Gry komputerowe

+
A slyszeliscie o grze Derk Messian w swiecie might&magic? Jak dla mnie szykuje sie pogromca Oblivion
 
Bylo tu o tym jzu kilka stron Najlepsze jest to, ze jest na silniku HL2 Wreszcie MM z dobra grafika
 
W nowym CD-A był trailer, nieźle się prezentuje a do premiery jeszcze sporo czasu... można liczyć na Hit
 
heaven said:
A slyszeliscie o grze Derk Messian w swiecie might&magic? Jak dla mnie szykuje sie pogromca Oblivion
Ale szkoda nie znam tej gry zaraz musze poszukac co nieco o niej (...) narazie prawdziwym wzorem mmorpg jest dla mnie World of Warcraft grał ktos może ??
 
Ja grałemw WoWA i co dziwne nie zrobił na mnie wielkiego wrazenia znaczy gra jest spoko ale zeby odrazu przy niej umierac moze jakbym zagral na oryginalnym serwie to bym zmienil zdanie.
 
Argon said:
W nowym CD-A był trailer, nieźle się prezentuje a do premiery jeszcze sporo czasu... można liczyć na Hit
Gdzie byl ten trailer ? Mam wersje z dvd i niegdzie go nie ma - ani w spisie w pismie, ani na plytce ...
 
Dark Mesiah of Might and Magic, ja też DvD mam i ten trailer na płycie jest. [mówie o numerze świątecznym nie grudniowym, a wy?]
 
HmmNo ja wlasnie tez mowie o swiatecznym - 13/2005. W pismie nic o nim nie ma. Zaraz sprawdze na plytce
 
Wątpię żeby DMoMaM, Oblivian i inne im podobne miały stanowić konkurencję dla Wiedźmina. To po pros tu wynika z tego że cRPG można by podzielić na kilka podgatunków. cRPG z widokiem FPP, TPP, balduroidy, hack & slash, klikane myszą , klawiaturą itp. itd. Wiedźmin jest po prostu z innego podgatunku.Jedne podgatunki mają swoich fanów inne innych. Bardziej konkurentem mógłby być Gothick III.
 
Tym bardziej, ze 2006 bedzie rokiem RPG :pWitcher, Nwn 3, G3, TES 4, DMoM&M, Hellgate, Roots ...
 
Lord Koniu said:
Tym bardziej, ze 2006 bedzie rokiem RPG :pWitcher, Nwn 3, G3, TES 4, DMoM&M, Hellgate, Roots ...
NEVERWINTER NIGHTS II a nie III. Poza tym nie wiadomo czy The Roots wogóle wyjdzie.
 
Top Bottom