Gry komputerowe

+
Aż wstd się przyznać, ale KOTORa nie przeszedłem... Ale przy odrobinie gotówki pognam do Empiku i zaczne siekać >:) - czyli latem :pGrrr... Tymczase Morrowind przyprawia mnie o maniakalne nerwowe wciskanie(?) klawiszy.. Naprawde mogli zrobić go o wieleee lepszego, cóż, nową nadzieje niesie Oblivion... :)
 
No jak ktos lubi grafike a'la paint to akurat jak znalazl. A tak na serio to liczy sie fabula i grywalnosc, a nie grafika (ktora tez jest wazna :>).
 
Co do KOTOR 2Ja doszedłem do 32 lvla - 16 lvl w jednej z klas jedi i 16 lvl w klasie prestiżowej, ale od razu mówię że nie wszystkie questy udało mi się zrobić, niektóre zostawiłem sobie do ukończenia za drugim razem ;-)Nie ma ograniczeń co do lvl-a - tylko te wynikające z maksymalnej ilości doświadczenia jaką możesz zdobyć w trakcie gry :)Aha, no i gram już po raz drugi - faktycznie gra ma duże replayability, questy można robić na rózne sposoby - i fajnie że zupełnie inne przedmioty się napotyka. May the Force be with You a ja zmykam grać bo się uzależniłem ;-)
 
Spoko, po starej znajomości. Ale nie mam ich zbyt wiele. Pozostali muszą sami zadziałać.Jeśli znacie dobrze inny język niż angielski, poproście kogoś kto zna albo skorzystajcie z rybki
 
Jeżeli jest osoba która może mi załatwić klucz do GW będe wdzięcznybrałem udział w konkursie na takiej jednej stronce ale nic z teog nie wyszło, na stronce gdzie Draghmar rozdawał klucze nie miałem czasu pisać i nic wymyśleć:( ---- a do tego gościa wysłałem już 2 wiadomości i nic :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (
 
He he, udalo sie Jak komus sie nie uda to moge mu wyslac, ale mam tylko 3 klucze i dopiero jutro moge je dac bo dzic juz chyba w domu mnie nie bedzie. Piszcie do niego az do skutku "Here you go ;), Some of them don't work, You can blame AN for that.XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXXXXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXXXXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXXDo me a favor and post my email adress on any forums you know of andtell them that I'm giving away keys ;) tell them that I am giving awaykeys ;) and post any spare keys on the forums or give them to yourfriends ;DMy ingame name is "Standard AI" if you want to play with me ;DIf you have any questions or comments my AIM Screen name is"HugglesBunnyNow", feel free to message me.--Donate to me (StandardAI) via paypal ;) : https://www.paypal.com/xclick/business=StandardAI%40gmail.co m&no_shipping=0&no_note=1&tax=0¤cy_code=USD On Thu, 17 Feb 2005 12:17:59 +0100, miko@shq.neostrada.pl wrote:> Hi, can you give me KEY to "Guild Wars" I'm from Poland and it is wery> dificult to get KEY in hera :/ " EDIT: OFERTA JUZ NIE AKTUALNA
 
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Miko dał mi 3 klucze i wszystkie są używane właśnie lub juz zużyte - błagam jak ktoś moze to niech mi jakos załatwi dobry klucz.temu kolesiowi wysłałem juz 5 maili - na żadnego nie odpisał :((((((((((((((((((((((
 
Jakby ktos mial kilka i nie potrzebowal wszystkich to ... Co prawda wyslalem mu maila ale cos nie odpisuje
 
Ekhem... Rozumiem, że jeśli chce się wziąć udział w kolejnych beta-testach, trzeba załatwić kolejny klucz? (dawno nie śledziłemtego wątku - jak tu wszedłem, to się już bałem, że BWE przegapiłem...).
 
Kogut said:
Ekhem... Rozumiem, że jeśli chce się wziąć udział w kolejnych beta-testach, trzeba załatwić kolejny klucz? (dawno nie śledziłemtego wątku - jak tu wszedłem, to się już bałem, że BWE przegapiłem...).
Ta beta, ktora zaczyna sie za pare godzin jest ostatnia dostepna dla wszystkich. Beda jeszcze dwie, ale tylko dla preorderowcow.
 
Top Bottom