Moje rysunki i grafiki. :)

+
Zachęcam do zobaczenia pełnej galerii, są tam bardzo ładne prace, którymi panna sięnie pochwaliła.PS. linkTo jest Twoja siostra?;>
 
@KareshW podpisach jest wyjaśnione, o co chodzi z siostrami:pŁadnie, Ines, ładnie... Zwłaszcza Elrond (mimo swojej permanentnej twarzy agenta Smitha:p), Nothing else matters i siostry.
 
I z tymi siostrami to jest wytłumaczone faktycznie w podpisach. Dziękuję. ;)no to jak już odkryliście mojego Deva to musicie poczekać na nowsze prace trochę dłużej. :D.
 
Ano, troszkę tych prac jest. I chyba każdy fan filmu znajdzie coś dla siebie. @Gower - Elrond faktycznie świetny. :)) "Jak żywy! Miałem nawet wrażenie, że do mnie mrugnął!"PS. Mi również nie podoba się druga karta Triss. Na pierwszej wygląda ślicznie i uroczo zakrywa swe wdzięki kołdrą.Na drugiej już niestety niczego nie zakrywa, ponieważ dostała magicznym kowadłem spadającym z sufitu i dlatego ma taki głupi wyraz twarzy. Serio. ;)
 
Jest Moc!Kolejna przedstawicielka tej piękniejszej płci nam się objawiła (jupi). I to w jakim stylu, mocne graficznie uderzenie, ogólny opad szczęki :)Doczytałem się nawet, że koleżance podobał się TRON (jupi x2 :p) :) Derezzed ftw :)
 
genNighty said:
Doczytałem się nawet, że koleżance podobał się TRON (jupi x2 :p) :) Derezzed ftw :)
owszem, tak się składa że Daft Punk'a słucham od jakichś 10 lat więc jak mógłby mi się nie podobać... :Ddzięki tak btw. ;)
 
Ogółem to rysunki masz super z kolorem też super sobie radzisz. Jedyne co się przynajmniej mi rzuciło w oczy to fakt że przy kolorze strasznie rzuca się w oczy lineart (osobiście go nie lubię w kolorowych pracach to dlatego : p) i brak konkretnego oświetlenia też przy kolorze bo w rysunkach jest super.
 
Elvans said:
Ogółem to rysunki masz super z kolorem też super sobie radzisz. Jedyne co się przynajmniej mi rzuciło w oczy to fakt że przy kolorze strasznie rzuca się w oczy lineart (osobiście go nie lubię w kolorowych pracach to dlatego : p) i brak konkretnego oświetlenia też przy kolorze bo w rysunkach jest super.
dzięki. A to dosyć fajnie że o tym mówisz, wiem nad czym popracować. :p To dlatego że w kolorze zaczęłam pracować duuuużo później niż ołówkiem i wciąż mam duże braki. :)
 
nowy art z mojego deviantarta: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2011/044/c/9/c9050f8492e7abf6b24cb40d77c69712-d39gt0d.jpgwybaczcie, to jeszcze nie Triss. :p
 
Mam wrażenie, że trafiłam kiedyś już na twojego dA...Mniejsza o to, prace naprawdę ładne - lubię taki jakby "nienachalny" styl rysowania. Niektórzy bardzo przesadzają z formą, Ty tego nie robisz. Poza tym większość twarzy rysujesz w taki słodko nienaturalny sposób, ale z charakterem, takim "puszczeniem oka" do kogoś, kto twoje prace ogląda (słowo "słodkie" bynajmniej nie jest tu pejoratywne). Nawet nie wiem, jak opisać to dokładniej, ale po prostu wszystkie mi się podobają :)
 
Bardzo ładnie, jak zawsze ;)A właśnia, gdzie nasza Triss? ;> Ewentualnie może być też Shani :p Ewentualnie może być Farah lub Kaileena z Prince of Persia ;)
 
Ines92 said:
nowy art z mojego deviantarta: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2011/044/c/9/c9050f8492e7abf6b24cb40d77c69712-d39gt0d.jpg
Jak na moje laickie oko, to chyba coś tu nie tak jest z nogami ;)
 
Gwynbleidh said:
Gwynbleidh said:
nowy art z mojego deviantarta: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2011/044/c/9/c9050f8492e7abf6b24cb40d77c69712-d39gt0d.jpg
Jak na moje laickie oko, to chyba coś tu nie tak jest z nogami ;)
Ano, niestety masz rację, próbowałam to poprawić ale musiałabym wszystko rysować od nowa, niestety brak teraz mi na to czasu. :(
 
Top Bottom