i skoro jest ich więcej to napewno mają racje :] O ja niedobry, już nie będe
Skarżą sie na Ciebie nie tylko 16-latkowie ale i inni uzytkownicy a do tego nie tylko ostatnio.Nie chodzi o to kogo jest więcej. Chodzi o kulturę, której czasem zdaje Ci sie brakować. To wszystko. Temat uważam za zamknięty. Również Ciebie Koniu proszę już o niekomentowanie, ok?
 
Top Bottom