Gry komputerowe

+
WitamW isieci pojawiły się nowe zrzuty z Newer Winter 2.Sama przyroda prezentuje się ciekawie, trawka jest całkiem ładna, architektura zaś już niekoniecznie mi pasuje.Miłego oglądania.Pozdrawiam
 
Jakies to takie jasniejsze od pierwszej czesci, jakby wiecej slonka. I bardzo dobrze, bo jedynka byla strasznie smetna i ponura (w moim mniemaniu - a gralem 10 minut :p ). Poza tym grafika niczego sobie. Nie powala, ale i nie razi - czego wiecej chciec od RPGa? Ladne modele postaci. To tez podrasowana Auora, czy moze nowy silnik?
 
no wyglada zdecydowanie lepiej niz jedynka.......ale mozna sie do wielu zeczy jezcze doczepic....a przynajmniej ja moge ...wiekszosc miast wyglada bardzo fajnie.......potworki tez wygladaja lepiej.......no takie uleprzone neverwinters........ale nic strasznie zachwycajnego....
 
chlopaki. czy moglibyscie mi polecic jakiegos fajnego RPGa, gre ktora naprawde warto kupic? cholera, juz sam nie wiem, ostatnio zakupiony Kult starczyl mi na 3 dni... moze jest jakis ciekawy tytul o ktorym nie slyszalem... dzieki...
 
A ja troche nie na temat,ale mysle ze warto.Wlasnie okazalo sie ze wydawca Call Of Juarezbedzie Ubisoft.To bardzo dobra wiadomosc!!!
 
Nie podobaja mi sie screeny z NWN 2... jakies takie dziwne Arczi --> to i tak niezle, bo na Fable wystarcza jedna dluzsza noc
 
Lord Koniu said:
Arczi --> to i tak niezle, bo na Fable wystarcza jedna dluzsza noc
To jakieś dziwnie długie te noce w KrK muszą być W sumie to ja nie wiem czemu ludzie narzekają, że ta gra jest niby za krótka. Ja tam nigdy na jej długość nie narzekałem
 
Tibor said:
Lord Koniu said:
Arczi --> to i tak niezle, bo na Fable wystarcza jedna dluzsza noc
To jakieś dziwnie długie te noce w KrK muszą być W sumie to ja nie wiem czemu ludzie narzekają, że ta gra jest niby za krótka. Ja tam nigdy na jej długość nie narzekałem
No wiesz ... 10 -12 godzin to trochu krotko jak na RPGa ? Tym bardziej na takiego dobrego ;) Czlowiek sie nawet nie rozkreci porzadnia a tu nagle koniec
 
Guilg Wars będzie przetłumaczone na polski! YES! YES! YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprawdźcie sami na gram.pl.
 
pytanie skierowane do graczy HOMM (heroes of might and magic) - czy gre mozna w ogole zaliczyc do RPG? czy najnowsza czesc zawierac bedzie takie wlasnie elementy? czy warto? ostatni raz gralem tylko w HOMM 3, tam jednak byla to tylko i wylacznie strategia. czy cos sie zmienilo?
 
....co nie przeszkadza się dobrze bawić acha mam jeszcze pytanko grał ktoś już w heroes of might and magic 5 i mógłby opisać wrażenia ?
 
News tym razem dwuczęściowy. Pierwszą informacją jest start oficjalnego serwisu Neverwinter Nights, 2 który znajdziecie pod tym adresem http://www.atari.com/nwn2. Na stronie można znaleźć całkiem niezłą galerie oraz najświeższe newsy.Druga informacją są problemy LEMu ze spolszczeniem NwN 2. Z racji tego, że firma LEM jest tylko dystrybutorem i nie ma wypływu na to, czy będziemy mogli zagrać w NwN 2 w naszym ojczystym języku. Wszystko leży w rękach Atari, możemy jednak wpłynąć na ich decyzję poprzez Markusa Windelena wysyłając maile, które pokażą firmie, że w Polsce też są fani NwN.
Eeee ? Ja chce CDP a nie LEMa
 
Lord Koniu said:
Eeee ? Ja chce CDP a nie LEMa
Święte słowa Konik. Takie problemy jakoś dziwnym trafem są zawsze, gdy wydawcą jest albo Cenega, albo ktoś inny, w tym przypadku LEM. Cóż, jak widać różnica klas między CDP a innymi nadal jest
 
Top Bottom