Intro Wiedźmina - filmik Bagińskiego

+
Kawał dobrej roboty , świetny film :) gratulacje, choć easter egga nie udało mi się znaleźć.
 
Filmik super, nic dodać nic ująć, choć myślałem że będzie pokazany Geralt bite ;) i jeszcze jakiś dalszy fragment z opowiadania. Co do pozy Geralta to mi się podoba, widać że jest bojowo i ostrożnie nastawiony do strzygi. W całym filmiku czuje się, że Geralt kontroluje sytuację. Świetnie oddany fragmencik książki, brawo.Ciekawe czy ten filmik zostanie zdjęty, czy zostanie. Jakość tego filmika nie jest najlepsza, ale to w końcu nakręcone kamerą. Ester egga będzie ciężko na nim znaleźć, a podejrzewam, że i nawet w jakości HD będzie ciężko.Co do wprowadzenia typowego Amerykańca w realia Wiedźminlandii, to należy pamiętać, że gra będzie z książką. Ale właśnie, czy za granicą również? Z tego co słyszałem, to również już w zasadniczej grze gracz ma być wprowadzany w klimat świata, tak przynajmniej wywnioskowałem po jakichś wcześniejszych postach.
 
Bardzo fajne, nastrojowe intro, świetna i budująca napięcie w odpowiednich momentach muzyka. Nawet ten lektor nie razi...Czekam na jakość HD....
 
Zielona krew sux...Intro rox.Mam tylko jedną malutką obawę. Czy typowy, amerykański zjadacz cheeseburger'ów nie pomyśli, że Geralt zniknął właśnie po tej akcji ze strzygą? ???
 
WitamJa postanowilem nie ogladac ale tylko ze wzgledu na jakos. Tak wiec, pewnie podobnie jak Hax zobacze je dopiero jak odpale gierke.Natomiast przykro mi i zal mi tworcow calej gry jak i intra, bo wobec nich to jest wlasnie takie "niefajne"PozdrawiamT.A.
 

Keth

Ex-moderator
Hmmm, nie podzielam Waszych zachwytów. Może to wina słabej jakości, ale intro mnie w żaden nie powaliło. Przede wszystkim, całościowo, jest dużo mniej dynamiczne niż dotychczas pokazane nam fragmenty. Dodatkowo, miejscami jest po prostu śmieszne, np gdy Geralt uderzeniem pięści posyła wyskakującą do niego strzygę z powrotem na ziemię. Na koniec, może coś mylę, ale gdzie jest scena, w której Geralt walczy na miecze z tym rycerzem ? Było to na pokazanych dotychczas fragmentach, dlaczego więc zabrakło tego w pełnej wersji ?
 
Keth said:
Hmmm, nie podzielam Waszych zachwytów. Może to wina słabej jakości, ale intro mnie w żaden nie powaliło. Przede wszystkim, całościowo, jest dużo mniej dynamiczne niż dotychczas pokazane nam fragmenty. Dodatkowo, miejscami jest po prostu śmieszne, np gdy Geralt uderzeniem pięści posyła wyskakującą do niego strzygę z powrotem na ziemię. Na koniec, może coś mylę, ale gdzie jest scena, w której Geralt walczy na miecze z tym rycerzem ? Było to na pokazanych dotychczas fragmentach, dlaczego więc zabrakło tego w pełnej wersji ?
bo w trailerze jest intro pomieszane z outrem, nie wiedziałeś? TY?! :pJa narazie powiem że mi się bardzo podoba, a z oceną poczekam aż odpalę wiedźmina u siebie.
 

Keth

Ex-moderator
YarpenZirgin said:
bo w trailerze jest intro pomieszane z outrem, nie wiedziałeś? TY?! :p
A, fakt, mea culpa. Co nie zmienia faktu, że dużo większe wrażenie na mnie zrobił trailer, niż samo intro ;)
 
Mamy już kultowe zbiory opowiadań i kultową sagę, myślę, że gdyby studio Bagińskiego zabrało się za stworzenie pełnometrażowego filmu o przygodach Geralta mielibyśmy też kultowy obraz. Obraz, który miałby nawet szanse przewyższyć popularnością dzieła książkowe. Dla mnie to co obejrzałem jest pierwsza klasa. Czekam na wersję wysokiej jakości.
 
Jestem ciekaw co Redzi mają do powiedzenia? Intro zostało pokazane w najgorszy możliwy sposób sfilmowane z ukrycia i na kolanach. Jedyne wyjście teraz to chyba jak najszybsze udostępnienie intra w wysokiej jakości na oficjalnych serwisach. Razi mnie ta nieodpowiedzialność ze strony CDPR. Dwa lata powstawało intro a teraz w tak g******y sposób zostało nam przedstawione.
 
Taaaak , Redzi tłumaczcie się ... O,Panie ...mi się nie podobał sposób w jaki strzyga skakała jakoś tak ... za szybko ?
 

zbiku

Forum veteran
LOL, z czego mamy sie tlumaczyc? Przeciez to nie my "przedstawiamy" Wam to intro. Na podobnej zasadzie sklep Spolem powinien sie tlumaczyc, ze smietana zawinieta w pospiechu z polki ma uszczerbiona butelke?
 
Zbiku said:
LOL, z czego mamy sie tlumaczyc? Przeciez to nie my "przedstawiamy" Wam to intro. Na podobnej zasadzie sklep Spolem powinien sie tlumaczyc, ze smietana zawinieta w pospiechu z polki ma uszczerbiona butelke?
Lol ::) Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się. No właśnie nie wy "przedstawiacie" i wszystko jest ok? Aha. To jak grę będzie można ściągnąć z neta to też nie będzie problemu bo przecież to nie wy ją nam dajecie tylko jakiś haker i wszystkie żale jakby co to do niego. Ty chyba sobie żartujesz.
 
Torpeda said:
Lol ::) Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się. No właśnie nie wy "przedstawiacie" i wszystko jest ok? Aha. To jak grę będzie można ściągnąć z neta to też nie będzie problemu bo przecież to nie wy ją nam dajecie tylko jakiś haker i wszystkie żale jakby co to do niego. Ty chyba sobie żartujesz.
To TY chyba sobie żartujesz.... co oni mogą na to że intro jest w necie??? G***.A co będą mogli zrobić jak image płyty z grą pojawi się na jakichś torrentach? Patrz wyżej. Dokładnie to samo...Jakby to było takie proste to strony z torrentami nie istnieją, a i ludzie kupują wszystkie gry bo nie mają skąd ich ściągać, a piraci są bezrobotni..... A i więzienia są przepełnione osobnikami łamiącymi prawa autorskie.... To nierealne ::)
 
Torpeda said:
Razi mnie ta nieodpowiedzialność ze strony CDPR. Dwa lata powstawało intro a teraz w tak g******y sposób zostało nam przedstawione.
Skoro uważasz że Intro jest słabe pokazane w najgorszy sposób a w dodatku nakręcone na kolanach to go po prostu nie oglądaj!!Intro jest świetne i bardzo ładnie wykonane ;)Jakość także nie jest najgorsza :p
 
Top Bottom