Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Lotherien Zgadzam się z tobą nie cierpię FB.. Społecznościowe portale ukazują najdobitniej to co powiedział kiedyś ktoś bardzo mądry:
"To co się obecnie odbywa jest rewolucją idiotów przeciw inteligencji"
 
Tu Cię zaskoczę. Jestem w domu (co nie jest częste jak pracuję) i przeglądam forum na kompie (co też jest nie częste). :
Cwaniak :p

Mnie się trafiło kiedyś usłyszeć, że muszę mieć smutne życie - a wszystko przez to, że nic nie dodawałem na FB i nie miałem ustawionego zdjęcia profilowego.
Piątka! Nie zmieniłam profilówki od 2 lat. Oficjalnie nie żyję.
 
Też mnie irytuje jak ludzie wrzucają 1000 debilnych zdjęć, czy jakichś postów^^ Ja mając FB od ~8 lat wrzuciłem 2 zdjęcia (w tym jedno wykasowałem) i napisałem może z 5 postów na mojej tablicy xD

Mnie się trafiło kiedyś usłyszeć, że muszę mieć smutne życie - a wszystko przez to, że nic nie dodawałem na FB i nie miałem ustawionego zdjęcia profilowego.
Piątka! Nie zmieniłam profilówki od 2 lat. Oficjalnie nie żyję.
Ja nie mam tła profilu, a zdjęcie profilowe mam to samo od początku korzystania z FB - ja sprzed ~8 lat. I styka :p Może kiedyś zaktualizuję, jak trafi mi się coś, na czym nie wyglądam jak niepełnosprytny :p

Nazwiska na FB też *nie mam podanego, jest tylko imię + przezwisko - kto mnie zna i trochę pomyśli, to mnie znajdzie. Przynajmniej nie mam n zaproszeń od nieznanych mi ludzi jak na NK - tam dodawały mnie jakieś dzieciaki z mojej wsi, których znałem tylko z widzenia. A powód dodawania np. taki, że ja grałem w juniorach w klubie, a dzieciak ganiał za piłką w trampkarzach oO.

* nazwisko jest, ale w linku do profilu. Kiedyś nie było, ale przełamałem się, gdy 50% ludzi, których na co dzień widzę, myślało, że Serek to moje nazwisko xD Teraz jak nie są ślepi, to to może zauważą^^ Chociaż mało to pomaga i zastanawiam się nad całkowitą zmianą na imię + nazwisko...
 
Last edited:
Też mnie irytuje jak ludzie wrzucają 1000 debilnych zdjęć, czy jakichś postów^^ Ja mając FB od ~8 lat wrzuciłem 2 zdjęcia (w tym jedno wykasowałem) i napisałem może z 5 postów na mojej tablicy xD

Przebijam.
Ja na FB nie wrzuciłem żadnej fotki ani nie napisałem ani jednego postu, a mam konto od dobrych 6-7 lat.

Jedyne z czego korzystam to chat i obserwowanie innych ludzi/wątków.
 
Pół poranka szydziłam z terroru Dnia Kobiet, kolejek po tulipan w Lidlu, stawania na rzęsach, ażeby teściowe/ciotki/sąsiadki zaopiekować kwiatkiem niesionym pół miasta niczym lancę (sztywno przed sobą, pod kątem 45 stopni do podłoża, w sumie Freud by miał używanie) - ale przy czwartej z kolei czekoladzie otrzymanej w miejscu pracy generalnie pękłam i sprzedaję rogale - w sensie, że na twarzy. Bo to jednak przecież miłe, tak dostać czekoladę. A mógł zabić.
 
Skończyłeś? O ile blaszak nie zaprotestuje ( a dostał nowy zasilacz)
A jaki masz sprzęcik, tak z ciekawości?
Ja sobie ostatnio (w końcu) zamówiłem nową kartę, bo nowego kompa mam już od września. Na chwilę obecną zdecydowałem się na 770, no i jutro (jutro ma przyjść karta) prawdopodobnie początek przygody z W3.
 
Jak tam wasze jajka? ;P
Ja myślę czy nie pomalować swoich w taki sposób:

:D
 
Jaki jest najlepszy żart prima-aprilisowy, jaki dziś usłyszeliście?


Ja np. straciłem pracę xD Normalnie za tą synchronizację z 1 kwietnia, to powinni oscara dostać^^
 
Last edited:
Ja nie lubię tego dnia. Dziś w ogóle nie oglądam wiadomości w TV. Ani naszych, ani nawet zagranicznych. No może japońską NHK World sobie włączę. :p
 
@mcbobek
Bo kiedyś było tak, że aby kupić flaszkę i postawić potem kolejkę, to trzeba było poczekać przed monopolowym do 13tej. Ech stare czasy... ;)
:cheers3:
 
W pracy, czy nie w pracy pić trzeba. :p

Bo się można odwodnić, a od tego prosta droga do innych dolegliwości.
 
Ale zakamuflowany ten offtop się zrobił. Chcieli ukryć przed światem nasze wypociny, ale my się nie damy.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom