Komp sie resetuje podczas gry

+
Status
Not open for further replies.
Komp sie resetuje podczas gry

Wyglada to tak: 10-15 minut gry i sie resetuje. Windows 7 po restarcie podaje komunikat o blue screen.

Additional information about the problem:
BCCode: 116
BCP1: FFFFFA8003F12010
BCP2: FFFFF8800F861FA4
BCP3: FFFFFFFFC000009A
BCP4: 0000000000000004
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1


Wiecie moze dalczego tak sie dzieje?
Temperatury wygladaja ok, grafa 75C, procek i chipset okolo 65C, wiec to nie przegrzanie...
 
Woda i takie temperatury? Jak kręcone to zresetuj do domyślnych zegarów. Sterowniki zmien na 275.33.

Do tego jeszcze Furmark i OCCT PSU.
 

n0rv

Forum veteran
Jak coś Ci tam nawala, to zapewne przez zasilacz. Napisz co to za cudo i potestuj inne gry.
 
thantor said:
Woda i takie temperatury? Jak kręcone to zresetuj do domyślnych zegarów. Sterowniki zmien na 275.33.

Do tego jeszcze Furmark i OCCT PSU.

Tak:) Ale zobacz jaka obudowa:)



Wszystko wbudowane w recznie robiona obudowe, 20x20x40cm, wiec ciasno jak piorun, daltego takie temperatury.
Ale spodziewalem sie ze takie beda, 75C mi nie przeszkadza. nic nie krecone, a co do sterow to sprobuje co sugerujesz, zejsc do 275.33.
 
Obudowa zacna, doprawdy;) Takie pytanko, jesteś Szkotem władającym polszczyzną, czy Polakiem zamieszkałym na wyspach?
 
Keth said:
/ot
Widziałem cały temat na bit-tech, robi naprawdę olbrzymie wrażenie :)


Aaaa dziekowac dziekowac..:)

Czasem chcialoby sie miec wiecej czasu na takie zabawy - zajelo mi to prawie 2 lata, ciut krocej niz Phinix Cube.
Moze zdjecia tego nie oddaja ale kazdy kto widzi Nano Tower w rzeczywistosci to nie moze uwierzyc ile rzeczy tam sie wcisnelo. Powiem krotko - jest to bardzo mala obudowa, ale wiele razy myslalem ze wywale to za okno gdy montowalem wszystko do srodka. Planowanie i projektowanie w 3D zajelo mi troche czasu, ale wiedzialem ze nei moge sie pomylic nawet o 1mm. Mimo kilku problemow, udalo sie skonczyc. Wynik zadawalajacy, mi sie podoba, tylko zona smieje sie ze wyglada to jak ul :))
 
phinix-mike said:
Aaaa dziekowac dziekowac..:)

Czasem chcialoby sie miec wiecej czasu na takie zabawy - zajelo mi to prawie 2 lata, ciut krocej niz Phinix Cube.
Moze zdjecia tego nie oddaja ale kazdy kto widzi Nano Tower w rzeczywistosci to nie moze uwierzyc ile rzeczy tam sie wcisnelo. Powiem krotko - jest to bardzo mala obudowa, ale wiele razy myslalem ze wywale to za okno gdy montowalem wszystko do srodka. Planowanie i projektowanie w 3D zajelo mi troche czasu, ale wiedzialem ze nei moge sie pomylic nawet o 1mm. Mimo kilku problemow, udalo sie skonczyc. Wynik zadawalajacy, mi sie podoba, tylko zona smieje sie ze wyglada to jak ul :))


zamawiam takie cacko:) pozdrawiam, lubię jak ludzie mają swoje hobby i robią coś co lubią.
ja to dziś normalnie pokażę swojej żonie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom