"Jak przeżyć ostatnie dwa tygodnie przed premierą i nie zwariować"

+
"Jak przeżyć ostatnie dwa tygodnie przed premierą i nie zwariować"

Jesteś już zmęczony kolejnymi ‘unikalnymi’ blogami developerów? Masz dosyć słuchania “Która gra jest najlepsza i dlaczego jest to właśnie naszą gra"? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie coś całkiem nowego! Rzuć okiem na blog jednego z naszych ludzi – PanaKarola (http://blogs.ign.com/PanKarol/) i przekonaj się, że produkcja gry to nie zabawa w piaskownicy, czy niedzielny spacer po parku. Śledź historię pełne oszałamiających sukcesów i druzgoczących porażek, łez szczęścia i bólu związanego z codzienną egzystencją. Poznaj kulisy przygotowań Edycji Rozszerzonej, naszych nowych projektów i złowieszczych planów podbicia świata. Na co czekasz? – sprawdź go już teraz!
 

Attachments

  • text.jpg
    text.jpg
    99.6 KB · Views: 32
Maszynka do odliczania pierwsza klasa... Założę się, że chcieli by taką mieć w NASA do odliczań przed startami promów kosmicznych. 8)
 
Chciałem wam pomóc zapanować nad światem, ale widzę, że wasz plan jest taki genialny, że juz nie będę wam potrzeby :'( Szkoda. Przyznajcie się co wam tam dają, bo żaden zwyczajny człowiek nie byłby w stanie wymyślić czegoś takiego :p Ja też to chcę!
 
Przeczytałem, a i owszem, ale tylko tak 3/4 zrozumiałem bo tłumacz mi kiepsko przetłumaczył, a z języków obcych to znal tylko polski i kobiecy. No dobra tylko polski, kobiecy tylko lekko liznięty. Natomiast pomysł z odliczniem niezły, a w razie potrzeby zawsze można dopisać zero. :p
 
Top Bottom