Gry komputerowe

+
No wiec tak - wybiera sie jedna sposrod 8 klasy postaci, pd warunkiem ze kazda to MAG ... :pMasz 8 szkol magicznych - z kazdej po kilkanascie zaklec, ktore mozesz dowolnie ze sohba laczyc - cos takiego jak bylo w Sacred , tylko bardziej rozbudowane. A co jest najciekawsze wyglad twojego bohatera zalezny od szkoly magii. Inaczej bedzie wygladal necromanta, a inaczej np. mag ognia.
 
Sib Ah said:
Icewind Dale to dla mnie straszne baciewie, w szczególności 2. Taki Neverwinter Nights bez ładnej oprawy Popuczyny po Baldurze.Swoją drogą, pamietacie odpoczynek w BG? Jesteście ścigani przez jakiś megagroźnych gości, po czym po byle potyczce w lesie odpoczywa się np. 10 dni bez konsekwencji
No stary...A czego Ty oczekujesz? . Przeciez IDW wyszedl po to by troche kaski sciagnac i dodatkowo przetestowac dosc powazne modyfikacje Infinity Engine. I od razu nastawiony byl tylko i wylacznie na walke. IDW to takie rozbudowane Diablo z ta roznica, ze nie ma tu Twego ulubionego problemu w postaci szmatki, ktora nazywa sie "Wspaniala zbroja ze skory smoka czerwonego" .Za to co do IDW2 to juz musze sie nie zgodzic calkowicie. Mi osobiscie bardzo przypadl do gustu. Bardziej w zasadzie niz BG2. Mial ciekawsze smaczki...w zasadzie podobal mi sie ze wzg na smaczki i modyfikacje jakim zostal poddany silnik. Prawdopodobnie jest to tez spowodowane uzyciem D&D3.0...Ale to zweryfikuje jak w koncu wyjdzie mod, ktory przekonwertuje BG2 na te wlasnie zasady .Troche przesadziles z tym odpoczynkiem. W trakcie odpoczynku dosc czesto sie zdazalo, ze napadali nas bandyci lub atakowaly jakies stwory.
Lord Koniu said:
A co jest najciekawsze wyglad twojego bohatera zalezny od szkoly magii. Inaczej bedzie wygladal necromanta, a inaczej np. mag ognia.
W tym to akurat nic niezwyklego nie ma . Takie Diablo mialo rozne wyglady w zaleznosci od klasy
 
Draghmar said:
Troche przesadziles z tym odpoczynkiem. W trakcie odpoczynku dosc czesto sie zdazalo, ze napadali nas bandyci lub atakowaly jakies stwory.
Rzecz w tym, że chodziło mi o to, że odpoczynek nijak się ma do głównego plotu. A długi jest, bo właśnie zdarza się, że go przerywają(to akurat jest spox) Wiesz, kretyńska jest sytuacja, że ktoś jest ścigany przez potężne siły i robi dwutygodniowy piknik na jakimś skrzyżowaniu...
 
Lord Koniu said:
No wiec tak - wybiera sie jedna sposrod 8 klasy postaci, pd warunkiem ze kazda to MAG ... :pMasz 8 szkol magicznych - z kazdej po kilkanascie zaklec, ktore mozesz dowolnie ze sohba laczyc - cos takiego jak bylo w Sacred , tylko bardziej rozbudowane. A co jest najciekawsze wyglad twojego bohatera zalezny od szkoly magii. Inaczej bedzie wygladal necromanta, a inaczej np. mag ognia.
Wygląd w zależności od szkoły magii? Przecież to jest wszędzie.Osobiście uważam, że Wygląd bohatera idealnie zrobiony jest w guild wars. Wojownik jest krwistym wojownikiem, choć twarzy i fryzur mozna dobierać mnóstwo. Zawód nekromanty czy mnicha również jest idealnie pokazany, widać, że dana postać oddaje się w pełni swej dyscyplinie. Natomiast stroje - w naszych czasach obowiązkiem jest, by każdy element nałożony na postać zmieniał jej wygląd, żeby widać było co nosi. To standard od Morrwind, nawet juz nie świeży specjalnie...
 
No nie nazwałbym tego standardem ale widac, że mniej lub bardziej to wychodzi niektórym, choc widac, ze nacisk na ten aspekt gry jakim jest zmiana wyglądu ppostaci jest nie wielki.Co do Icewind'a no nie da się ukryć, że do BG mu sporo brakuje ale nie miał byc ona dla niego żadna konkurencją a tylko pomostem pomiedzy BG1 a BG2 tak zeby gracz nie czuł że musi czekac na BG2. A co najlepsze to to, że Icewind 1 stał sie całkiem niezłym H&Si przy tym posiada wg mnie niesamowity klimat, którego brak wielu bardzo dobrym pod wzgledem merytorycznym cRPG.Icewind 2 to już nie to samo co jedynka. Mimo wprowadzenia zasad 3.0 stracił on duzo a przedewszytskim stracił grywalnośc i klimat. W sumie musze powiedziec, że momentami był nudny. Zreszta sam Fergus Urqhart powiedział, ze to nie jest to czego oczekiwał, bo sama gra nie dośc że słabo sie sprzedała to uwaza, że mogła byc lepsza, dlatego własnie nie wyklucza zrobienia kolejnej części.
 
Sib Ah said:
Vicotti said:
Sib Ah said:
Grałem z Draghmarem w Guild Wars Preview...
Trzeba było dac znac to byśmy se ekipe zmontowali i wysiekli kogo trzeba :p
Vicotti wyglądasz na twardego wojownika, a takiego nam brakuje. Daj namiary na gg to next time zbierzemy z Draghmarem i Faile ekipe i poustawiamy paru gości w kątach. Czas pokazać światu siłę polskich łokci
Guild Wars w tej chwili jest niedostępne, ale wkrótce bedzie niezłym wypełniaczem czasu przed Wiedźminem...
 
Sib Ah said:
Guild Wars w tej chwili jest niedostępne, ale wkrótce bedzie niezłym wypełniaczem czasu przed Wiedźminem...
Ekhm...Moglbys powiedziec po co odpowiadasz sam sobie? Rozdwojenie jazni?
 
Ale z tym wygladem chodzi mi o to , ze bedzi sie on mogl zmieniac takze w trakcie gry - np. poloczenie nekromanty z tym magiem ognia - psotac bedzie laczyla obydwa wyglady razemBTWDraghmar --> mozesz robic jakies sondy albo cos podobnego na forum? Jezeli tak to moglbys zrobic sonde na ulubina gre cRPG / hack'and'slash - tworcy wiedzmina beda wiedzieli na czym sie wzorowac
 
Sib Ah said:
Guild Wars w tej chwili jest niedostępne
Od 6 listopada ruszaja ponownie beta testy, które potrwają przez sobote i niedziele. Takie beta testy przeprowadzane będa w kazdy pierwszy weekend miesiąca.Jest tylko jedno ale ale nie moge go potwierdzić bo kazdy pisze co innego. Mianowicie w owch beta testach brac beda mogli udział tylko ci którzy posiadaja klienta z promo CD dołączanego do takich gazet jak PC Gamer (UK), PC Jeux (France), PC Games (Germany), PC Gaming World (Scandinavia) and Micromania (Spain).Jednak czy tak naprawde bedzie tego nie potwierdze. Trzeba bedzie się samemu przkonać juz w sobote.Aha owe bety przeznaczone sa wyłacznie dla europejskich graczy.
 
Hehe, mam nadzieję, że w takim razie w krótce się przekonamy o prawdziwości twojego podpisu Poza tym może tylko sciemniają z tym ograniczaniem dostępności...
 
No własnie na gry-online nic nie wspominaja o wersjach promo CD, pisza, ze kazdy bedzie mógł poszpilac. Ale oni juz kilka razy sie mylili w róznych sprawach więc nie potwierdze ich wiadomości.Możemy wstepnie zrobic ustawke na sobote to jak wyjdzie z ta betą to se razem poszpilamy.kto by był chętny (ekipa do 6 osób) powyzej to już troche chaotycznie sie gra, to niech da znac na PW i da gg to sie ustawimy na jakąs godzine.
 
Vicotti said:
kto by był chętny (ekipa do 6 osób) powyzej to już troche chaotycznie sie gra, to niech da znac na PW i da gg to sie ustawimy na jakąs godzine.
ja mam dwie osob, ktore mogly by grac .problem tkwi w tym, ze to sa zamkniete testy. Dosztepne tylkodla tych, ktory zriobia pre-order albo beda kupowac odpowiedni nr, ktoregos zwymienionych przez Ciebie czasopism bo do nich jest dolaczony cd-key, ktory dziala na jeden weekend.
 
Co do Blood Magic to wlasnie przeczytalem ze:1. Niezaleznie jaka szkole magii wezmiemy na poczatku, wyglad bohatera i tak bedzie taki sam - bedzie sie on zmienial stopniowo, proporcjonalnie do awansow posatci w danej szkole magii2. Bedzie mozna polaczyc maxymalnie 3 szkoly magii.BTW. O co chodzi z tym Guild Wars, ze przez weekend mozna grac za free ?
 
Lord Koniu said:
Co do Blood Magic to wlasnie przeczytalem ze:1. Niezaleznie jaka szkole magii wezmiemy na poczatku, wyglad bohatera i tak bedzie taki sam - bedzie sie on zmienial stopniowo, proporcjonalnie do awansow posatci w danej szkole magii2. Bedzie mozna polaczyc maxymalnie 3 szkoly magii.BTW. O co chodzi z tym Guild Wars, ze przez weekend mozna grac za free ?
Kiedy ta gra ma wyjsc? Jakis trailer albo moze demo jest?GW - jesli zamowisz gre przed premiera lub jesli kupisz jakies tam czasopisma, to dostaniesz klucz dzieki, ktoremu mozna zagrac przez weekend w bete GW. W przypadku preorder klucz starcza na 3 takie weekendy (a sa tylko 3 ), a gazeta tylko na jeden. Poza tym jak masz klucz to mozesz do gry zaprosic kogos.
 
Aha - i wszystko jasne.Co do Blood Magic - to ma wyjsc na swieta, dema nie ma, ale trailer zdaje sie ze jestW CDA kiedys bylo obszerna zapowiedz
 
Draghmar said:
GW - jesli zamowisz gre przed premiera lub jesli kupisz jakies tam czasopisma, to dostaniesz klucz dzieki, ktoremu mozna zagrac przez weekend w bete GW. W przypadku preorder klucz starcza na 3 takie weekendy (a sa tylko 3 ), a gazeta tylko na jeden. Poza tym jak masz klucz to mozesz do gry zaprosic kogos.
Szkoda tylko, że za możliwośc poszpilania teraz w bete trzeba bulić. Ale i tak jak gra sie ukaze to natrzepia troche kasy. PS. mam dwa klucze, jeden dla klienta drugi dla goscia, szkoda tylko, że juz nie działaja. A juz miałem nadzieję.
 
Vicotti said:
No ba Ja prawie na 100% ja kupuje, jak ktoś jeszcze to se mozna ekipe zmontowac.
Ekipa jak ekipa...Wpierw niech ktos mi powie gdzie mozna normalnie ta gre kupic. Bo ja poki co znalazlem klika zachodnich sklepow i tyle...A zastanawialem sie nad preorder bo jest tam przedmiot dla necro
 
Draghmar said:
Vicotti said:
No ba Ja prawie na 100% ja kupuje, jak ktoś jeszcze to se mozna ekipe zmontowac.
Ekipa jak ekipa...Wpierw niech ktos mi powie gdzie mozna normalnie ta gre kupic. Bo ja poki co znalazlem klika zachodnich sklepow i tyle...A zastanawialem sie nad preorder bo jest tam przedmiot dla necro
ja bym sie do ekipy chetnie wlaczyla w koncu juz gralismy z D. i Sib Ahem , preorder zas kusi strasznie łukiem dla mojej Łuczniczki , ale jest za drogi
 
Top Bottom