Nowe screeny!

+
Antena -> Post bardziej nadaje się do tematu Pytania do CD Projekt RED. I na przyszłość polecam skorzystanie z wyszukiwarki na forum :)
 
Dobra, ludzie, widać muszę wam coś naprostować.Pisząc "tak dobra jak w Oblivionie" nie mam na myśli "taka świecąca jak w Oblivionie".Mam namyśli zaawansowanie technologiczne, jakość tekstur, dokładność modeli 3D, zróżnicowanie, jakość antialiasingu, itd. itd.Oczekuję, że w Wiedźminie będzie nieco inny 'styl' grafiki: tzw. brudny. Ale chcę, żeby to było wykonane bardzo dobrze :).Mam nadzieję, że teraz już wszyscy wiedzą o co mi chodzi....Nie wiem czy to
Jeżeli dla kogos liczy się wyłącznie wizualna strona... to widać - nie dla niego są cRPG-i
Nie wiem czy to było do mnie czy nie, aczkolwiek zgadzam się z tym zdaniem w 100%, jednak nie chcę, żebyś mnie właśnie tak postrzegał :). Ja chcę, żeby strona wizualna była solidna, jest ona dla mnie tylko trochę mniej ważna niż fabuła, grywalność i bardziej niż muzyka. Michał Madej to dobrze tłumaczy, że chcieli stworzyć dobrą jakościowo, zaawansowaną, ciekawą grafikę po to, żeby wciągnąć gracza w świat, żeby było realistycznie, żeby gracz mógł poczuć, że jest częścią świata. A mi osobiście się lepiej gra jeżeli przykładowo głowa NPC'a bardziej przypomina owal niż prostokąt....
 
wiesz to zależy czy budowa jego czaszki nie jest przypadkiem kwadratem ;) A co do Obliviona to zniósłbym każde upodobnienie (choć całą duszą mam nadzieje że nawet najmniejszego nie będzie) oprócz obrzydliwego systemu walki i doprowadzającej mnie do najczystszej furii prędkości poruszania się bohatera :mad: Jeśli Geralt miałby się poruszać w tym tempie to chyba wyrwałbym sobie wszystkie włosy z głowy a zapewniam że mam ich jeszcze sporo :D
 
Fajne cienie.Ciekawe czy jak się je "zmniejszyć" to radykalnie spadną wymagania sprzętowe?Czy mimo wszystko do komfortowego grania wymagany będzie C2D?
 
Komfortowego w sensie - przyjemnego dla okaczy mozeKomfortowego w sencie - byleby dzialal? :DGra bedzie na pewno dzialala NAJLEPIEJ na C2D
 
Nie było mnie przez tydzień i proszę ::) 2 NOWE* screeny i masa newsowych postów do przeczytania :]Fotki całkiem ładne i pozostawiające głód na więcej, więc może w czwartek dadzą nam kilka kruszynek więcej z tego ciasta (a niech będzie tak ładnie napisane, mam dobry humorek ;D )BTW: Ciekawa zbroja i miecze na zdjęciu z Kościejem*w sensie, że nikt nie dorwał ich wcześniej na innej stronie ;)
 
http://pl.youtube.com/watch?v=va9xEbNhQxE - Pytanie dlaczego czeski dubbing jest robiony z wersji angielskiej a nie polskiej. ???
 

than

Forum veteran
Torpeda said:
http://pl.youtube.com/watch?v=va9xEbNhQxE - Pytanie dlaczego czeski dubbing jest robiony z wersji angielskiej a nie polskiej. ???
Czeski dubbing jest robiony z wersji czeskiej. Odsłuchanie głosu postaci w innym języku przed nagraniem kwestii, jest dla aktora sporym ułatwieniem.
 
Nie bardzo rozumiem czeski ale materiał ciekawy, przede wszystkim to co się dzieje za Pavelem Dobrovskym ;D(sorki za OT nie mogłem się powstrzymać :).Tib - chyba nie obrazisz się za ten jednorazowy i malutki offtopik ;) )Tib: Przeżyję ;) Ale na przyszłość to wiesz :D
 
Top Bottom