Koniec 4 Aktu brak Biała Rayla i Berangera

+
Cześć mam problem jestem w 4 akcie , pokonałem Dagona (zlecenie od Pani Jeziora) udaję się do Pani Jeziora zameldować że zadanie wykonane ona mówi o darze ale daje mi miecz Aerondight ,później jak podchodzę do łodzi nie ma Berangera, gdy wracam z wyspy rybitw to nikogo nie ma proszę o pomoc wersja 1.4.5 zakupiona ze steam prosze o pomoc !!!!!! Moze ktoś ma jakiś dzialajacy save albo jest na to sposob na forum widzialem duzo takich postow ale rozwiazania nie ma.
 
Jakieś mody?
Hmmm. Mam jakiś save z 4 aktu przed zabiciem Dagona i pomocy Alinie. Jutro i tak pogram więc mogę podesłać po walce z Dagonem.
 
Trzymaj, z tego co się orientuję(w jedynkę grałem ostatni raz ponad 2 lata temu i to właśnie z tej rozgrywki pochodzi ten zapis) to save jest zrobiony chwilę po otrzymaniu miecza. Praktycznie wszystko co było możliwe co zrobienia na tamten moment jest zaliczone(każdy dialog, każda misja, wszystkie przedmioty, itd.). Powodzenia w dalszej grze.
 
Dziękuje bardzo jutro sprawdzę czy działa dam znać !
Post automatically merged:

Jakieś mody?
Hmmm. Mam jakiś save z 4 aktu przed zabiciem Dagona i pomocy Alinie. Jutro i tak pogram więc mogę podesłać po walce z Dagonem.
moda nie mam to co pobralem ze steama to odpalilem
 
Trzymaj, z tego co się orientuję(w jedynkę grałem ostatni raz ponad 2 lata temu i to właśnie z tej rozgrywki pochodzi ten zapis) to save jest zrobiony chwilę po otrzymaniu miecza. Praktycznie wszystko co było możliwe co zrobienia na tamten moment jest zaliczone(każdy dialog, każda misja, wszystkie przedmioty, itd.). Powodzenia w dalszej grze.
dzięki wszystko śmiga beranger sie pojawil

 
Top Bottom