Gry komputerowe

+
MasPingon said:
Ludzie, czy wy naprawdę nie gracie w /new Vegas? Ta gra jest rewelacyjna, prawwdziwy sleeper hit i powrót do korzeni serii.
Ha ! To ostatnio moja ulubiona gra . Przeszedłem już po stronie NRK i Legionu Cezara , jak mi się zechcę to spróbuję innych rozwiązań :) I te dodanie trybu Hardcore - genialne . Można się poczuć jak w prawdziwym postapokaliptycznym świecie .
 
airandill said:
Podobno nic sie nie zmieniło jak to fallout kupa błędów,a grafikato sam wiesz ale chyba to dla mnie za mało walne chyba sobie coś mocniejszego może assasnin creed 2.
Lepiej walnij sobie setkę czystej, jest jeszcze mocniejsza. Albo ewentualnie cegłę(ą).
 
Airandill, możesz przestać spamować?Naprawdę nie musisz się zgadzać ze wszystkim co przeczytasz, nikt Cię tutaj nie przekonywuje do niczego, dlatego nie zachowuj się tak, jakby ktoś próbował Ci wcisnąć brzydką pralkę na raty. Napisałeś raz, wystarczy, powtarzać nie musisz. Nie jesteśmy debilami - zrozumieliśmy :)Swoją drogą - proszę, popracuj nad spójnością i jasnością wypowiedzi, bo Twoje posty są niestety niechlujne i wyglądają jakbyś pisał co Ci ślina na język przyniesie, bez ponownego czytania tego, co się napisało. Jeśli będzie jak do tej pory - nie zrozumiem, nie będę starała się zrozumieć - użyję soft delete'a.To tyczy się nie tylko airandill'a.
 
Iwona said:
Airandill, możesz przestać spamować?Naprawdę nie musisz się zgadzać ze wszystkim co przeczytasz, nikt Cię tutaj nie przekonywuje do niczego, dlatego nie zachowuj się tak, jakby ktoś próbował Ci wcisnąć brzydką pralkę na raty. Napisałeś raz, wystarczy, powtarzać nie musisz. Nie jesteśmy debilami - zrozumieliśmy :)Swoją drogą - proszę, popracuj nad spójnością i jasnością wypowiedzi, bo Twoje posty są niestety niechlujne i wyglądają jakbyś pisał co Ci ślina na język przyniesie, bez ponownego czytania tego, co się napisało. Jeśli będzie jak do tej pory - nie zrozumiem, nie będę starała się zrozumieć - użyję soft delete'a.To tyczy się nie tylko airandill'a.
Napisałem to samo, tylko krótko i metaforycznie, to mi skasowałaś... :x
 
Czy mogę prosić o małe porównanko New Vegas do Fallouta 3? Bo pierwowzór mnie nie zachwycił, na całą godzinę przykuł do monitora, na więcej nie dał rady. Tutaj wiem, że Obsidian to robił, a oni są specjalistami od sequeli.I co zawiera wersja pudełkowa? Czy trzeba ją jakoś przez neta aktywować?Pytam, bo kuszącym wydaje się być klucz do steama za 8 dyszek... choć z drugiej strony, to Risena jeszcze nie zdążyłam tknąć... a od roku się za niego zabieram.
 
Porównanie F3 do NV, to porównanie Bethesdy do Obsidiana. Jeśli nie przepadasz za grami Bethesdy, to nie musisz się martwić, że NV będzie w tych klimatach. Potrzeba trochę czasu, żeby się wciągnąć, ale potem fabuła daje satysfakcję.
 
Iwona said:
Czy mogę prosić o małe porównanko New Vegas do Fallouta 3? Bo pierwowzór mnie nie zachwycił, na całą godzinę przykuł do monitora, na więcej nie dał rady. Tutaj wiem, że Obsidian to robił, a oni są specjalistami od sequeli.I co zawiera wersja pudełkowa? Czy trzeba ją jakoś przez neta aktywować?Pytam, bo kuszącym wydaje się być klucz do steama za 8 dyszek... choć z drugiej strony, to Risena jeszcze nie zdążyłam tknąć... a od roku się za niego zabieram.
http://tvgry.pl/?ID=1279 - O proszę, Krzysiek bardzo fajnie wyjaśnił, co jest lepsze. ;))Risen - Taki mocny średniak, choć na pewno lepszy od Gothica 4.
 
Mam do sprzedania dwie gry:Empire Total War + wszystkie dodatki DLCNapoleon Total War + wszystkie dodatki DLCKonto SteamRazem za około 200zł - cena do negocjacji
 
[moderator]Forum to nie allegro, djmaxkg. Radzę poczytać regulamin i zacząć się do niego stosować, bo ostro pracujesz na ostrzeżenie.[/moderator]
Flash said:
Porównanie F3 do NV, to porównanie Bethesdy do Obsidiana. Jeśli nie przepadasz za grami Bethesdy, to nie musisz się martwić, że NV będzie w tych klimatach. Potrzeba trochę czasu, żeby się wciągnąć, ale potem fabuła daje satysfakcję.
Hmmm.... może w przerwie świątecznej się skuszę, skoro będę miała 2 tygodnie przerwy w pracy. Przy grach Bethesdy potwornie się nudzę, wręcz irytująco nudne są dla mnie. Z Obsiadianowymi produkcjami jest zupełnie odwrotnie. No zobaczymy, może się skuszę. W żadnego Fallouta nie grałam dłużej, więc też dlatego NV tak mnie nie ciągnie... Dzięki :)
 
A ja zakupiłem w końcu DA (z dodatkiem) i przyznaję, że choć miałem spore obawy, gra bardzo mi się podoba. Jest też dość wymagająca, co stanowi dla mnie miłą odmianę po np ME2.Pytanie - jak na Normalnym poziomie trudności mam problem z co drugą walką to jestem lamą czy to specyfika DA? :D
 
Przy grach Bethesdy potwornie się nudzę, wręcz irytująco nudne są dla mnie. Z Obsiadianowymi produkcjami jest zupełnie odwrotnie. No zobaczymy, może się skuszę.
Oj, różnie z tym bywa. KOTOR 2 był wg mnie projektem o dużym, ale niewykorzystanym potencjale... Tak jakby ktoś za często używał nożyczek. Za to Morrowind to jedna z moich ulubionych gier w ogóle.
W żadnego Fallouta nie grałam dłużej, więc też dlatego NV tak mnie nie ciągnie...
Błąd! Fallouta 2 polecam z całego serca! Naprawdę kawał dobrego cRPGa.
 
kptwlodzimierz said:
Pytanie - jak na Normalnym poziomie trudności mam problem z co drugą walką to jestem lamą czy to specyfika DA? :D
Lamą :pJest tam kilka trudniejszych miejsc, ale bez przesady :)Źle grasz - do bezproblemowej walki kluczem jest odpowiedni... dobór drużyny. Przynajmniej dla mnie :)
 
Iwona said:
Iwona said:
Pytanie - jak na Normalnym poziomie trudności mam problem z co drugą walką to jestem lamą czy to specyfika DA? :D
Lamą :pJest tam kilka trudniejszych miejsc, ale bez przesady :)Źle grasz - do bezproblemowej walki kluczem jest odpowiedni... dobór drużyny. Przynajmniej dla mnie :)
Czasami dobór drużyny mógł poprawić sprawę, a czasami nie. Dla mnie na normalnym poziomie trudności nie do przejścia byli Ożywieńcy. Na łatwym poziomie jest po prostu za łatwo. A gry jeszcze szczerze mówiąc nie przeszedłem. Za dużo tam przydługich misji wypełniających ;)
 
kptwlodzimierz said:
Pytanie - jak na Normalnym poziomie trudności mam problem z co drugą walką to jestem lamą czy to specyfika DA? :D
Kluczem jest wykorzystanie odpowiednich czarów. Na wyższych poziomach trudności bardzo ważne są wszelkiego rodzaju AoE stuny, paraliże itp, żeby wyeliminować przeciwników na jakiś czas. Polecam jak najszybciej wymaksować glify i drzewko z miażdżącym więzieniem.Btw. mój modzik do DA:O - http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=1403
 
Wiem,że dla większości to odgrzewany kotlet, ale jestem na etapie neofity. Odkryłam na własny użytek KOTORa i kurczę, jaka to fajna gra :D Wciągnęła mnie dokumentnie, pomimo średnio przyjaznego interfejsu i systemu sterowania - tego samego, co przeszkadzało mi strasznie w Gothicu. Ale klimat i fabuła w KOTOR sprawiły,że te mankamenty są zdecydowanie zepchnięte na jakiś bardzo daleki plan. Gothika II natomiast na razie zarzuciłam zupełnie.@YnghWiem, wiem ;) Intensywnie korzystam z jej dobrodziejstw...
 
zi3lona said:
Wiem,że dla większości to odgrzewany kotlet, ale jestem na etapie neofity. Odkryłam na własny użytek KOTORa i kurczę, jaka to fajna gra :D Wciągnęła mnie dokumentnie, pomimo średnio przyjaznego interfejsu i systemu sterowania - tego samego, co przeszkadzało mi strasznie w Gothicu. Ale klimat i fabuła w KOTOR sprawiły,że te mankamenty są zdecydowanie zepchnięte na jakiś bardzo daleki plan. Gothika II natomiast na razie zarzuciłam zupełnie.
Dobry wybór. KOTOR to jeden z tych cRPGów, które po prostu trzeba "zaliczyć" chociaż raz. Jeżeli zaś chodzi o sterowanie - pamiętaj, że masz aktywną pauzę!
 
Top Bottom