Interfejs, przydałyby się zmiany w nowym patch'u.

+
Status
Not open for further replies.
Interfejs, przydałyby się zmiany w nowym patch'u.

Moje uwagi do interfejsu, gram padem xbox360 (w wersji dla windows).

1. Sklep, powinna być informacja o sprzęcie będącym na wyposażeniu. Oglądam miecz w sklepie czy kawałek zbroi, (czy inne żelastwo) i nie wiem czy jest lepsze od tego co mam na wyposażeniu postaci, bo akurat nie pamiętam. Po najechaniu na kategorię Bronie czy Zbroje itp. powinna być wyświetlana informacja o tym w co postać jest w danej chwili wyposażona (ubrana), może to też być tak zrobione, że rzeczy te pokazują się na liście posiadanego ekwipunku ale są oznaczone w jakiś specjalny sposób i ich sprzedaż wymagałaby specjalnego potwierdzania transakcji.

2. Ekwipunek - w kółko zdarza mi się przez przypadek zdjąć buty. Po wybraniu ekwipunku i przełączeniu się na daną kategorię np. "Ulepszenia" aktywna powinna być pierwsza pozycja z grupy danych rzeczy a nie ekwipunek na wyposażeniu (buty) - zbyt często je zdejmę, nie zawsze pamiętam by dać gałkę w bok, pewnie nie tylko ja tak mam.

3. Mapa, pad ma wystarczająco dużo przycisków - zróbcie mu bezpośredni przycisk wyświetlający (i chowający) mapę, w opcjach nie potrafię tego sam ustawić.
 
Propozycje zmian w 1.4 można zgłaszać tutaj: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22206-mozliwe-spoilery-patch-14-bledy-w-grze-propozycje-zmian/

Wystarczyło troszkę poszukać...
Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom