Jakie studia skończyliście?

+

SaLi

Forum veteran
Jakie studia skończyliście?

Witam!Poznajmy sie lepiej jakie studia ukończyliście, innymi słowy kim jesteście z zawodu (niekoniecznie wykonywanego :p ).Ja jestem absolwentem stosunkow miedzynarodowych oraz politologii ;DPozdrawiam!
 
W trakcie "Informatyka"specjalizacja sieci komputeroweNie ukończone : Filologia angielska
 
Skończone, Informatyka , AGH w Krakowie, nie skończone(porzucone) zarządzanie na Akademii Ekonomicznej w Krakowie :)
 
Informatyka i Ekonometria 2 rok @ WNEiZ, Szczecin trzymajcie kciuki za mnie dzisiaj, mam jakies hardkorowe koło, właśnie sie dowiedziałem :-\
 
SLI said:
SLI said:
Wyższa Szkoła Wielorybnictwa Wysokogórskiego :D
Studia doktoranckie nad wrodzonym kretynizmem?Tez studiowalem, ale rzucilem ;D
Dobre :D :D :D :DNiech będzie.... skończona politologia, w czerwcu 2008 skończona socjologia będzie. A od października następne studia, ale cicho, sza! ;D
 
A ja jeszcze nie skończyłem liceum. Mam zamiar za to wybrać się na Stosunki międzynarodowe na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie :)No i zastanowię się jeszcze nad opcją alternatywną.Interesuję się Geografią i Językiem Angielskim. Ścisłe przedmioty raczej nie dla mnie. :)
 
simrathZ Twoich dwóch przedmiotów miałem jedne z najwyższych wyników w powiecie.Niestety Uniwerek swoim ulubionym gestem odrzucił moje podania (każde po 150zł) po czym zaprosił mnie do ponownego składania podańw rekrutacji ponownej (czyli kolejne 150 zł, a składałem na dwa kierunki więc 2 x 150zł).Życzę powodzenia, ale to tak przy okazji.Wracając do tematu.Informatyka jako sam kierunek nie jest ewidentnie nastawiony na naukę rzeczy potrzebnych i wykorzystywanych w praktyce (i nie sądzę aby jakakolwiek uczelnia taka była),jednakże aby jakoś przeboleć spokojnie kolokwia i sesję, należy jednak tym maniakiem być (kocham patrzeć na dziewczyny na I semestrze, które przychodzą na zajęcia, wykładowca rozkazuje zalogować się do novella wg nr indeksu i hasła które otrzymaliśmy, po czym włączyć wirtualną maszynę, zamontować wirtualnego flopka i odpalić linuksa, a dziewczyny patrzą na monitor i nie wiedzą za bardzo jak to wszystko odpalić... P.S. nikt nie jest doskonały, ale niektórzy uważają że na studiach informatycznych będzie kurs obsługi windowsa)
 
edmun said:
Informatyka jako sam kierunek nie jest ewidentnie nastawiony na naukę rzeczy potrzebnych i wykorzystywanych w praktyce (i nie sądzę aby jakakolwiek uczelnia taka była),jednakże aby jakoś przeboleć spokojnie kolokwia i sesję, należy jednak tym maniakiem być (kocham patrzeć na dziewczyny na I semestrze, które przychodzą na zajęcia, wykładowca rozkazuje zalogować się do novella wg nr indeksu i hasła które otrzymaliśmy, po czym włączyć wirtualną maszynę, zamontować wirtualnego flopka i odpalić linuksa, a dziewczyny patrzą na monitor i nie wiedzą za bardzo jak to wszystko odpalić... P.S. nikt nie jest doskonały, ale niektórzy uważają że na studiach informatycznych będzie kurs obsługi windowsa)
dokladnie tak samo jest z wyborem profilu w LO. "Kiedy w kocnu skonczymy to c++?" "A po co nam c++?" to po co szlas do informatycznej klasy:/Po mojej wypowiedzi mozna wywnioskowac, ze jeszcze ucze sie w LO, ale z tego powodu, ze znajdujemy sie w takim temacie a nie innym chcialabym sie zapytac Was gdzie lepiej isc na mechanike: Politechnika Wrocławska czy AGH Kraków?
 
Rok medycyny. Smutne, ale tempo nie dla mnie. Choć dziedzina pasjonująca.Obecnie 3 rok ochrony środowiska zmierzajacy w kierunku pracy inżynierskiej w tematyce gospodarki odpadami niebezpiecznymi w zakładach medycznych.Ale magistra zrobię u Rydza Śmigłego :beer:
 
A mogę wiedzieć czemu tyle dziwnych komentarzy na ten temat?Po prostu dziwi mnie fakt, że pomimo naprawdę wysokich wyników z angielskiego i geografii i tak zostałem odrzucony.Przytoczyłem tylko przykład, no ale widzę że znajdują się osoby które są na przekór i na siłę wredne.P.S. Przy okazji. Nie jestem ideałem. Sesje zaliczam na styk, aby tylko przejść dalej. P.S.2 czekam na odpowiedź skąd takie miłe epitety pod moim postem
 
edmun said:
A mogę wiedzieć czemu tyle dziwnych komentarzy na ten temat?Po prostu dziwi mnie fakt, że pomimo naprawdę wysokich wyników z angielskiego i geografii i tak zostałem odrzucony.Przytoczyłem tylko przykład, no ale widzę że znajdują się osoby które są na przekór i na siłę wredne.P.S. Przy okazji. Nie jestem ideałem. Sesje zaliczam na styk, aby tylko przejść dalej. P.S.2 czekam na odpowiedź skąd takie miłe epitety pod moim postem
Tez tego nie rozumiem :/ Jak sie jest czym pochwalic, to nie powinno byc w tym wypadku odebrane to zle. Poza tym przyklad bardzo dobry, A wyliczali punkty rekrytacyjne z jakiegos wzoru? Bo to moze byc powodem.
 
Próbując powrócić z offtopu...Studia jeszcze nieukończone (a od poniedziałku sesja, więc to "jeszcze" może zniknąć), a tak generalnie to mikrobiologia na University of Manchester.
edmun said:
P.S.2 czekam na odpowiedź skąd takie miłe epitety pod moim postem
E, chyba za mocno reagujesz. Kilka osób pewnie odebrało twój pierwszy post jako przechwałkę i chciało trochę dogryźć, ale nikt raczej zbytnio złośliwy nie był...
 
Ryk NIedżwiedzia-przeczytaj jeszcze raz temat wątku ze szczególnym zwróceniem uwagi na czasownik dokonany "SKOŃCZYLIŚCIE" i...także nie offtopuj..;)
 
Top Bottom