Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
@szypek26, jestem pewien że jest to spowodowane faktem, iż pozostali zainteresowani są zbyt przejęci dyskutowaniem o downgradzie, zbrojach i grafice żeby im do głowy wpadła myśl, że takowa funkcjonalność ułatwiłaby im życie :p

Szczerze mówiąc nie wiem ile czasu zajmuje "przerobienie" forum pod tapatalk, jakoś w dotychczasowej "karierze", ekhem... "web developera" nie było potrzebne, dlatego wyszedłem z takim pomysłem. A nóż, widelec...
:hmm:
 
Czy jeśli post, w którym zostaną przyznane REDpointy i podziękowania zostanie usunięty, to one również się usuwają?
 
Czy da się ustawić czas tak żeby pokazywało gdy ktoś doda post "mniej niż minutę temu" a nie "Dzisiaj 11:40"? :p
 
Jeśli niemożliwe jest przywrócenie systemu privów "wątkowych" z poprzedniego forum, można zwiększyć limit PW do setki? Ledwom co skrzynkę przeczyścił do zera, znów połowa zapchana.
 
Jeśli niemożliwe jest przywrócenie systemu privów "wątkowych" z poprzedniego forum, można zwiększyć limit PW do setki? Ledwom co skrzynkę przeczyścił do zera, znów połowa zapchana.
W serfixie są wątkowe privy.
A o zwiększenie limitu również proszę.
 
Tryb konwersacji (chatu) jest na liście rzeczy do zrobienia. Nie mogę obiecać, że zostanie wprowadzony, bo to nie jest moja decyzja, aczkolwiek moderacja też by go chciała mieć.
 
W odpowiedzi na prośby użytkowników stworzyliśmy nowe subforum w dziale Społeczności. Zapraszamy do dyskusji ;)

1) Od lat dociekać, czemu usunięto dział "Sapkowski" z forum.
2) Przerobić stary temat na drogowskaz, żeby inne tematy nie poginęły w otchłani forum
3) Doczekać reaktywacji działu...
4) ...i patrzeć, jak temat z pkt 2) nie zostaje do niego przeniesiony

 
Last edited:
Przydałby się przycisk, który dodawałby:
, dość często z tego korzystam i za każdym razem muszę to pisać ręcznie. :) Chyba, że jest, a ja go nie widzę. :D
 
Przecież w okienku odpowiedzi/edycji masz pasek z odpowiednimi ikonkami (link, obrazek, film itede). Chyba, że grzebałeś przy ustawieniach.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom