Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Ot, Muzeum Narodowe we Wrocławiu odwiedziła Pani Jesień.



Taką jesień to ja lubię!
 
Last edited:
No ładne, ładne, dawno nie byłam.

Żeby nie było - zdjęcie nie moje - z podrzuconego w poście się aż viral zrobił, dlatego wrzucam.

Swoje mam na telefonie, ale brzydkie są - bo nie robione, hehe, ajfonem :troll:
Przy odrobinie szczęścia wrócę tam, jak mi go naprawią.
 
Ale fajnie to wygląda na tej wiralowej fotce. Bajkowo wręcz.

Nie w temacie - wiem, ale muszę dać upust frustracji i zadziwienia jednocześnie. Stary komp jakby wiedział, że dziś idzie w odstawkę. Postanowił nie współpracować z myszą, a sama mysza też postanowiła strzelić mega focha i się dokumentnie z... ten tego. Wkurzony na głupi los, postanowiłem kupić myszatego za 15 złociszy w sklepie komputerowym, a w zasadzie, w sklepie z częściami komputerowymi. Mam go 5 minut od Krypty. Mysza jest optyczna (poprzednia była laserowa). Działa. Potem se coś kupię fajniejszego.
Idę się napić herbaty.
 
Dobry pomysł. Zaparzę sobie. Przyda się. :)
Zaraza.. mam nadzieję, że w sklepie niczego nie schrzanili...
 
Last edited:
Zdjęcie muzeum rewelacyjne. Zawsze z przyjemnościa odwiedzam Wrocław, ale jeśli mam czas wolny, to na ogół starcza mi go tylko na kolejną wizytę w zoo :D.
 
Ja natomiast się cieszę, że ten paskudny dzień się skończył.

O... post się "zdublował" (czyżby nie działa aktualizacja?) forum dalej się sypie :p ...
 
A ja dzisiaj wszedłem na forum na dłużej, po sporej przerwie. Nie licząc wcześniejszych "chwilówek". Nie zgadniecie co mi zajmowało tyle czasu :p
OK., @W_Wallace , jeśli zdążyłeś po powyższym pomyśleć, że rodzina... to, to też, ale jest jeszcze jedno :p
Skończyłem w końcu W3 wraz ze wszystkimi dodatkami! :D Podobało mi się wszystko tak bardzo, że najchętniej zacząłbym od nowa. W końcu po takim czasie można sporo zapomnieć xD
 
Z cyklu "nie taka nasza jesień brzydka" zdjęcia wykonane moim chińczykiem:




Wczesne wstawanie do roboty jednak miewa swoje uroki.
 
Jesień jest ładna pod warunkiem, że jest jako tako ciepło i nie pada. No i tek kolory, zwłaszcza na początku.
@I_w_a_N
Chińczyk wcale dobre fotki pstryka. :yes
 
Jesień, śresień
2 tygodnie temu mnie i rodzinę zaatakował rotawirus i kilka dni znowu to samo. Jak nie urok, to sraczka, normalnie :wall:
Teraz według zaleceń lekarza to nawet mogę wódkę z pieprzem, albo czerwone wytrawne wino i pilnować by się organizm nie odwodnił, więc nie najgorzej. Trochę wypić sobie na to wszystko to nawet w miarę przyjemna perspektywa... ale 16 miesięcznemu synowi alkoholu przecież nie podam. Bidulek cierpi :(
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom