Kto będzie podkładał głos w Wiedźminie ?

+
Żebrowski był zbyt... melancholijny? No ale kogo by nie wybrano do tej roli to głosy będą podzielone każdy to sobie wyoraża inaczej...
 
Hunter..chodzi mi o to że IMO koleś wogóle nie wczuł się w rolę..zresztą spytaj wszystkich maniaków Sapkowskiego..nie gier komputerowych..co do tego są zgodni,, swojego czasu założyli "komitet obrony jedynego prawdziwego wizerunku Wiedźmina"-- czy jakoś tak....IMO jest potrzebny ktoś wogóle nieznany z brukowców o świetnym charyzmatycznym głosie..uważam że Żebrowski tylko zaszkodziłby-- złe skojarzenia...przykre skojarzenia
 
Wiecie co, mam nieodparte wrażenie, że ta nasza rozmowa otym kto powinien podkładać głosy w "Wiedźminie" zaczyna przypominać nieśmiertelne rozważania, do których nas często zmuszali nauczyciele w szkole, przy analizie wiersza na jenzyku polskim, pytając nas uczniów, co autor miał na myśli?A przeciesz i tak mieli na to pytanie swoją jedyną i słuszną odpowiedź, do której i tak ostatecznie doprowadzali klasę, a uczniowie musieli ją przyjąć prędzej, lub później do wiadomości i ją zaakceptować, więc sądzę, że CDPR. też ma taką swoją (w tym wypadku) jedyną słuszną listę aktorów, którzy podłożą głosy w "Wiedźminie".Przepraszam za ewętualne błędy ortograficzne, ale aktualnie mam popsuty "Mikrosowt ofice" i niemam jak zkożystać z "Worda".
 
O! ściągnij najnowszą mozillę, ona ma korektę A co do Żebrowskiego to on może myślał, że skoro Geralt był taki drętwy i ponury to jak będzie mówił bez żadnego wczucia to uda mu się to odzwierciedlić. Totalna głupota...
 
Heh, widzę że temat Żebrowskiego wraca z częstotliwością pięciu stron .Hun!er -> nie można powiedzieć, że Żebrowski się nie starał. Starał się. Ale on po prostu nie pasuje do tej roli. Przykro mi, jemu pewnie też jest przykro. Ale nie pasuje. Fakt, że został dobrze ucharakteryzowany - dobrze nie w sensie "książkowo", ale raczej "po holiłódzku". Choć ma za sobą świetne role (w "Pręgach" chociażby), to jednak nie ma aktorów, którzy wszystko zagrają.EDIT: już poprawiłem, już mówię za siebie. "Wokalnie" to on się jednak do gry nie nadaje: zamiast szorstkiego głosu cynika nie chcę dostać poety w uniesieniu.
 
Kogut said:
nam wszystkim
Mów za siebie , zresztą ktoś z CDPR mówił , że Żebrowski to jedyna udana "rzecz" w adaptacji filmowej. Mi się podobało ... a to ,że cała reszta filmu do kitu to nie jego wina.
 
Kogut said:
zamiast szorstkiego głosu .
głos żebrowskiego nie jest szorstki? a jaki? w ogógle słyszałeś go? Możesz mówic, że ci się nie podoba, ale nie wkręcaj tutaj głupot.
 
Widzę, że bez słownika się nie obejdzie.
szorstki1. «mający chropawą powierzchnię»2. «oschły, nieprzyjemny w obejściu; też: świadczący o takich cechach»3. «o dźwiękach, odgłosach: nieczysty, brzmiący przenikliwie»
Cóż, przenikliwy głos to on rzeczywiście ma. Ale szorstki?
 
Jesli za Geralta glos podlozy jakis aktorzyna z aksamitnym glosem to chyba wylacze czytanie dialogow w grze juz wolalbym glos Sztura :p jak w shreku
 
UP: Zaraz zejdzie na Szymona Majewskiego... Dla mnie Shrekowy Osioł ( Bo o innych Szturchnięsiach mi nie wiadomo...) to osioł nie wilk. Kropka.
 
Ten osiol to takie porownanie proba zobrazowania sytuacji oczywiscie ze glos powinien byc pozadny a nie smieszny. Mam nadzieje ze tworcy sie spisza i znajda odpowiedni glosik
 
Kto miał wejść? Lektorzy/aktorzy? Nikt z tutejszych forumowiczów tego nie wie. Odpowiedź leży u źródła, więc tylko CDP wie kogo by chcieli w polskiej wersji uświadczyć i kiedy. Przyjdzie czas, to dowiemy się czegoś więcej na ten temat. Bo na razie wszystko spowija tajemnicza mgła.
 
Jestem ciekaw brzmienia głosu Geralta w lokalizacjach obcojęzycznych. Mam nadzieję, iż gdy ruszy cały proces ktoś z CD PROJEKT podrzuci nam tutaj próbki.
 
Chłopaki którzy wcześniej wyśmiewaliście się z głosu M. Żebrowskiego-facet grał świetnie wg. mnie, A jego "szorstki" głos jest cechą wręcz idealną dla wiedźmina.To że film był niewypałem to jedynie wina jego twórców którzy do ról pięknych czarodziejek zatrudnili "staruszki" i w ogóle chyba książek nie czytali.
 
Tu sie jednak zgodze, Żebrowski byl jedynym jasnym punktem filmu, jednak nie jestem pewien czy jego glos bylby odpowiedni, ma moze ktos link z kawalkiem filmu?? zebysmy wszyscy mogli przypomniec sobie jak brzmi M Żebrowski
 
Top Bottom