SOLVED Kierunek Skellige gra crushuje

+
Kierunek Skellige gra crushuje

Cześć, mam dość nietypowy problem mianowicie w misji Kierunek Skellige odpala się cutscenka i jakieś 3 sekundy po tym gdy Geralt odkłada miecze gra crushuje, problem wystąpił już kilka razy, w międzyczasie robiłem inne zadania ale cały czas bez zmian, do tego zmniejszyłem ustawienia graficzne z uber na minimalnych i też nic to nie dało. Mam zrobione 30 godzin gry i nie uśmiecha mi się robić wszystkiego od początku, a błąd jest o tyle dziwny że w sumie do tej pory wszystko hulało bez zarzutu. Mam wersję steamową, sprzęt to laptop ASUS ROG Strix GL503. Jeśli ktoś się z tym spotkał lub wie czego to może być przyczyna, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)
Pozdrawiam
 
Przeprowadź weryfikację plików gry. Dwu lub trzykrotnie, nawet pomimo pozornego braku zmian. W wersji z GOG (na Galaxy) bardzo często rozwiązuje to większość problemów, mam nadzieję, że na wersji steamowej też zadziała.

Po tym wszystkim jednak może (choć nie musi) być konieczność wczytania zapisu utworzonego przed pierwszym wystąpieniem błędu.
 
Top Bottom