nie mogę zarejestrować gry

+
Kupiłem Wiedźmina na płycie i chciałem zarejestrować grę. Gdy próbuję sie zalogować wyskakuje komunikat: version="1.0" encoding="utf-8"?>. Jak to naprawić?
 

Attachments

  • wied.png
    wied.png
    31.1 KB · Views: 181
Kupiłem Wiedźmina na płycie i chciałem zarejestrować grę. Gdy próbuję sie zalogować wyskakuje komunikat: version="1.0" encoding="utf-8"?>. Jak to naprawić?
Witaj, co chcesz osiągnąć poprzez rejestrację gry? Z tego co wiem, dawno temu można było zarejestrować grę, ale teraz nie jest to już wspierane, nie ma sensu. Skoro kupiłeś grę w wersji fizycznej (pewnie chodzi o niedawno wydanego steelboxa ze strzygą) to powinieneś mieć kod do gry na platformę gog, gdzie Wiedźmin jest w pełni wspierany.
 
Kupiłem Wiedźmina na płycie i chciałem zarejestrować grę. Gdy próbuję sie zalogować wyskakuje komunikat: version="1.0" encoding="utf-8"?>. Jak to naprawić?
Tak jak kolega napisał wyżej, jeśli byś kupił wersję w stealbooku (tę z okazji rocznicy) to byś dostał kod na GOG.
Na skrinie widzę, że jest to starsza wersja gry, której rejestracja nie jest już wspierana. Właściciele fizycznych pudełek mogli zamienić oryginalny nie wykorzystany kod do gry, na kod z GOG.
Napisz do supportu, jeśli kod gry nie był zamieniony już na kod GOG to może ci pomogą...
 
Top Bottom